Ogłoszenia Artystyczne Ogłoszenia Art

Portal ogłoszeń polskich artystów, sposoruje firma budowy stron internetowych w Częstochowie

Przyjazne serwisy

prosty sklep www

Wynik szukania

znalezionych: 5, strona 1 z 1

BIŻUTERIA Z KRAKOWA - FASHION JEWELLERY & ART
Data: Wtorek, 09. września 2014, 13:14:15
Sklep internetowy oferujący biżuterię artystyczną. Wyjątkowa, oryginalnie wykonana biżuteria, niepowtarzalne wzory wytworzone z zamiłowania do rzeczy pięknych oraz starannie wykonanych. W sklepie jednak znajdą się również tradycyjne wzory, które dorównują jakością i wykonaniem nawet najbardziej znanym firmom.
mira ceti design - współczesna biżuteria ceramiczna
Data: Poniedziałek, 18. lipca 2011, 09:54:22
mira ceti design - Mirosława Magiera i Arletta Magiera. Razem, zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem autorskiej, ekskluzywnej biżuterii ceramicznej, będącą źródłem nowego designu w modzie, jubilerstwie. Wykorzystując surowce i materiały ekologiczne i przetwarzalne jak glina, szkło, skóra, len, udowodniły, że można stworzyć małe dzieła sztuki, które można założyć na każdą okazję.
Sarmatixgallery - Srebrna, ręcznie robiona biżuteria z minerałami.
Data: Środa, 09. lutego 2011, 17:29:18
Sarmatixgallery - Srebrna, ręcznie robiona biżuteria z minerałami. Prezentuję Państwu ręcznie robioną biżuterię, którą tworzę w pojedynczych egzemplarzach, z materiałów najwyższej jakości, według własnych projektów. Biżuterię tworzę ze srebra, dodając minerały, cyrkonie i kryształy.
Blueberry Jewellery
Data: Czwartek, 22. października 2009, 12:19:19
Witam serdecznie na BLUEBERRY JEWELLERY. Tutaj fantazja spotyka materię, wspólnie tworząc dla Ciebie, jakże istotny dodatek do wyrażenia Twojej unikalnej osobowości. Biżuteria, którą znajdziecie spacerując po moim sklepiku, jest niepowtarzalna i równie unikatowa jak każda z nas. Ręcznie tworzona, oddaje moje odczucia na temat tego, co w każdej kobiecie intryguje, fascynuje, zadziwia. Zabawa drewnem, szkłem, kamieniem, srebrem... Zabawa kolorem... Kompozycje, które w subtelny lub wyraźny sposób podkreślą piękno kobiecości. Zapraszam :) Jagoda
Agnieszka Trzebiatowska - biżuteria
Data: Piątek, 07. marca 2008, 16:04:31
I'm designer jewellery. I live in England and Poland. I sell my jewellery while my trips in Europe. Everyone my work is unique. I live and design with passion to know myself better. I design for independent women whose love life and don't know limits. I use natural materials: silver, stones, koper, brass and sometimes glass and ceramics.

znalezionych: 5, strona 1 z 1

Ogłoszenia - Sztuka w internecie. Wyroby hand-made i twórczość ludowa. Serwisy kulturalne, hobbystyczne, rękodzielnicze. Sztuka regionalna, wydarzenia artystyczne, wystawy, zaproszenia.

zakładanie sklepu

OGŁOSZENIA WWW. INFORMACJE KULTURALNE. SPRZEDAŻ DZIEŁ SZTUKI. NOWE STRONY ARTYSTYCZNE. GALERIE PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

skrypty sklepów @ ekspozycje.pl