Ogłoszenia Artystyczne Ogłoszenia Art

Portal ogłoszeń polskich artystów, sposoruje firma budowy stron internetowych w Częstochowie

Przyjazne serwisy

prosty sklep www

Wynik szukania

znalezionych: 3, strona 1 z 1

Obręcze do obrabiania szydełkiem, tworzenia łapaczy snów
Data: Poniedziałek, 23. lipca 2018, 16:27:23
Złoty i srebrny to dwa nowe kolory popularnych obręczy do obrabiania szydełkiem, tworzenia witrażyków, makram lub łapaczy snów. Dodaliśmy również wycinane laserowo drewniane motywy kółek i siatek, z których można wykonać fantastyczne ozdoby mieszkania. Słowo LOVE, HAPPY lub imię wymodelowane z drutu i umieszczone w środku obręczy znakomicie wpłynie na nastrój domowników, a także może być pomysłem na niebanalny prezent. Podświetlenie lampkami micro LED doda uroku twojemu projektowi. Motywy łapaczy snów są dostępne również jako szablony MyStyle. Wykorzystać je można do ozdabiania toreb, koszulek lub blejtramów. Zapraszamy i życzymy wielu twórczych pomysłów !
NoellyArt - Galeria rękodzieła
Data: Wtorek, 12. września 2017, 15:53:18
Witaj na stronie gdzie znajdziesz produkty ręcznie wykonane z miłością i pasją, nowe i stare rozwiązania na zabawne i urocze upominki. Każdy z nich jest unikalny i niepowtarzalny!
PRACOWNIA HOBBYSTYCZNA ZRÓB TO SAM TV
Data: Czwartek, 24. kwietnia 2014, 10:24:07
PRACOWNIA HOBBYSTYCZNA ZRÓB TO SAM TV. Nasz program nadajemy na świeżo w Telewizji Kablowej Kołobrzeg. W każdą sobotę oraz w niedziele do śniadania :-) Dwa razy w miesiącu emitujemy NOWY ODCINEK ! Obecnie dzięki platformie internetowej nasz program stał się programem internetowym! Dlatego czerpcie z tego wszyscy :-) Uczcie się razem z nami oraz bawcie się ... a my podpowiemy gdzie kupić potrzebne materiały do pracy!

znalezionych: 3, strona 1 z 1

Ogłoszenia - Sztuka w internecie. Wyroby hand-made i twórczość ludowa. Serwisy kulturalne, hobbystyczne, rękodzielnicze. Sztuka regionalna, wydarzenia artystyczne, wystawy, zaproszenia.

zakładanie sklepu

OGŁOSZENIA WWW. INFORMACJE KULTURALNE. SPRZEDAŻ DZIEŁ SZTUKI. NOWE STRONY ARTYSTYCZNE. GALERIE PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

skrypty sklepów @ ekspozycje.pl