Ogłoszenia Artystyczne Ogłoszenia Art

Portal ogłoszeń polskich artystów, sposoruje firma budowy stron internetowych w Częstochowie

Przyjazne serwisy

prosty sklep www

Wynik szukania

znalezionych: 11, strona 1 z 1

Tworzone z Pasją - Małgorzata Sroka
Data: Środa, 21. listopada 2012, 17:43:40
Nazywam się Małgorzata Sroka i dziękuję za Twoje odwiedziny w moim sklepie. Galeria powstała z myślą o wszystkich, którzy szukają oryginalnych, ciekawych, nietuzinkowych rzeczy, ozdób, prezentów... Dla ludzi, którzy patrzą na życie przez "różowe" okulary - pozytywnie, odważnie...:). Wszystkie moje prace, dzieła, są wyjątkowe, ponieważ każdy egzemplarz jest niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju, przepełniony pozytywną energią i radością z procesu tworzenia. Zapraszam moi drodzy do częstego odwiedzania mojego sklepu :). Zawsze znajdziecie w nim coś nowego, pięknego ...dla siebie, waszych bliskich i przyjaciół. Jeżeli macie własne pomysły odnośnie rzeczy, których wam brakuje, zapraszam do kontaktu.
malarstwo Olejne - Mateusz Sowa
Data: Wtorek, 23. października 2012, 09:34:30
Obrazy olejne malowane na płótnie różnymi technikami i stylami. Zapraszam Mateusz Sowa.
Marek Kubski - Malarz, kompozytor i pisarz.
Data: Sobota, 08. stycznia 2011, 14:57:16
Marek Kubski - Malarz, kompozytor i pisarz. Absolwent Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych - Wrocław. Ukończył prywatne studia pod kierunkiem batalisty prof. Michała Byliny. Często pojawia się u mnie smutny krajobraz, postać ludzka w strachu czy w odwadze, szaty bogatych jeźdźców, przestrzeń w nastroju tajemniczym, konie w ruchu, zbroje dawnych cywilizacji. Barbarzyńcy, Celtowie, Janczarzy, Kozacy czy Napoleończycy są dla mnie odpowiedzią- symbolem, że to kiedyś istniało.
Rysunek i Malarstwo - Aleksandra Starczewska
Data: Poniedziałek, 08. listopada 2010, 22:00:37
Rysunek i Malarstwo - Aleksandra Starczewska. Jestem amatorkom, nie skończyłam żadnej szkoły plastycznej, gdyż każdy, kto próbował mnie tego "uczyć", zabijał we mnie pasje oraz miłość do tego, co robię. Maluję tak jak czuje, a nie tak jak powinno być! Rysuje odkąd pamiętam oraz jest to najlepszy środek na rozładowanie stresu, dlatego musi być przyjemnością, a nie nakazem. Nigdy nie szukałam możliwości pokazania swoich prac, szerszemu gronu niż rodzina i znajomi, nie jestem "rozpoznawalna" osoba i do dziś cały świat był nieświadomy mojego istnienia. Zapraszam do obejrzenia moich prac - Aleksandra Starczewska
Malarstwo Autorskie | Joanna Jamorska
Data: Poniedziałek, 31. maja 2010, 20:54:08
Witam w mojej wirtualnej galerii i zapraszam do obejrzenia prac, których jestem autorką. Nazywam się Joanna Jamorska, mieszkam w Krakowie. Malarstwem zajmuję się od ponad 28 lat, nie pamiętam kiedy przekonałam się, że to co robię jest moją pasją. Pomimo, że moje wykształcenie niestety nie jest związane z moimi zainteresowaniami to i tak wszędzie wykorzystuję wolny czas na moje zamiłowanie do tej dziedziny sztuki. Malowanie obrazów, szkice to dla mnie wyzwanie pełne niespodzianek, które trwale wyznaczyło mi cel w życiu i myślę, że pozostanę wierna temu co robię do końca. Moja ulubiona technika, którą najczęściej się posługuje to malarstwo olejne, maluje także farbami akrylowymi. Każdy obraz dla mnie to nowe wyzwanie jak również doświadczenie, poszukiwanie i utrwalanie tego co w danej chwili pragnę wyrazić, lekcja, dzięki której doskonalę swój warsztat.
me&me Hanna Jerzakowska
Data: Wtorek, 16. marca 2010, 20:25:53
Bogu dzięki istnieje piękno! Ja tylko staram się nadać mu ramy codzienności i wpraszam do naszych domów. Studio "me&me" to prace mojego autorstwa, zaprojektowane i wykonane przez dwie zdolne ręce. Prace, które mają za zadanie przemycić sztukę i jej wyrafinowaną krasę do zwykłych domów. Wszystkie przedmioty są wykonane z kunsztem, wkładam w nie całe serce, energię i emocje, by były zawsze eleganckie, a każdy szczegół dopracowany. Nie ma tu mowy o przypadkowości. Zapraszam! Hanna Jerzakowska.
Sztuka Warmii
Data: Wtorek, 21. lipca 2009, 09:24:53
