Ogłoszenia Artystyczne Ogłoszenia Art

Portal ogłoszeń polskich artystów, sposoruje firma budowy stron internetowych w Częstochowie

Przyjazne serwisy

prosty sklep www

Wynik szukania

znalezionych: 4, strona 1 z 1

Faramuszka Warsztaty Artystyczne
Data: Piątek, 02. lipca 2010, 22:14:52
Warsztaty artystyczne dla kobiet. Centrum hobbystyczne Faramuszka w Bydgoszczy. Artystyczne warsztaty twórcze dla każdego w Centrum Hobbystycznym Faramuszka. Pomożemy znaleźć Ci pasję i rozwijać ją w miłej, przyjaznej atmosferze. Odkryjesz przyjemność z własnoręcznego tworzenia małych arcydzieł. Zachwycisz najbliższych swoją twórczością. Warto postawić na swój rozwój, będzie on Twoim kapitałem.
J.SunArt - Jacek Szczepanski,
Data: Poniedziałek, 29. marca 2010, 10:15:52
Unikatowa Biżuteria Artystyczna J.SunArt. Autorem tych niepowtarzalnych kolekcji jest Jacek Szczepanski, Złotnik , Artysta ,Szaman. Jak twierdzi sam Twórca, inspiracje czerpie z doświadczania świadomości swej poprzedniej inkarnacji, kiedy to był On Kapłanem Gotów.
Galeria Anny Lewandowskiej
Data: Środa, 03. marca 2010, 18:03:52
Anna Lewandowska - autorka obrazów mieszka i tworzy w Bydgoszczy. Malarstwo olejne uprawia od 2004 roku. Maluje również akrylem, pastelami, akwarelą. W 2006 roku otrzymała I Nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym organizowanym przez Fundację Wiatrak w Bydgoszczy. Wśród Jurorów konkursu zasiadał między innymi prof. Piotr Gajowy. Artystka brała udział w wielu wystawach zbiorowych.
Pracownia Artikon
Data: Wtorek, 21. lipca 2009, 09:08:56
Anna Lewandowska. Autorka obrazów mieszka i tworzy w Bydgoszczy. Uprawia malarstwo olejne od 2004 roku. W 2006 roku otrzymała I Nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym organizowanym przez Fundację Wiatrak w Bydgoszczy.

znalezionych: 4, strona 1 z 1

Ogłoszenia - Sztuka w internecie. Wyroby hand-made i twórczość ludowa. Serwisy kulturalne, hobbystyczne, rękodzielnicze. Sztuka regionalna, wydarzenia artystyczne, wystawy, zaproszenia.

zakładanie sklepu

OGŁOSZENIA WWW. INFORMACJE KULTURALNE. SPRZEDAŻ DZIEŁ SZTUKI. NOWE STRONY ARTYSTYCZNE. GALERIE PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

skrypty sklepów @ ekspozycje.pl