Ogłoszenia Artystyczne Ogłoszenia Art

Portal ogłoszeń polskich artystów, sposoruje firma budowy stron internetowych w Częstochowie

Przyjazne serwisy

prosty sklep www

Wynik szukania

znalezionych: 2, strona 1 z 1

Marek Dudek - netgaleria
Data: Czwartek, 06. marca 2008, 20:46:55
Jestem twórcą wielu realizacji malarskich i rzeźbiarskich. Brał udział w licznych wystawach w kraju i zagranicą. Prace w zbiorach muzeum w Jaworznie, Nowym Sączu oraz zbiorach prywatnych w Polsce, Niemczech, Francji, Holandii i Belgii. Zajmuje się również projektowaniem i realizacją wnętrz sklepów, restauracji, biur i rezydencji prywatnych, tworząc w nich autorskie witraże, metaloplastykę i malarstwo ścienne.
Sylwia Dudek - netgaleria sztuki
Data: Czwartek, 06. marca 2008, 14:31:08
Kluczem do mojej twórczości jest moja własna natura. Nie należę do osób cichych i poukładanych. Dlatego też upust wszelkich moich emocji znajduje wyraz w rozpryskanej, cieknącej farbie lub gwałtownych pociągnięciach pędzla. Niemniej ważna jest dla mnie także problematyka barwna organizacji pola obrazowego. Kolor bowiem obok ekspresyjnego gestu stanowi dla mnie również bardzo ważną wartość w malarstwie. Nie tylko wspomaga, ale jest niezbędnym czynnikiem współtworzącym z gestualną formą globalną harmonię malarskiego chaosu. Poza tradycyjnymi narzędziami, które służą do skonstruowania obrazu używam często patyków, budowlanych szpachli oraz własnych rąk. Duży format natomiast pozwala na autentyczny rozmach i duży ładunek ekspresji.

znalezionych: 2, strona 1 z 1

Ogłoszenia - Sztuka w internecie. Wyroby hand-made i twórczość ludowa. Serwisy kulturalne, hobbystyczne, rękodzielnicze. Sztuka regionalna, wydarzenia artystyczne, wystawy, zaproszenia.

zakładanie sklepu

OGŁOSZENIA WWW. INFORMACJE KULTURALNE. SPRZEDAŻ DZIEŁ SZTUKI. NOWE STRONY ARTYSTYCZNE. GALERIE PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

skrypty sklepów @ ekspozycje.pl