ogłoszenia artystów
polskie strony artystyczne
copyright by polskie ekspozycje © 2004-2006
 

Ranking Polskich Stron Artystycznych w domenie: ekspozycje.pl administrowany jest przez Serwis Ogłoszeń Artystycznych pod patronatem AGFA Image Center w Częstochowie.

aukcje sztuki

e-kartki artystyczne

Galerie Sztuki

Fotografia Artystyczna

 
 

[ranking] [informacje] [zasady] [banery] [regulamin] [e-kartki] [ogłoszenia] [aukcje sztuki] [art adres] [katalog]

 
 

oto najczęściej zadawane pytania ...

 
 
REGULAMIN ZGŁASZANIA I UTRZYMYWANIA WITRYN W RANKINGU POLSKICH STRON ARTYSTYCZNYCH
 
 
1. Zabronione jest umieszczanie w Rankingu oraz promowanie w nim stron zawierających materiały niezgodne z prawem.
 
2. Zabronione jest masowe i automatyczne dodawanie stron do Rankingu za pomocą skryptów, programów lub innych mechanizmów.
 
3. Zabronione jest wielokrotne dodawanie do listy tej samej witryny, chyba że będą to podstrony większego serwisu, mogące uchodzić za oddzielną i osobną całość. W każdym takim przypadku administrator serwisu ekspozycje.pl rezerwuje sobie prawo do oceny samodzielności takiego zgłaszanego adresu.
 
4. Do Rankingu mogą być zgłaszane wyłącznie witryny związane swoją treścią z szeroko pojętą działalnością artystyczną w takich dziedzinach jak: fotografia, malarstwo, grafika, rzeźba, rysunek.

5.  Zgłoszenie strony do Rankingu ekspozycje.toplista.pl jest równoznaczne ze zgodą na opublikowanie w serwisie Polskich Stron Artystycznych imienia i nazwiska (artysty) autora zgłaszanej witryny. Jest też wyrażeniem zgody na publikację opisu takiej strony w pokrewnych serwisach.

6.  Jedyną dozwoloną metodą zdobywania dobrej pozycji w Rankingu jest umieszczenie jej buttona na dodanej stronie (lub jej podstronach).
7.  Każda zgłaszana strona, która - pomimo tematu "artystycznego" - w swej głównej treści bardziej przypomina sklep internetowy lub promocję usług artystycznych - może być w przyszłości przeniesiona do osobnego działu ze specjalną rotacją banerów, z pominięciem systemu rankingowego.
 
8. Niedozwolone jest umieszczanie Listy Stron w ramkach i stosowanie jakichkolwiek skryptów nabijających punkty.
 
9. Okno z Rankingiem, które otwiera się po zagłosowaniu musi być widoczne; nie może być zmniejszone, zminimalizowane ani zmodyfikowane przez kod strony w żaden sposób.
10. Zawartość strony musi być zgodna z podanym tytułem i opisem. Zgłaszany wpis będzie weryfikowany przez administratora serwisu w ciągu 48 godzin.
.
11. Wpisy witryn bez oryginalnego banera naszego rankingu będą kierowane tymczasowo do poczekalni serwisu ekspozycje.pl, a po tygodniu całkowicie usuwane z Toplisty. Przy próbach wielokrotnego, ponownego dodawania stron bez zamieszczenia naszego banera - domena autora zostanie całkowicie zablokowana we wszystkich naszych serwisach.
12. Z Rankingu będą usuwane strony, bez własnej, istotnej treści - będące tylko spisem innych witryn, zawierające tylko odnośniki lub będące TOP-Listą, katalogiem lub wyłącznie internetowym serwisem aukcyjnym.
13. Aby strona mogła być notowana i oceniana w Rankingu - musi być ogólnie dostępna (bez haseł dostępu), musi być poprawnie wyświetlana w najpopularniejszych przeglądarkach: IE, Opera, Netscape, Mozilla lub Firefox ... Z rankngu natychmiast też zostaną usunięte witryny z przekroczonym limitem transferu na serwerze - czyli faktycznie niedostępne dla odwiedzających.
 
14. Z Rankingu zostaną usunięte witryny niekompletne, "strony w przygotowaniu", strony z pustymi odnośnikami, z podstronami "w budowie" oraz witryny których nieaktualna treść może świadczyć o porzuceniu przez autora.
 
15. Aktualny sposób naliczania punktów, oceniania witryn i pozycjonowania w Rankingu jest podawany na stronie: zasady punktacji.
 
16. Strony, z których nie nastąpiło ani jedno wejście do Rankingu w ciągu ostatnich 7 dni (czyli w całym jednym cyklu od resetu - do resetu) zostają tymczasowo wyłączone z prezentacji, aż do zanotowania przez nasz system przynajmniej jednego kliknięcia w nasz baner.
 
17. Jedynym, regulaminowym sposobem wycofania strony z Rankingu jest jej usunięcie podczas edycji konta (http://ekspozycje.toplista.pl/edytuj.php). Samo usunięcie naszego banera z własnej strony, bez oficjalnego usunięcia jej adresu z rankingu, zawsze traktujemy jak próbę oszustwa i taki adres nigdy nie będzie mógł już zaistnieć w żadnym naszym serwisie.
 
 
Polskie Strony Artystyczne odwiedza codziennie ponad 1000 internetowych gości, poszukujących w sieci ambitnych i ciekawych dokonań plastycznych, eksponowanych w Polskiej Sieci. Nie pozwól, aby wśród propozycji, które mamy dla internautów zabrakło Twojej strony, Twojej wystawy, Twoich prac ... Jeszcze dziś zarejestruj tu swoją autorską witrynę. Zapraszamy i czekamy na zgłoszenie ...
 
 

[dodaj stronę do rankingu]      [edytuj swoją stronę]     [napisz do nas]

 
 

Artystyczne Pocztówki

bezpłatne aliasy

Aukcje Sztuki

Katalog Sztuki Polskiej

 
copyright by polskie ekspozycje © 2004-2006
serwisy ogłoszeń