Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków

Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką.

Promowane tutaj strony bezpłatnych ogłoszeń artystycznych i rękodzieła sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

Wyróżniona galeria

budowa stron internetowych

strony art

Co zrobić, aby błyskawicznie mieć własną stronę www?
Czy można sprawić, aby nowa strona miała najlepszą reklamę?
To proste! Skontaktuj się z webmasterem portalu netgaleria.pl Każda witryna, galeria, wystawa, sklep internetowy, które powstały przy naszej pomocy - otrzymuje automatyczną, doskonałą reklamę i promocję w serwisach Polskie Ekspozycje Sztuki. Zajmiemy się kompletnie wszystkim: budową Waszej strony, rejestracją adresu, umieszczeniem strony na serwerze, reklamą w sieci. Państwo przesyłacie nam w mailu tylko pliki zdjęciowe Waszych prac oraz proponowany tekst do zamieszczenia na stronie. W ciągu kilku dni może powstać Wasza własna strona internetowa, reklamowana i promowana w naszych serwisach artystycznych, odwiedzanych przez 1000 internautów dziennie. Mamy kilka prostych propozycji spełniających Wasze oczekiwania. Oto one:

własna strona artystyczna
własna strona artystyczna
Przedstawiamy system profesjonalnych stron internetowych z dużymi możliwościami samodzielnych zmian i edycji treści. Będziecie mogli w łatwy sposób zupełnie samodzielnie wprowadzać nowe teksty, nowe podstrony, tworzyć własne galerie prac i publikować w nich dowolną ilość zdjęć. Oferujemy kompletne rozwiązanie, które pozwoli prowadzić Wam własną stronę o sztuce.
 własna strona - pomoc *** zobacz przykłady

witryna z galerią prac
witryna z galerią produktówDoskonała cenowo oferta dla każdej autorskiej witryny. Bez zbędnych kosztów otrzymują Państwo profesjonalną wizytówkę z wszystkimi ważnymi informacjami o sobie i prezentacją swojej twórczości w galerii prac. Każda zbudowana w ten sposób strona może mieć odmienne, indywidualne kolory - wg sugestii zamawiającego. Zapewniamy dobrą reklamę takich stron z Państwa galerią. 
 budowa witryny - pomoc *** zobacz przykłady

gotowa galeria artystyczna
gotowe galerieDoskonała cenowo oferta dla każdej autorskiej witryny. Bez zbędnych kosztów otrzymują Państwo profesjonalną wizytówkę z wszystkimi ważnymi informacjami o sobie i prezentacją swojej twórczości w galerii prac. Każda zbudowana w ten sposób strona może mieć odmienne, indywidualne kolory - wg sugestii zamawiającego. Zapewniamy dobrą reklamę takich stron z Państwa galerią. 
 zakładanie galerii - pomoc *** zobacz przykłady

najprostszy w obsłudze sklep
cennik sklepu www
Aby rozpocząć swoją internetową sprzedaż nie trzeba posiadać swojej strony www, adresu, ani swojej domeny, swojego miejsca na serwerze, żadnego wykupionego transferu, ani swoich skryptów, ani bazy sql. Bez żadnych dodatkowych obciążeń. Nasz sklep nie wymaga dostępu ftp, nie wymaga administracji z poziomu serwera. Obsługujesz swój sklep za pomocą zwykłej przeglądarki internetu.
 zakładanie sklepu - pomoc *** zobacz przykłady

Pamiętaj, że współpracując z nami:
- w ciągu kilku dni możesz pochwalić się własną galerią www
- nie musisz się znać na budowie stron
- nie musisz posiadać żadnego doświadczenia w obsłudze serwera
- w Twoim imieniu zajmiemy się kompletnie całą skomplikowaną procedurą rejestracji adresu, budową witryny i umieszczeniem stron na serwerze
- zajmiemy się promocją, reklamą i rejestracją w wyszukiwarkach internetowych
- w każdej chwili otrzymasz pomoc i wyczerpującą odpowiedź na nurtujące pytania.
Możesz zawsze skontaktować się z osobą odpowiedzialną za funkcjonowanie Twojej strony pod numerem telefonu (czynny od 10:00 do 18:00, również w weekendy): 60 287 51 11

Polska sztuka w internecie. Polskie rękodzieło i twórczość regionalna. Portal dla artystów, kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce.

zakładanie strony

WIADOMOŚCI O SZTUCE. HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI. POPULARNE SERWISY KULTURALNE. SPRZEDAŻ PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

polskie skrypty stron @ ekspozycje.pl