Ogłoszenia Artystyczne Ogłoszenia Art

Portal ogłoszeń polskich artystów, sposoruje firma budowy stron internetowych w Częstochowie

Przyjazne serwisy

prosty sklep www

Wynik szukania

znalezionych: 4, strona 1 z 1

Torebki damskie - Aleksandra Adamska
Data: Środa, 15. stycznia 2014, 11:37:33
Sklep internetowy: modne torebki damskie- shopper bag, kuferki, listonoszki, kopertówki, dodatki. Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą torebek. Nasze torebki są tak dobierane, aby każda kobieta znalazła cos dla siebie. Jednocześnie śledzimy światowe trendy i dbamy o to, aby nasz towar był modny i zawsze na czasie. Nie sprzedajemy wiele sztuk z wybranego modelu, aby nasza oferta była jak najbardziej różnorodna i żeby na ulicach było bardziej ciekawie.
VARIOUS - ręcznie robione - Agata Witkiewicz
Data: Poniedziałek, 06. grudnia 2010, 21:47:25
VARIOUS - ręcznie robione - Agata Witkiewicz. Sklep internetowy. Ręcznie robione stroiki oraz ozdoby świąteczne. Piękne oraz jedyne w swoim rodzaju projekty ozdobione techniką decoupage'u. Świece, kuferki, upominki dla każdego oraz na każdą okazję. Jeśli trafiłeś na naszą stronę oznacza to, że poszukujesz rzeczy oryginalnych oraz charakterystycznych. Prawie wszystkie nasze produkty są wytwarzana ręcznie i tylko w jednym egzemplarzu, tak więc raczej ciężko będzie tu znaleźć choćby dwie takie same rzeczy. Zapraszam VARIOUS
netGaleria nieCodzienna
Data: Poniedziałek, 09. marca 2009, 10:52:51
Zapraszamy do naszej Niecodziennej Netgalerii. Wykonujemy na zamówienie przepiękne dekoracyjne kuferki, szkatułki na biżuterię, komódki oraz wiele innych niecodziennych przedmiotów, które staną się ozdobą każdego domu. Mamy także liczne propozycje wykonanych ręcznie kartek świątecznych, zaproszeń, wizytówek artystycznych. W ofercie posiadamy również oryginalne i niepowtarzalne dekoracje świąteczne i okazjonalne. Prezentujemy tutaj także oryginalną biżuterię wykonywaną na zamówienie z użyciem kamieni półszlachetnych, szkła weneckiego, srebra o próbie 925. Zapraszamy: Katarzyna Oleksiewicz, Anetta Jedynak-Stępnik
"Kamyk Zielony" Weronika Polak
Data: Sobota, 15. marca 2008, 21:33:55
Biżuteria artystyczna. Naszyjniki, apaszki, kuferki, obrazki. Wszystko to znajdziecie na artystycznej stronie firmowej: KAMYK ZIELONY.

znalezionych: 4, strona 1 z 1

Ogłoszenia - Sztuka w internecie. Wyroby hand-made i twórczość ludowa. Serwisy kulturalne, hobbystyczne, rękodzielnicze. Sztuka regionalna, wydarzenia artystyczne, wystawy, zaproszenia.

zakładanie sklepu

OGŁOSZENIA WWW. INFORMACJE KULTURALNE. SPRZEDAŻ DZIEŁ SZTUKI. NOWE STRONY ARTYSTYCZNE. GALERIE PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

skrypty sklepów @ ekspozycje.pl