Ogłoszenia Artystyczne Ogłoszenia Art

Portal ogłoszeń polskich artystów, sposoruje firma budowy stron internetowych w Częstochowie

Przyjazne serwisy

prosty sklep www

Wynik szukania

znalezionych: 15, strona 1 z 1

portrety niebanalne
Data: Poniedziałek, 28. września 2020, 11:41:09
Poszukuję modelek do nowej serii obrazów olejnych pt. Symetria. Kilka z tej serii możecie już zobaczyć na www lub fb. Jeśli chcecie bym Was swym pędzlem naznaczyła to zapraszam. Są to portrety psychologiczno socjologiczne z przymróżeniem oka. Jeśli ktoś chciałby tak zwany ładny portrecik to proszę się nie zgłaszać:) Uwaga: nie musicie kupić portretu, ale jeśli chcecie, to na zakup portretu otrzymacie 50% zniżkę, możecie też zamówić kubek lub koszulkę z reprodukcją powstałego obrazu. Odbywa się to bardzo prosto, po mailowym zgłoszeniu odpowiadacie na kilka pytań dot. ulubionej kolorystyki, dewizy życiowej itp oraz nadsyłacie kilka zdjęć. Umożliwi mi to zaprojektowanie portretu. Portrety będą należały do serii prac Symetria - moje decyzje odnośnie formy i stylu są więc ostateczne i niepodważalne ;) Zapraszam!
Artystyczna biżuteria srebrna
Data: Wtorek, 21. marca 2017, 16:23:18
Artystyczna biżuteria srebrna od zawsze była doceniana przez kobiety, które pragnęły czuć się wyjątkowo i pięknie. Biżuteria wykonywana w naszej pracowni to pojedyncze egzemplarze ze srebra, kryształów Swarovski, pereł lub kamieni. Charakteryzuje ją oryginalne wzornictwo, i wysoka jakość wykonania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów.
Galeria Jana Oparowskiego
Data: Poniedziałek, 29. sierpnia 2011, 10:40:04
Galeria Jana Oparowskiego. Portretuję więc znajomych i nieznajomych ,przypadkowych ludzi na ulicy. W mojej twórczości postawiłem na portret, ponieważ zachwyca mnie piękno ludzkiej twarzy. Zwłaszcza twarz kobiety jest czymś wyjątkowym. Myślę że zgodzą się Państwo ze mną.
Biżuteria autorska Małgorzaty Lipińskiej. Naturalnie...z Natury
Data: Poniedziałek, 28. lutego 2011, 15:42:22
Biżuteria autorska Małgorzaty Lipińskiej. Naturalnie...z Natury. Biżuteria, którą robię od kilku lat głównie ze srebra, naturalnych kamieni, korala, lawy, drewna..., zdobi dekolty, uszy i dłonie wielu kobiet - spełniam specjalne życzenia. Priorytet - naturalność, oryginalność, jakość wykonania i wygoda noszenia. Najlepszym tłem dla biżuterii jest ciało kobiety !
Portrety - Małgorzata Sobieraj
Data: Czwartek, 28. października 2010, 20:13:53
Jestem na początku drogi artystycznej, od niedawna intensywnie pracuję nad portretami, uczestnicząc w zajęciach plastycznych. Rysowanie i malowanie zawsze było moją wielką pasją. Rysowanie portretów jest odkrywaniem tajemnicy o drugim człowieku, pasjonującym poszukiwaniem prawdy o nim. Ukończyłam polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim, ale zawód i pasja świetnie się uzupełniają. Wzięłam udział w dwóch wystawach: Uczniowie Izabelli Bigelmajer w Domu Kultury Kadr w Warszawie oraz Kobiety malują kobiety (Wędrujący salon artystyczny Elżbiety Pasteckiej) w Łochowie. Makaty i obrazy patchworkowe wykonuję od lat. Kojarzę je z radością wakacyjnego odpoczynku.
Król Maciuś Szydełko - ręcznie robione zabawki
Data: Wtorek, 17. sierpnia 2010, 19:22:57
Król Maciuś Szydełko - produkcja ręcznie szytych zabawek i dodatków do włosów. Głównie skierowana do dzieci ale odważne i nowoczesne kobiety również znajdą tam coś dla siebie. W ofercie mamy również czapki na każdą porę roku, damską odzież, dodatki dla domu, kolczyki, breloczki, spinki itp. Wszystko wykonane z najlepszych surowców z dbałością o doskonałe wykończenie każdego szczegółu.
