Ogłoszenia Artystyczne Ogłoszenia Art

Portal ogłoszeń polskich artystów, sposoruje firma budowy stron internetowych w Częstochowie

Przyjazne serwisy

prosty sklep www

Wynik szukania

znalezionych: 2, strona 1 z 1

Mozaika złota, mozaika srebrna, mozaika ceramiczna do wielu powierzchni
Data: Środa, 19. maja 2021, 17:55:44
Oferta sklepu online Kreatywny Świat została zwiększona o coraz popularniejszą mozaikę złotą i mozaikę srebrną. Ciekawe kształty wielokątów umożliwiają tworzenie niezwykłych dekoracji na wielu powierzchniach. Doskonale wygląda zarówno na odlewach z betonu, którymi możemy ozdobić ogród jak i na drewnie, szkle oraz metalu. Do przyklejania złotej mozaiki i srebrnej mozaiki polecamy klej do mozaiki odporny na ujemne temperatury. Kamyki mogą być układane blisko siebie lub zachowując większe odległości, które wypełnimy fugą do mozaiki. Jeśli jej biały kolor nam nie odpowiada możemy go zmienić pigmentem do farb.
Akwaforta sklep - art. plastyczne, sklep dla plastyków
Data: Piątek, 16. kwietnia 2010, 17:53:49
Sklep dla plastyków, papier origami Akwaforta. Nasza oferta to artykuły do różnego rodzaju działań plastycznych. Specjalizujemy się w materiałach do grafiki warsztatowej. W sklepie można kupić blachy cynkowe i miedziane w różnych grubościach - w formatach standardowych oraz cięte na wymiar do indywidualnych projektów. Blachy dostępne są w formie polerowanej i niepolerowanej. Polerowanie odbywa się metodą tradycyjną - ręcznie w paru etapach, tak by na matrycy nie było niepotrzebnych rys. Polerowane blachy z powodzeniem sprawdzają się w pracowniach ASP i wśród profesjonalnych grafików. Do grafiki warsztatowej polecamy również: farby drukarskie, gazę krochmaloną, papiery do akwaforty i miedziorytu, narzędzia do tech. metalowych: igły, rylce, gładziki, chwiejaki, skrobaki. Do druku wypukłego: linoleum w różnych formatach, dłutka, papier. W sklepie można również kupić art. do malarstwa, rysunku i rzeźby.

znalezionych: 2, strona 1 z 1

Ogłoszenia - Sztuka w internecie. Wyroby hand-made i twórczość ludowa. Serwisy kulturalne, hobbystyczne, rękodzielnicze. Sztuka regionalna, wydarzenia artystyczne, wystawy, zaproszenia.

zakładanie sklepu

OGŁOSZENIA WWW. INFORMACJE KULTURALNE. SPRZEDAŻ DZIEŁ SZTUKI. NOWE STRONY ARTYSTYCZNE. GALERIE PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

skrypty sklepów @ ekspozycje.pl