Ogłoszenia Artystyczne Ogłoszenia Art

Portal ogłoszeń polskich artystów, sposoruje firma budowy stron internetowych w Częstochowie

Przyjazne serwisy

prosty sklep www

Wynik szukania

znalezionych: 7, strona 1 z 1

ABSTRAKCJE - GALERIA AUTORSKA KATARZYNA BĄCZKOWSKA
Data: Środa, 06. października 2010, 21:41:04
W tej części galerii znajdziecie Państwo sztukę nowoczesną - abstrakcje. Są to obrazy tworzone z wielką pasją. Wszystkie malowane są pędzlami, palcami, dłońmi w 100 % ręcznie. Dzięki temu każdy obraz żyje swoim własnym życiem i jest unikatowy, niepowtarzalny. Daje to Państwu gwarancję i satysfakcję posiadania obrazu wyjątkowego, innego niż wszystkie, malowanego specjalnie dla Was. Czasem niektóre z użytych w obrazach motywów wykorzystuję w późniejszych pracach, ale są to zazwyczaj drobne podobne elementy. W obrazach przeważa żywy i bogaty kolorem podtekst o intrygujących motywach. To taka burza kolorów i niezwykłych kształtów. Ta część mojej twórczości proponuje Państwu zabawę w odkrywanie znanych kształtów w plątaninie barw i kresek, których trzeba się doszukać. Łączona jest tu barwa z dynamiką , by kolorem sprowokować wyobraźnię oglądającego. Widz maluje obraz razem z artystką znajdując to, co niedopowiedziane przez malarza.
ANNA DĄBROWSKA projektowanie graficzne i ilustracja
Data: Czwartek, 12. sierpnia 2010, 18:56:04
Jestem studentką krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Grafiki. Dyplom przygotowuję w Pracowni Książki i Typografii. Nieustannie zdobywam doświadczenia w Pracowni Form Reklamowych. W projektowaniu najbardziej cenię nietypowość i praktyczność. Nie znoszę schematów, nudy, ale także ślepego ulegania współczesnym trendom projektowym.
Artystyczne Malarstwo Ścienne
Data: Wtorek, 13. kwietnia 2010, 10:29:45
Anna Kawka artystyczne malarstwo ścienne, freski, tworzenie niepowtarzalnych wnętrz z duszą. Malarstwo ścienne pozwoli na stworzenie wnętrza o niezwykłym i indywidualnym charakterze. Artystyczne malarstwo ścienne w obiektach użyteczności publicznej i artystyczne malarstwo ścienne w prywatnych wnętrzach.
Artystyczne Malowanie Ścian - KAMILA SAWA
Data: Wtorek, 06. kwietnia 2010, 20:03:41
ARTYSTYCZNIE MALUJEMY ŚCIANY W WARSZAWIE, WNĘTRZA OBRAZY I RYSUNKI NA ŚCIANACH. FRESKI NA ŚCIANIE CZY NAKLEJKI I OKLEINY NA ŚCIANĘ. JESTEŚMY W STANIE NAMALOWAĆ INDYWIDUALNIE WYBRANY PRZEZ CIEBIE WZÓR, ZAPROPONUJEMY COŚ Z NASZEJ BAZY PROJEKTÓW LUB PO PROSTU STWORZYMY WSPÓLNIE JAKIŚ NOWY PROJEKT, UWZGLĘDNIAJĄC TWOJĄ WIZJĘ I NASZE POMYSŁY I ZDOLNOŚCI.
Pawie Pióro - Tomasz Nojszewski
Data: Wtorek, 16. marca 2010, 20:30:19
Ukończyłem Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Supraślu (kierunek snycerstwo i formy użytkowe), a następnie Wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu (specjalizacja projektowanie graficzne). Firma PAWIE PIÓRO powstała dzięki mojemu zamiłowaniu do sztuk plastycznych. Zapraszam do obejrzenia galerii. Tomasz Nojszewski
BEL-ART-AN
Data: Piątek, 12. lutego 2010, 12:25:54
Malarstwo, przede wszystkim technika olejna , tematyka różnorodna - pejzaże, konie, portrety, ikony. Tematyka sakralna, na zamówienie wszelkie kopie obrazów, portrety jak i wykonuję freski.
Pracownia EREBUS
Data: Środa, 10. czerwca 2009, 09:58:15
Małgorzata Cieloch * Arkadiusz Mieszczak: freski - secesja - renowacje - dekoracja wnętrz - prehistoria - malarstwo olejne - kopie obrazów

znalezionych: 7, strona 1 z 1

Ogłoszenia - Sztuka w internecie. Wyroby hand-made i twórczość ludowa. Serwisy kulturalne, hobbystyczne, rękodzielnicze. Sztuka regionalna, wydarzenia artystyczne, wystawy, zaproszenia.

zakładanie sklepu

OGŁOSZENIA WWW. INFORMACJE KULTURALNE. SPRZEDAŻ DZIEŁ SZTUKI. NOWE STRONY ARTYSTYCZNE. GALERIE PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

skrypty sklepów @ ekspozycje.pl