Wyjątkowa biżuteria fazyr i soutache | Joanna Potępa
Data: Środa, 19. maja 2010, 20:22:10
Moje pierwsze kolczyki zrobiłam ...bo zobaczyłam inne, wyjątkowe - były to kolczyki zaprojektowane przez Dori Csengeri. Inspirujące połączenie materiałów, barw, faktur, deseni. Zakochałam się w jej pracach. Właśnie tego szukałam, środka wyrazu, które pozwoli mi pokazać jak bardzo czuję się kobietą. Moja praca zawodowa nie ma nic wspólnego z biżuterią. Prowadzę od kilku lat firmę w zupełnie innej branży. Nie wiem kiedy zaczyna się tworzenie, ale pasja potrafi pochłonąć. Zaczynam i nagle w moich rękach zostaje rzecz, efekt rzemieślniczej pracy, cierpliwości i wszystkiego co towarzyszyło mi podczas tworzenia. Wkładam w to entuzjazm swoją energię i szczerość. Inspiracją są dla mnie Kobiety. Ich historie, twórczość i wreszcie one same. Cieszy mnie, kiedy sprawiam, że dzięki mojej biżuterii czują się bardziej wyjątkowe i częściej uśmiechają się patrząc w lustro.
Andrzej Piecha - Malarstwo
Data: Poniedziałek, 17. maja 2010, 10:00:35
Malarz tajemnic duszy | Wielobarwne plamy krwistych czerwieni, słonecznych żółci, soczystych zieleni, układają się w obrazy kobiet, pięknych samych w sobie, nie wdzięczących się do widza. Poprzez kolory, tkwi zamknięta w nich siła żywiołów natury - olśniewająco urokliwych i zabójczych zarazem. Obrazy łączące takie skrajności mają w sobie pewien magnetyzm, hipnotyzują obietnicą odsłonięcia swych tajemnic. Im dłużej jednak wpatrywać się, tym sens ich bardziej wymyka się, a namalowane kobiety wydają się skrycie drwić z naszych wysiłków.
Rękodzieło w Ustronnym Babińcu
Data: Czwartek, 25. marca 2010, 09:11:26
Ustronny Babiniec powstał z miłości do kobiecości... To zaciszne miejsce celebracji kobiecych zachcianek i pasji. To miejsce, w którym spotykają się aktywne kobiety z różnych stron Polski po to, by spędzić sympatycznie i twórczo czas w kobiecym gronie ... Która z nas nie tęskni za domowym rękodziełem? Haft, gobelin, decoupage, filcowanie, scrapbooking, quilling, szycie, masy samoutwardzalne itd. - Zapraszam na aktywny wypoczynek z rękodziełem ... Natalia Jastrzębska
agat.biz.pl
Data: Środa, 10. marca 2010, 14:41:30
AGAT. ORYGINALNA, RĘCZNIE ROBIONA BIŻUTERIA DLA WYJĄTKOWEJ KOBIETY. Artystyczny sklepik z biżuterią Edyty Łapy.
Beata Jarmołowska
Data: Wtorek, 29. września 2009, 09:36:19
Od 20 lat ubieram kobiety. Pracuję jako projektantka mody, prowadzę własne studio i butik autorski. Myslę ze zetknęłam się już ze wszystkimi rodzajami tkanin. Nauczyłam się rozpoznawać je z zamkniętymi oczami. Znam na pamięć ich właściwości. Kiedy zimą 2004 roku wybrałam się do londyńskiego studia Lizzie Houghton na kurs filcowania dla początkujących, nie sądziłam że mnie jeszcze coś zaskoczy... Zrobiłam nieudolną wstępną , filcową próbę i.... to była miłość od pierwszego wejrzenia/dotyku. Poznałam bowiem technikę niezwykłą, która pozwala wyrazić emocje, ekspresję, zatrzymać chwilę. Dzięki której można wykonać wiele pięknych, przyjaznych w noszeniu rzeczy. Żeby coś stworzyć nie musisz nic wiedzieć o sztuce, umieć rysować, rzezbić, malować. Musisz tylko chcieć. I nie obawiaj się że się nie uda... Musi się udać... Zawsze się udaje ....... I TO JEST MAGIA. Beata Jarmołowska
Marta Szarek Michalak
Data: Wtorek, 11. sierpnia 2009, 11:51:11
