Ogłoszenia Artystyczne Ogłoszenia Art

Portal ogłoszeń polskich artystów, sposoruje firma budowy stron internetowych w Częstochowie

Przyjazne serwisy

prosty sklep www

Wynik szukania

znalezionych: 4, strona 1 z 1

Gminny Ośrodek Kultury i Promocji w Ciepłowodach
Data: Sobota, 26. stycznia 2013, 13:42:07
Gminny Ośrodek Kultury i Promocji w Ciepłowodach - Imprezy, wydarzenia, pracownie. Ciekawostki dla turystów.
Triada - Stowarzyszenie Twórców Sztuk Plastycznych
Data: Czwartek, 21. kwietnia 2011, 12:33:36
Stowarzyszenie Twórców Sztuk Plastycznych ,,Triada" to grupa ludzi z pasją i młodzieńczym zapałem. Są wśród nas malarze, fotografowie, graficy, artyści pracujący z tkaniną. Razem wystawiamy swoje prace, jeździmy na plenery, prowadzimy warsztaty plastyczne dla młodzieży i dorosłych (,,Otwarte Pracownie"), jak również animujemy środowisko.
firmy artystów
Data: Czwartek, 12. maja 2264, 22:55:59
Jeśli otrzymali już Państwo fundusze na budowę własnej strony internetowej, sklepu www lub witryny firmowej - to postaramy się spełnić wymagania stawiane przez Urząd, pomożemy wykorzystać przyznaną kwotę z pełną korzyścią dla Państwa i wg wytycznych koniecznych do realizacji projektu. ************ Dostosujemy nasze usługi do wymogów unijnych lub urzędów pracy, wyślemy Państwu oficjalną ofertę, potrzebną do sfinalizowania dotacji. Elastycznie dostosujemy nasze ceny do przyznanej kwoty, uzgodnimy wygodną formę płatności, zarejestrujemy działanie strony na różne okresy czasowe, pomożemy w wyborze i zakupie domeny. Wystawimy i wyślemy potrzebną fakturę. *************** Prosimy zadzwonić i przedstawić swoje wymagania, swoje wątpliwości lub potrzeby związane z realizacją dotacji... tel. 0 602 875 111
Sztuka Warmii
Data: Wtorek, 21. lipca 2009, 09:24:53
Warmia nas tworzy, stąd czerpiemy inspirację. To miejsce nadające naszej twórczości sens i niezwykły aromat oryginalności.Tworzone przez nas produkty mają wyjątkowy charakter. Znaleźć tu można wyroby z filcu, kamienia, drewna, papieru, mozaikę oraz oryginalną biżuterię, obrazy i szkice. Zapraszamy Państwa do pięknych miejsc na Warmii gdzie odbywają się niecodzienne wydarzenia artystyczne organizowane m.in. przez Stowarzyszenie Ręką Dzieło. Zapraszamy też do wzięcia udziału w warsztatach artystycznych i alchemicznych, zachęcimy do odpoczynku w gospodarstwach agroturystycznych, skosztowaniu naturalności..

znalezionych: 4, strona 1 z 1

Ogłoszenia - Sztuka w internecie. Wyroby hand-made i twórczość ludowa. Serwisy kulturalne, hobbystyczne, rękodzielnicze. Sztuka regionalna, wydarzenia artystyczne, wystawy, zaproszenia.

zakładanie sklepu

OGŁOSZENIA WWW. INFORMACJE KULTURALNE. SPRZEDAŻ DZIEŁ SZTUKI. NOWE STRONY ARTYSTYCZNE. GALERIE PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

skrypty sklepów @ ekspozycje.pl