Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków

Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką.

Promowane tutaj strony bezpłatnych ogłoszeń artystycznych i rękodzieła sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

Wyróżniona galeria

budowa stron internetowych

Luk-Art "Carpe diem"

Czy jestem artystą? W pewnym stopniu każdy z nas jest artystą w tym co lubi i w tym w czym czuje się dobrze. Ja traktuję sztukę jako moje hobby. Ktoś może napisze, że jestem amatorem, ale kto nim nie jest? Co oznacza, że ktoś jest profesjonalistą w sztuce? Co określa, że stajemy się profesjonalistami w sztuce? Każdy z nas może robić to na co ma ochotę jeśli jest to zgodne z prawem oczywiście ;). Ja maluje i robię fotografie i nie czuję się amatorem tylko facetem, który ma hobby i ma talent, talent, który możecie podziwiać czy nawet krytykować. Ktoś kiedyś powiedział, że nie ważne jak o Tobie mówią, ważne, że w ogóle mówią ;) - nawiązując tutaj do opinii. Maluję bo lubię, bo to odpręża, bo chcę i maluję kiedy mam natchnienie, czasami natchnienie pojawia się dopiero po odrobinie alkoholu hehe ale to przeciez nic złego ;), wszystko jest dla ludzi tylko pamiętajmy o zdrowych dawkach ;). Naturalnie maluję również obrazy na zamówienie, fotografie i grafiki z możliwością odpowiedniego wydruku i umieszczenia np. w antyramach. Wszyscy chcemy upiększyć swoje domy, czy firmy dlatego wszystko jest możliwe tylko potrzebne są chęci ewentualnych klientów ;). Co mogę napisać o obrazach malowanych przeze mnie. Wszystkie zamieszczone obrazy malowane zostały w tym roku czyli 2009 (oprócz obrazu "ogień", który powstał rok wcześniej). Podobrazia są zawsze odpowiednio przygotowane przeze mnie i malowanie odbywa się na specjalnej strukturze płótna. Co to daje? Daje to niesamowity efekt wizualny każdego obrazu, wypukłości w strukturze ukazują nam różne oblicza każdego obrazu w zależności od punktu patrzenia oraz padania na obraz światła. Malowanie na takim podłożu jest troszeczkę niewygodne i utrudnione ale dla efektu warto! Każdy obraz jest przygotowany i gotowy do powieszenia i oczywiście podziwiania ;)

Łukasz Bartkowiak

obrazy

akty

malarstwo

galeria

luk-art

netgaleria

Czwartek, 30. kwietnia 2009
KONTAKT

nazwisko art Łukasz Bartkowiak

adres art lukaszbartkowiak(at)gazeta.pl
kontakty artystyczne 0 500 256 703
witryny art http://www.lukaszbartkowiak.netgaleria.pl
Łukasz
pracownie artystów Komorniki woj. wielkopolskie
 

Polskie Galerie Internetowe
 
dodaj tutaj teraz własne ogłoszenie
Własną stronę oraz Wasze konta galerii można też reklamować w Galerii Wystaw Artystycznych.
Portal budowy witryn prezentuje oferty w serwisie Stron dla Artystów

Polska sztuka w internecie. Polskie rękodzieło i twórczość regionalna. Portal dla artystów, kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce.

zakładanie strony

WIADOMOŚCI O SZTUCE. HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI. POPULARNE SERWISY KULTURALNE. SPRZEDAŻ PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

polskie skrypty stron @ ekspozycje.pl