Ogłoszenia Artystyczne Ogłoszenia Art

Portal ogłoszeń polskich artystów, sposoruje firma budowy stron internetowych w Częstochowie

Przyjazne serwisy

prosty sklep www

Wynik szukania

znalezionych: 2, strona 1 z 1

Pracownia Rzeźby MASS
Data: Poniedziałek, 14. stycznia 2019, 17:26:20
Opis Studio Mass jest autorską pracownią prowadzoną przez artystę rzeźbiarza Macieja Kus, który ukończył Wrocławską Akademię Sztuk Pięknych w 2011 roku. Mass działa od 2009 roku, kiedy to wraz z zespołem pozostałych rzeźbiarzy związanych z pracownią zrealizowaliśmy pierwsze zlecenie. Nasze studio tworzą profesjonaliści z bogatym doświadczeniem i nieprzeciętnymi umiejętnościami w zakresie swoich specjalizacji. Współpracujemy ponadto z artystami zajmującymi się innymi dyscyplinami jak np. Malarstwo wielkoformatowe czy ceramika. Nasza wiedza i umiejętności wynikają z długoletniej edukacji, ćwiczeń i doświadczenia. Czym się zajmujemy? Przede wszystkim rzeźbą i odlewnictwem. Materiał, skala, czy konwencja nie ma znaczenia. Dotychczas wykonaliśmy z sukcesem zlecenia dla wielu klientów, miedzy innymi: Ministerstwa Kultury, Związku Tatarów Polskich, Muzeum w Grudziądzu, Akademii Teatralnej w Warszawie, Firm jak G2A, Label, Coctailcreative, itd. Postaramy się odpowiedzieć na każde wyzwanie.
Artur Kierkowski - galeria biżuterii
Data: Piątek, 22. stycznia 2010, 12:22:03
Galeria Prostej Twórczości przedstawia autorską biżuterie wykonaną przez Artura czyli mnie,o pseudonimie KIERA towarzyszącym mi jeszcze od lat szkolnych, stąd niniejsza nazwa witryny-galerii sklepowej. Od pomysłu aż po obdarowanie swoim pierwszym modelem mej kochanej partnerki życiowej Lidii, zajęło mi to ponad rok czasu. Każdy model biżuterii, wzór,starałem się oddać w najprostszy z możliwych sposobów jaki podczas modelowania czułem w sobie i ani jednego na dzień dzisiejszy bym nie zmienił, co mnie samego bardzo cieszy,tym bardziej że odbywało się to bez żadnych szkiców. Na bieżąco, wielokrotnie poprawiane modele dały tą oto kolekcje,której cechą charakterystyczną jest jej wielkość oraz sam kształt, który czyni z niej biżuterię inną od innych. Zaprasza ... Artur Kierkowski.

znalezionych: 2, strona 1 z 1

Ogłoszenia - Sztuka w internecie. Wyroby hand-made i twórczość ludowa. Serwisy kulturalne, hobbystyczne, rękodzielnicze. Sztuka regionalna, wydarzenia artystyczne, wystawy, zaproszenia.

zakładanie sklepu

OGŁOSZENIA WWW. INFORMACJE KULTURALNE. SPRZEDAŻ DZIEŁ SZTUKI. NOWE STRONY ARTYSTYCZNE. GALERIE PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

skrypty sklepów @ ekspozycje.pl