Ogłoszenia Artystyczne Ogłoszenia Art

Portal ogłoszeń polskich artystów, sposoruje firma budowy stron internetowych w Częstochowie

Przyjazne serwisy

prosty sklep www

Wynik szukania

znalezionych: 3, strona 1 z 1

Obrazy Witrażowe - Żółtek Dorota
Data: Środa, 12. października 2011, 20:56:30
Obrazy Witrażowe - Żółtek Dorota. Od dawna fascynuje mnie malarstwo na szkle. Inspiracją do rozpoczęcia przygody z tą formą wyrazu jaką jest witraż, była postać pewnego Anioła Serafina - Anioła Ratującego ale to już całkiem inna historia. Zapraszam do oglądania i zakupu moich prac - wszystkie wykonane bardzo starannie, ręcznie malowane, każdy obraz jest indywidualny.
REGION STYLE - Zakopane
Data: Czwartek, 01. kwietnia 2010, 15:33:57
REGION-STYLE ... Sklep-galeria regionalna, w której można zakupić wyroby rękodzielnicze. Większość wyrobów i pamiątek pochodzi z rejonu Podhala. Wszystkie są wykonane z surowców naturalnych przez rękodzielników. W asortymencie posiadamy ubiory regionalne i stylizowane. Elementy wyposażenia wnętrz oraz wiele przedmiotów użytkowych i pamiątek. Zapraszam ... Maria Kuźma - Zakopane
Kuferek Babci Kasi
Data: Poniedziałek, 29. czerwca 2009, 09:01:50
Z KUFERKA BABCI KASI to różne użytkowe przedmioty, które powstają w naszym domu. Moja córka uczy się rzeźby i maluje na szkle, a ja wyszywam i szyję różne drobiazgi. Od wielu lat myślałam, aby wyjąć z kufra te wszystkie serwetki, woreczki, poduszeczki... tak aby inni też mogli się nimi cieszyć. Wszystkie rzeczy wykonane są ręcznie i w pojedynczych egzemplarzach. Prace są przygotowywane w naszym domu lub w zaprzyjaźnionej pracowni Jędrusia. Mam nadzieję, że będą cieszyć Ciebie tak jak nas kiedy je robiliśmy.

znalezionych: 3, strona 1 z 1

Ogłoszenia - Sztuka w internecie. Wyroby hand-made i twórczość ludowa. Serwisy kulturalne, hobbystyczne, rękodzielnicze. Sztuka regionalna, wydarzenia artystyczne, wystawy, zaproszenia.

zakładanie sklepu

OGŁOSZENIA WWW. INFORMACJE KULTURALNE. SPRZEDAŻ DZIEŁ SZTUKI. NOWE STRONY ARTYSTYCZNE. GALERIE PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

skrypty sklepów @ ekspozycje.pl