Ogłoszenia Artystyczne Ogłoszenia Art

Portal ogłoszeń polskich artystów, sposoruje firma budowy stron internetowych w Częstochowie

Przyjazne serwisy

prosty sklep www

Wynik szukania

znalezionych: 10, strona 1 z 1

RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE
Data: Wtorek, 08. marca 2016, 17:48:00
HANDMADE GIFT TO JEST GALERIA RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO. RĘKODZIEŁO MOŻE SIĘ STAĆ SPOSOBEM NA ŻYCIE. RĘKODZIEŁO SPRAWIA MI RADOŚĆ I DOSKONALE ODPRĘŻA. JEST TO MIEJSCE GDZIE PROWADZĘ PEWNEGO RODZAJU GALERIĘ MOICH PRAC. MOJA GALERIA TO MIEJSCE PEŁNE PASJI I INSPIRACJI. WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAM.
malarstwo - Anna Włodarska
Data: Poniedziałek, 29. października 2012, 14:37:06
Malarka - Anna Włodarska. Uczyła malarstwa i kompozycji oraz technik tkackich (kilim, gobelin) w Szkole Rzemiosł Artystycznych w Świdrze.
Tapisserie d'Art - Tapiserie w stylu aubusson
Data: Poniedziałek, 05. września 2011, 07:23:09
Tapisserie d'Art - Tapiserie w stylu aubusson. Ręcznie tkane gobeliny, kopie obrazów znanych malarzy (Klimt, Mucha, Waterhouse). Unikatowe wzory - Wkrótce będziemy rozszerzać naszą ofertę o nowe modele. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony regularnie.
Aukcje Artystyczne. Tkanina. Filc. Koronka. Batik.
Data: Piątek, 12. sierpnia 2011, 10:36:28
Tkanina artystyczna na aukcjach. Zapraszamy do serwisu aukcyjnego. Aukcje artystyczne: sztuka, tkaniny, gobeliny, filc, batik. Portal polskich aukcji sztuki współczesnej. Aukcje Sztuki.
Artysta | Galeria Sztuki - Oprawa Obrazów
Data: Wtorek, 04. maja 2010, 20:56:47
Firma phu Artysta istnieje od 1993r. Działalność firmy oparta jest na trzech filarach: Galeria Sztuki Współczesnej "Trzy Kolory", Profesjonalna oprawa obrazów, Sklep z materiałami plastycznymi. Galeria Sztuki Współczesnej "Trzy Kolory" współpracuje z najwybitniejszymi i cenionymi artystami z Polski i z zagranicy. Galeria oferuje malarstwo, grafikę, rzeźbę oraz wyroby jubilerskie. Profesjonalna oprawa obrazów, zdjęć, plakatów, grafik przy użyciu najwyższej jakości listew ramiarskich sprowadzanych z Włoch, Hiszpanii i różnych regionów naszego kraju. Sklep zaopatrzenia artystów i plastyków prowadzi sprzedaż materiałów renomowanych firm do twórczości artystycznej.
Rękodzieło w Ustronnym Babińcu
Data: Czwartek, 25. marca 2010, 09:11:26
Ustronny Babiniec powstał z miłości do kobiecości... To zaciszne miejsce celebracji kobiecych zachcianek i pasji. To miejsce, w którym spotykają się aktywne kobiety z różnych stron Polski po to, by spędzić sympatycznie i twórczo czas w kobiecym gronie ... Która z nas nie tęskni za domowym rękodziełem? Haft, gobelin, decoupage, filcowanie, scrapbooking, quilling, szycie, masy samoutwardzalne itd. - Zapraszam na aktywny wypoczynek z rękodziełem ... Natalia Jastrzębska
Esa - Art Magiczny Sklepik
Data: Środa, 03. lutego 2010, 20:50:38
Magiczny sklepik to miejsce, w którym można kupić niepowtarzalne artystyczne przedmioty. W sklepiku oferuję Państwu wykonane przeze mnie przedmioty. Każda z tych rzeczy jest dziełem mojej fantazji i rąk.... Zapraszam do mojego magicznego świata, w podróż pośród oryginalnych, niepowtarzalnych przedmiotów. Każdy z nich powstał z kropli fantazji, odrobiny miłości do sztuki i olbrzymiej dawki radości życia. W każdej szkatułce zamknięty jest szum mazowieckich lasów, w kuferku szemrze wiosenny deszcz, a gobeliny są wyhaftowane babim latem i mgłą.. To magiczne przedmioty - z duszą, powstałe w malutkiej pracowni zagubionej wśród pól i łąk. W mojej galerii zamieściłam przedmioty, które już znalazły swoje miejsce u nowych właścicieli, ale - jeżeli coś szczególnie Wam się spodoba, wystarczy do mnie napisać (esaternus55@gmail.com) i na Wasze życzenie powstanie podobna choć nie identyczna rzecz - wykonywane przeze mnie przedmioty powstają w jednym, niepowtarzalnym egzemplarzu. Kupując w sklepiku stajecie się posiadaczami magii już dziś!!! zapraszam Elżbieta Saternus
Anna Świto - Muła
Data: Wtorek, 23. czerwca 2009, 09:05:41
Zapraszam wszystkich do mojej galerii sztuki użytkowej. Od lat pracuję z tkaniną, maluję dekoracyjne obrazy, zajmuję się również dekoracją wnętrz oraz projektowaniem ubrań. Każdego dnia można zrobić coś ładniej, lepiej. Sami tworzymy przestrzeń wokół siebie ... Anna Świto-Muła
A. Małgorzata Dudzińska-Kraskiewicz
Data: Poniedziałek, 01. czerwca 2009, 23:17:31
Aleksandra Małgorzata Dudzińska-Kraskiewicz Studia w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na wydziale malarstwa u profesora Czesława Rzepińskiego i tkaniny u profesora Stefana Gałkowskiego. Dyplom w 1963 roku. Twórczość w zakresie malarstwa i tkaniny artystycznej (gobeliny).
Marta Rybarczyk
Data: Piątek, 01. sierpnia 2008, 22:36:58
mrgaleria jest miejscem prezentacji mojej twórczości. Tworzenie:tkanie,rysowanie,pis anie sprawia mi wiele radości. Jest jak przyprawa dodawana do dania. Zapraszam do stołu. W mojej galerii znajdą Państwo: tkane ręcznie na ramie autorskie gobeliny autorskie kartki dramaty wiersze.

znalezionych: 10, strona 1 z 1

Ogłoszenia - Sztuka w internecie. Wyroby hand-made i twórczość ludowa. Serwisy kulturalne, hobbystyczne, rękodzielnicze. Sztuka regionalna, wydarzenia artystyczne, wystawy, zaproszenia.

zakładanie sklepu

OGŁOSZENIA WWW. INFORMACJE KULTURALNE. SPRZEDAŻ DZIEŁ SZTUKI. NOWE STRONY ARTYSTYCZNE. GALERIE PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

skrypty sklepów @ ekspozycje.pl