Ogłoszenia Artystyczne Ogłoszenia Art

Portal ogłoszeń polskich artystów, sposoruje firma budowy stron internetowych w Częstochowie

Przyjazne serwisy

prosty sklep www

Wynik szukania

znalezionych: 2, strona 1 z 1

Pompony z tiulu, maskotki, dekoracje pomponami
Data: Czwartek, 30. lipca 2020, 20:46:08
Pompony z tiulu, a właściwie pomponiki – mięciutkie, puszyste kulki już dostępne w sklepie Kreatywny Świat. Aktualnie są dostępne pompony wielkości 4 i 5 cm w kolorze białym i w odcieniach różu, wkrótce również o innych średnicach i kolorach. Pomysłów na wykorzystanie pomponów znajdziecie bardzo dużo w Internecie. Modnie jest udekorować nimi pokoik dziecięcy – sugerujemy wykonać z nich girlandę nawlekając na jeden z wielu kordów z naszego sklepu. Może to być kord dwukolorowy np. biało-czerwony lub biało-niebieski. Pompon tiulowy fantastycznie sprawdzi się w lalkarstwie. Z uwagi na niewielką średnicę posłuży do wykonania maskotek lub breloczków. Główkę maskotki wykonamy z kulki drewnianej dobierając jej średnicę do wielkości pompona. W naszej ulotce znajdują się szablony kilku twarzyczek, które można przerysować na kuli drewnianej. Nóżki to kord biżuteryjny lub gruba mulina zakończona koralikiem. Gotową maskotkę wyposażymy w karabińczyk lub inny element mocujący z naszej oferty.
Akwaforta sklep - art. plastyczne, sklep dla plastyków
Data: Piątek, 16. kwietnia 2010, 17:53:49
Sklep dla plastyków, papier origami Akwaforta. Nasza oferta to artykuły do różnego rodzaju działań plastycznych. Specjalizujemy się w materiałach do grafiki warsztatowej. W sklepie można kupić blachy cynkowe i miedziane w różnych grubościach - w formatach standardowych oraz cięte na wymiar do indywidualnych projektów. Blachy dostępne są w formie polerowanej i niepolerowanej. Polerowanie odbywa się metodą tradycyjną - ręcznie w paru etapach, tak by na matrycy nie było niepotrzebnych rys. Polerowane blachy z powodzeniem sprawdzają się w pracowniach ASP i wśród profesjonalnych grafików. Do grafiki warsztatowej polecamy również: farby drukarskie, gazę krochmaloną, papiery do akwaforty i miedziorytu, narzędzia do tech. metalowych: igły, rylce, gładziki, chwiejaki, skrobaki. Do druku wypukłego: linoleum w różnych formatach, dłutka, papier. W sklepie można również kupić art. do malarstwa, rysunku i rzeźby.

znalezionych: 2, strona 1 z 1

Ogłoszenia - Sztuka w internecie. Wyroby hand-made i twórczość ludowa. Serwisy kulturalne, hobbystyczne, rękodzielnicze. Sztuka regionalna, wydarzenia artystyczne, wystawy, zaproszenia.

zakładanie sklepu

OGŁOSZENIA WWW. INFORMACJE KULTURALNE. SPRZEDAŻ DZIEŁ SZTUKI. NOWE STRONY ARTYSTYCZNE. GALERIE PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

skrypty sklepów @ ekspozycje.pl