Ogłoszenia Artystyczne Ogłoszenia Art

Portal ogłoszeń polskich artystów, sposoruje firma budowy stron internetowych w Częstochowie

Przyjazne serwisy

prosty sklep www

Wynik szukania

znalezionych: 2, strona 1 z 1

formlicht-art by Paul Szyrlewski - Ceramika
Data: Poniedziałek, 28. marca 2011, 10:44:02
formlicht-art by Paul Szyrlewski - Ceramika. Warsztat wypełniony muzyką, daje mi inspirację, biorę glinę w ręce i zaczynam modelować. I tak jest, ze wszystkim co tworzę, gdy maluję, piszę wiersze, czy pracuję z gliną. Zapraszam Państwa do mojego świata pełnego moich Stworów i miłości połączonej z fantazją.
Blueberry Jewellery
Data: Czwartek, 22. października 2009, 12:19:19
Witam serdecznie na BLUEBERRY JEWELLERY. Tutaj fantazja spotyka materię, wspólnie tworząc dla Ciebie, jakże istotny dodatek do wyrażenia Twojej unikalnej osobowości. Biżuteria, którą znajdziecie spacerując po moim sklepiku, jest niepowtarzalna i równie unikatowa jak każda z nas. Ręcznie tworzona, oddaje moje odczucia na temat tego, co w każdej kobiecie intryguje, fascynuje, zadziwia. Zabawa drewnem, szkłem, kamieniem, srebrem... Zabawa kolorem... Kompozycje, które w subtelny lub wyraźny sposób podkreślą piękno kobiecości. Zapraszam :) Jagoda

znalezionych: 2, strona 1 z 1

Ogłoszenia - Sztuka w internecie. Wyroby hand-made i twórczość ludowa. Serwisy kulturalne, hobbystyczne, rękodzielnicze. Sztuka regionalna, wydarzenia artystyczne, wystawy, zaproszenia.

zakładanie sklepu

OGŁOSZENIA WWW. INFORMACJE KULTURALNE. SPRZEDAŻ DZIEŁ SZTUKI. NOWE STRONY ARTYSTYCZNE. GALERIE PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

skrypty sklepów @ ekspozycje.pl