ogłoszenia artystów
polskie strony artystyczne
copyright by polskie ekspozycje © 2004-2006
 

Ranking Polskich Stron Artystycznych w domenie: ekspozycje.pl administrowany jest przez Serwis Ogłoszeń Artystycznych pod patronatem AGFA Image Center w Częstochowie.

Galerie Sztuki

aukcje sztuki

Fotografia Artystyczna

e-kartki artystyczne

 
 

[ranking] [informacje] [zasady] [banery] [regulamin] [e-kartki] [ogłoszenia] [aukcje sztuki] [art adres] [katalog]

 
 

oto najczęściej zadawane pytania ...

 
 

Ranking Polskich Stron ArtystycznychNie dajemy sobie prawa do wartościowania Waszych prezentacji internetowych, ale jednak musimy wszystkie zgłaszane strony pokazać w jakiejś określonej kolejności. Ta kolejność często przekłada się na zwiększoną oglądalność, postanowiliśmy więc że to odwiedzający Internet sami będą sukcesywnie tę kolejność w tym katalogu zmieniać.

A zatem pozycja Waszego wpisu zależy od ocen internautów i aktualnej ilości kliknięć w baner (link) umieszczony na Państwa stronie. Jeśli Wasza witryna lub prezentowane na niej prace podobają się internautom proszę zachęcić ich do potwierdzenia tego faktu przez zwykłe sprawdzenie jej pozycji w Rankingu. Wystarczy, że Gość oglądający Państwa Galerię odwiedzi również tę witrynę, korzystając właśnie z banera wklejonego na Waszej stronie - aby w systemie ekspozycje.pl automatycznie zaliczono punkty Państwa stronie a system obliczył jej średnią ocen. Oto nasze aktualne banery. Prosimy wybrać najbardziej pasujący do Waszej strony.

Im większa średnia ocen, im więcej zdobytych punktów, czyli wejść do nas z Waszej strony - tym aktualnie wyższa pozycja na prezentowanej liście i mamy nadzieję -  więcej odwiedzających Państwa adres. Dlatego tak ważne jest aby nasz baner umieszczać  w dobrze widocznym miejscu, przygotować interesujący opis i dodać ciekawy swój reklamowy baner. Ważne jest również aby poinformować swoich gości, że mogą oni automatycznie "zagłosować" na Państwa stronę, zmienić jej pozycję i zwiększyć przez to jej popularność. Ale nie punkty (wejścia) są tu najważniejsze. One służyć mają wyłącznie ciągłym zmianom na liście ... Każde zaliczone wejście z aktywnej strony poprzedzane jest oceną, której średnia automatycznie wyłania te najlepsze waszym zdaniem.

Marzy nam się ogromna rotacja na pozycjach i ciągłe zmiany w "rankingu", pozwalające wszystkim, nawet tym ostatnim i najmniej "schlebiającym masowym gustom" - korzystać ze wspólnej popularności serwisu. Aby tak się działo niedługo pewnie listę będziemy resetować codziennie, tylko po to - aby szybko zareklamować nawet ostatnio dodane strony. Dlatego też w naszym serwisie nie ma znaczenia prezentacja wszystkich liczb i sum wejść, wyjść itd. Wasze kliknięcia mają służyć wyłącznie rotacjom na pozycjach. Jeśli podoba Wam się nasz pomysł potraktuj tę witrynę jak dobrze i wspólnie reklamowane "linki" i zgłoś tu swoją wystawę.

Czasami internauci próbują sztucznie "wyklikać" sobie lepszą pozycję. To niemożliwe! Aby skutecznie uniemożliwić  takie praktyki - wejście z jednego numeru IP, czyli wejście z tego samego komputera będzie zaliczane tylko raz na 12 godzin.

Aby sprawiedliwie dać szansę nowo dodanym stronom, które muszą punkty zbierać od początku - lista jest resetowana aktualnie co 14 dni. Oznacza to, że co dwa tygodnie układ kolejności zależeć będzie tylko od średniej ilości wejść dziennych z danej strony, a punkty od tego dnia będą zbierane od początku przez wszystkie witryny. I tak co 14 dni ...
Jeśli uznamy, że stagnacja, duże nagromadzenie punktów i mała rotacja stron na poszczególnych pozycjach może zniechęcać nowych Webmasterów do umieszczania w Rankingu swoich witryn - okresowo zmienimy kryteria pozycjonowania. I tak: miejsca w rankingu mogą zależeć od wejść dziennych na stronę (z pominięciem wcześniej nagromadzonych punktów) lub reset listy będzie wykonywany nawet codziennie. Wtedy o  aktualnej pozycji w Rankingu może zdecydować nawet jedno, czy kilka tzw. "wejść".

Aby skutecznie promować Państwa strony - gwarantujemy, że na tej liście pokażą się wszystkie zarejestrowane zgodnie z regulaminem adresy, niezależnie od ich ilości i niezależnie od czasu ich dodania do toplisty. Postaramy się pokazać pełne opisy wszystkich Waszych stron (tzn. adres + baner + opis) na wszystkich zajmowanych pozycjach, tak aby kilkukrotna zmiana pozycji nie miała aż tak dużego wpływu na atrakcyjność Waszych prezentacji. Wydłużony czas ładowania strony do przeglądarki wymusza podział całego Rankingu na dodatkowe podstrony (liczące po aktualnie po 90 wpisów). Data następnego automatycznego resetu listy zawsze widnieje w nagłówku strony z adresami. Znajdziecie tam również liczbę gości odwiedzających w tej chwili cały Katalog.

Aby Wasza strona cały czas wyświetlała się w Rankingu - ważne jest aby z tej strony nastąpiło przynajmniej jedno wejście do serwisu w ciągu siedmiu dni. Chcemy w ten sposób motywować Was do przemyślanego umieszczania naszego znaczka, zachęcania swoich gości do odwiedzin Rankingu lub chcemy zachęcać również Was - drodzy artyści - abyście już po dodaniu u nas strony, czasami odwiedzali nasz serwis, klikając w nasz baner na Waszej stronie.

Pozycje w rankingu, a tym samym sposób prezentacji Państwa stron jest kontrolowany przez system na bieżąco i ulegać może odświeżaniu co 5 minut. Warto zatem, aby internauci odwiedzający Państwa witryny zawsze klikali w nasz baner  - skutecznie i szybko promując Waszą stronę. Co 300 sekund system podlicza oddane głosy i podniesie lub obniży jej pozycję. Życzymy udanej promocji, samych prestiżowych pozycji, miliona odwiedzających Waszą witrynę co dzień i dobrej zabawy. Już od dzisiaj!

 
Administracja
Polskich Stron Artystycznych
 
 
Polskie Strony Artystyczne odwiedza codziennie ponad 1000 internetowych gości, poszukujących w sieci ambitnych i ciekawych dokonań plastycznych, eksponowanych w Polskiej Sieci. Nie pozwól, aby wśród propozycji, które mamy dla internautów zabrakło Twojej strony, Twojej wystawy, Twoich prac ... Jeszcze dziś zarejestruj tu swoją autorską witrynę. Zapraszamy i czekamy na zgłoszenie ...
 
 

[dodaj stronę do rankingu]      [edytuj swoją stronę]     [napisz do nas]

 
 

Artystyczne Pocztówki

bezpłatne aliasy

Aukcje Sztuki

Katalog Sztuki Polskiej

 
copyright by polskie ekspozycje © 2004-2006
serwisy ogłoszeń