ogłoszenia artystów
polskie strony artystyczne
copyright by polskie ekspozycje © 2004-2005
 

Ranking Polskich Stron Artystycznych w domenie: ekspozycje.pl administrowany jest przez Serwis Ogłoszeń Artystycznych pod patronatem AGFA Image Center w Częstochowie.

aukcje sztuki

Fotografia Artystyczna

e-kartki artystyczne

Galerie Sztuki

 
 

[ranking] [informacje] [zasady] [banery] [regulamin] [e-kartki] [ogłoszenia] [aukcje sztuki] [art adres] [katalog]

 
 

 oto najczęściej zadawane pytania ...

 
 

Drodzy Webmasterzy,

dużo łatwiej jest wspólnie promować własną stronę internetową, a domena ekspozycje.pl to znany już w sieci adres. Możesz skorzystać na jego popularności, dodając tutaj nazwę, opis, adres i baner swojej strony. Mamy nadzieję, że rejestracja witryny w rankingu Polskich Stron Artystycznych automatycznie poprawi jej oglądalność. Zgłaszając tutaj swoje wystawy korzystasz z wszelkiej promocji oraz wspólnych reklam i linków emitowanych w sieci. Ranking jest skutecznie promowany i notowany na niezłych pozycjach w szeregu wyszukiwarkach internetowych. Ciekawą inicjatywą może być nowa Tablica Ogłoszeń gdzie przy okazji  prezentacji stron można poinformować internautów o nowościach na Waszych witrynach, o ciekawych wydarzeniach artystycznych, o konkursach i wystawach w Waszych miejscowościach. Ogłoszenia na pewno zobaczą wszyscy odwiedzający nasz Ranking. Dodatkowo Aukcje Sztuki to nasza oferta dla wszystkich, którzy oprócz internetowej prezentacji chcą także spróbować sprzedawać swoje pace za pośrednictwem internetu. Sprawdź na stronie artystyczne aukcje, promowane prace Polskich artystów i  dołącz do nas juz teraz.

Przeczytaj regulamin i dosłownie teraz zgłoś swoją stronę do rankingu, a już niedługo linki do Twojej strony może zobaczyć nawet tysiąc internautów dziennie. Nie przypadkowych Internautów, ale gości którzy poszukują w sieci ambitnych wystaw, ciekawych fotografii, obrazów, grafik i rzeźb. To właśnie do tych ludzi będzie kierowana nasza strona. Do Internautów, którzy w gąszczu miliona sieciowych adresów poszukują tych najlepszych stron o szeroko pojętej sztuce. Pozwól, by na stronach naszego serwisu znaleźli także Twoją witrynę. Pozwól, aby odwiedzający Twoją stronę mogli ją ocenić i specjalnie wyróżnić.

Ranking Polskich Stron Artystycznych Gwarantujemy, że Wasz adres znajdzie się w doborowym towarzystwie. Lista stron Rankingu jest administrowana z należytą starannością. W odróżnieniu od innych toplist, zawsze sprawdzamy tematykę i aktualność dodanych stron. Aby nie oszukiwać Waszych gości w rankingu ekspozycji.pl nie ma miejsca dla witryn nie związanych tematycznie z szeroko pojętą twórczością artystyczną. Dbamy o poprawność wyświetlania banerów, aktualność odnośników i zgodność wpisów z regulaminem oraz zasadami prezentacji. Proponujemy Wam też formę internetowych pozdrowień, ozdobionych ambitną sztuką, Waszą Twórczością, którą propagujemy teraz na stronach  Polskiej net-galerii - to najlepszy pomysł na szybką, skuteczną i nie znającą żadnych granic popularyzację Polskiej Sztuki. Zobacz i wyślij znajomym e-Kartkę ze Sztuką. Dla osób poszukujących dobrego adresu na swoją założoną już stronę internetową - mamy propozycję bezpłatnego, dodatkowego aliasu w prestiżowej i jednoznacznie kojarzącej się domenie netgaleria.pl Sprawdź teraz czy jest jeszcze wolna nazwa na Twój adres w internecie.

Powyższe zasady nie oznaczają, że w jakiś sposób sami chcemy wartościować zgłaszane strony. Dostęp do korzystania z naszego adresu ma każdy Twórca, prezentujący swoje prace w sieci, a ocenę i pozycję na jakiej znajdzie się jego witryna - pozostawiamy odwiedzającym ten Ranking. Ze swej strony postaramy się aby estetyka tej strony i sposób prezentacji Waszych witryn zawsze podnosił jej prestiż i skutecznie zachęcał do wielokrotnych odwiedzin.

Administratorzy

 
 

 

 
 

[dodaj stronę do rankingu]      [edytuj swoją stronę]     [napisz do nas]

 
 

Artystyczne Pocztówki

bezpłatne aliasy

Aukcje Sztuki

Katalog Sztuki Polskiej

 
copyright by polskie ekspozycje © 2004-2006
serwisy ogłoszeń