Odkąd pamiętam zawsze inspirowało mnie ciało kobiece, zarówno to co zewnętrzne, co stanowi jego wizualną stronę, jak i to co tkwi gdzieś głęboko w jej wnętrzu. Występuje wszędzie i we wszystkim co robię, zarówno w malarstwie, rysunku, rzeźbie jak i w ubiorze. Głównym moim założeniem jest praca nad podkreśleniem wszystkiego co piękne, co jest tak znamienne dla kobiety, jej kształty; pragnienia; zjawiskowość; subtelność; elegancja .... Przy projektowaniu ubiorów wychodzę z założenia, że w prostocie tkwi piękno, lecz tylko jedna rzecz, jeden element musi dominować nad całością. Może być to kolor tkaniny, biżuteria, itp. Tak samo jak w malarstwie, rysunku, gdy zmrużymy oczy wówczas widać tylko to co najważniejsze, to na czym mamy skupić swą uwagę. Gdy wszystko jest na pierwszym planie, wszystko jest równie ważne- traci swą nadrzędnosć. Ma to przełożenie na moją twórczosć. Raz jest to pełna energii tancerka flamenco, raz tchnięta przez jesienny wiatr, raz przepełniona smutkiem i bladością swego ciała... innym razem femme fatale przyodziana w czarną suknię z secesyjnym haftem aż wreszcie srebrna panna o rudych włosach ... stąd tytuł: KOBIETA. - zapraszam Marta Szarek
Leydis Art
Data: Wtorek, 11. sierpnia 2009, 11:47:04
Witam Wszystkich w mojej galerii. Zamiłowanie do tworzenia unikalnej biżuterii towarzyszy mi od kilku lat. Ręcznie robiona biżuteria dostępna w moim sklepie jest w całości zaprojekotowana i wykonana przezemnie, odzwierciedla moją osobowość i wyobraźnie. Jest stworzona dla każdej kobiety, ma sprawić by była bardziej wyjątkowa, zmysłowa, piękniejsza... Realizuję również induwidualne pomysły i zamówienia. Katarzyna Piasecka-Marszałek
Justyna Anna Więckiewicz
Data: Środa, 04. lutego 2009, 14:05:47
W rzeźbie zawsze inspirował mnie człowiek, jego ciało, które dowolnie kadruję, ucinam, często deformuję i zamykam w kubiczne formy. Glina jako materiał, w którym pracuję, stwarza mnóstwo możliwości, ale także wyznacza granice. Jednakże jest to tworzywo, w którym najlepiej wyrażam się twórczo. Tematami moich prac są anioły, dzieci i kobiety. Anioły przedstawiam jako silnych mężczyzn - poprzez kubiczną formę, często odbiegają od tradycyjnego wizerunku efemerycznych istot. Natomiast cykl kobiet poświęcony jest kolejnym etapom ich życia - młodości, rozkwitaniu, przemijaniu. Są ucieleśnieniem życia, płodności, macierzyństwa. Poprzez "kobiety" wyrażam swoje uczucia i przeżycia. Justyna Więckiewicz
Marcin Hugo-Bader
Data: Czwartek, 06. marca 2008, 20:12:53
Marcin Hugo-Bader ukończył studia w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom w 2002 roku. Aneks z Rzeźby i Litografii. Maluje pejzaże, portrety, kobiety, martwe natury. Poprzez obserwacje świata zewnętrznego, który go otacza w tym ludzie i zjawiska przekształca ten świat na swój odrębny sposób. Tworzy się wtedy istna symbioza świata zewnętrznego ze światem wewnętrznym. Obrazy przepełnione emocjami, które zawarte są w kolorze i linii. Uczestnik wielu wystaw zbiorowych i indywidualnych, zarówno w kraju jak i zagranicą. Od 2006 roku Członek Zarządu Okręgu Warszawskiego Związku Polskich Artystów Plastyków.

znalezionych: 15, strona 1 z 1

Ogłoszenia - Sztuka w internecie. Wyroby hand-made i twórczość ludowa. Serwisy kulturalne, hobbystyczne, rękodzielnicze. Sztuka regionalna, wydarzenia artystyczne, wystawy, zaproszenia.

zakładanie sklepu

OGŁOSZENIA WWW. INFORMACJE KULTURALNE. SPRZEDAŻ DZIEŁ SZTUKI. NOWE STRONY ARTYSTYCZNE. GALERIE PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

skrypty sklepów @ ekspozycje.pl