Warmia nas tworzy, stąd czerpiemy inspirację. To miejsce nadające naszej twórczości sens i niezwykły aromat oryginalności.Tworzone przez nas produkty mają wyjątkowy charakter. Znaleźć tu można wyroby z filcu, kamienia, drewna, papieru, mozaikę oraz oryginalną biżuterię, obrazy i szkice. Zapraszamy Państwa do pięknych miejsc na Warmii gdzie odbywają się niecodzienne wydarzenia artystyczne organizowane m.in. przez Stowarzyszenie Ręką Dzieło. Zapraszamy też do wzięcia udziału w warsztatach artystycznych i alchemicznych, zachęcimy do odpoczynku w gospodarstwach agroturystycznych, skosztowaniu naturalności..
B2 Illustrator
Data: Czwartek, 23. kwietnia 2009, 10:30:19
Bartłomiej Błaszczyk - absolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Rysunek, ilustracje, szkice, propzycje postaci, projektowanie swiatów (np. do gier komputerowych), kreskówek, projektowanie architektury. Każdy może kupić kopie rysunków GI1, GI2, GI7, G10, GII1, GII2, GIII1, GIII3 (wyskoa rozdzielczosc pliku) za 50 US centów kazdy, i GI3, GI4, GI5, GI6, GI8, GI9 (wyskoa rozdzielczosc pliku) za 50 US centów za wszystkie.
Ania Sauer Galeria
Data: Piątek, 09. stycznia 2009, 10:16:20
Anna Sauer - Urodziłam się w grudniu 1972 roku i mieszkam w Poznaniu.... Moja przygoda z malarstwem tak naprawdę rozpoczęła się niedawno, choć od kiedy pamiętam zawsze myślami byłam z "nim". Nie kończyłam studiów na ASP. Niestety podążyłam zupełnie inną drogą... Upłynęło wiele lat, aż do teraz... Swój powrót do malowania zawdzięczam osobie, która pokochała mnie, pomogła uwierzyć w siebie i pomaga rozwijać swoją pasję. To ona pierwsza oglądała i doceniała moje prace. Dlatego chciałabym podziękować mojemu mężowi Piotrowi, za to, że jest... Tą Galerię dedykuję mojemu mężowi, bo dzięki Niemu ona istnieje; a także dzieciom - kochanym skarbom - Basi i Tomkowi, bo bardzo mnie wspierają.
Beneficti Clementia
Data: Środa, 26. listopada 2008, 23:59:41
Gdzieś po drodze znalazłem czas żeby nauczyć się angielskiego Gdzieś po drodze znalazłem czas żeby zrozumieć teksty Stonesów i Doorsów Gdzieś po drodze znalazłem czas żeby przeczytać Miltona, Plath, Cortazara, Marqueza, Eco, Freunda Gdzieś Gdzieś po drodze znalazłem czas żeby kupić sobie maszynę do pisania i zacząć pisać donosy na świat Gdzieś po drodze znalazłem czas żeby powiedzieć rodzicom co o tym wszystkim myślę Gdzieś po drodze znalazłem czas żeby przestać wierzyć w Boga Gdzieś po drodze znalazłem czas żeby zacząć wierzyć w Boga Gdzieś po drodze znalazłem czas żeby kochać Gdzieś po drodze znalazłem czas żeby nienawidzić Gdzieś po drodze znalazłem czas żeby zobojętnieć Gdzieś po drodze znalazłem czas żeby pomarszczyć sobie serce, rozum nawet twarz Lecz nigdy nie znalazłem czasu żeby dowiedzieć się po co... ... Maciej Ossian Kozakiewicz
Zdzisław Gajecki - galeria fotografii
Data: Piątek, 07. marca 2008, 15:04:36
Do każdego zlecenia starannie się przygotowuję. Jestem w danym miejscu nawet kilka razy przed wydarzeniem. Sprawdzam plany, światło, rozkład płaszczyzn w pomieszczeniach, odległości. Dobieram odpowiednie obiektywy. Robię próbne zdjęcia, tzw. "szkice". To oraz szczegółowa znajomość planu imprezy pozwala mi być odpowiednio przygotowanym. W wybranym przez Was plenerze jestem również kilka razy przed sesją. Sprawdzam głównie kierunek padania promieni słonecznych (zależny od godziny ) i dobieram najbardziej atrakcyjną pod tym względem porę. Stanowczo odradzam krótkie wypady na plenerową sesję w trakcie trwania imprezy lub zaraz po niej. Wprowadza to niepotrzebną nerwowość i pośpiech. W postawach fotografowanych osób często widać napięcie i zmęczenie na twarzach. Jeśli chodzi o sesje ślubne to preferuję co najmniej tygodniowy okres przerwy od ceremonii.

znalezionych: 11, strona 1 z 1

Ogłoszenia - Sztuka w internecie. Wyroby hand-made i twórczość ludowa. Serwisy kulturalne, hobbystyczne, rękodzielnicze. Sztuka regionalna, wydarzenia artystyczne, wystawy, zaproszenia.

zakładanie sklepu

OGŁOSZENIA WWW. INFORMACJE KULTURALNE. SPRZEDAŻ DZIEŁ SZTUKI. NOWE STRONY ARTYSTYCZNE. GALERIE PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

skrypty sklepów @ ekspozycje.pl