Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków

Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką.

Promowane tutaj strony bezpłatnych ogłoszeń artystycznych i rękodzieła sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

Wyróżniona galeria

budowa stron internetowych

Ewa Łaczek - Daleki

Ewa Łaczek-Daleki urodziła się w 1960r. w Krakowie, gdzie spędziła dzieciństwo i młodość. Od dwudziestu lat mieszka i tworzy w Rabce-Zdroju, tu ukształtował się jej ostateczny artystyczny wizerunek. Tak o twórczości artystki pisze Władysław Hasior: "Jej obrazy sprawiają radość z oglądania i są miła niespodzianką bo nie manifestują pretensjonalnej nowoczesności i nie trącą akademickim dogmatyzmem" i Profesor Adam Hoffman:"Szanowna pani Ewo dawna moja uczenniczko. Bardzo mi się podoba to co tworzysz twoja samodzielność, twój stosunek do ludzi i świata" Twoja twórczość jest odrębna, samodzielna i tak bardzo zgodna z rzeczywistością naszą" Żałuje że nie potrafię opisać mojego wzruszenia i podziwu dla Ciebie" Wystawiała w różnych galeriach, ale najbliższe jej sercu są wystawy w Galerii Władysława Hasiora w Zakopanem, Pałacu Sztuki w Krakowie oraz Galerii Grażyny Hasse w Warszawie. Od wielu lat prowadzi własną Galerię Autorską w Rabce-Zdroju przy ulicy Krętej 3 oraz na Górze Piątkowa naprzeciw Kościoła Świętego Krzyża pod Rabką-Zdrój. Ewa Łaczek-Daleki jest artystką wszechstronną nie boi się eksperymentować, idzie własną drogą nie zważając na chwilowe trędy i mody w sztuce, dlatego jej twórczość zaskakuje, wzrusza i pobudza do refleksji. Ewa Łaczek-Daleki jest członkiem Krakowskiego Oddziału Związku Polskich Artystów Plastyków oraz członkiem Krakowskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych.

łaczek

daleki

ewa łaczek-daleki

obrazy

malarstwo

wystawa

galeria

Sobota, 15. marca 2008
KONTAKT

nazwisko art Ewa Łaczek-Daleki

adres art laczekdaleki(at)gmail.com
kontakty artystyczne 018-26-77-915
witryny art http://www.laczek-daleki.netgaleria.pl
Ewa
pracownie artystów Rabka Zdrój woj. małopolskie
 

Polskie Galerie Internetowe
 
dodaj tutaj teraz własne ogłoszenie
Własną stronę oraz Wasze konta galerii można też reklamować w Galerii Wystaw Artystycznych.
Portal budowy witryn prezentuje oferty w serwisie Stron dla Artystów

Polska sztuka w internecie. Polskie rękodzieło i twórczość regionalna. Portal dla artystów, kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce.

zakładanie strony

WIADOMOŚCI O SZTUCE. HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI. POPULARNE SERWISY KULTURALNE. SPRZEDAŻ PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

polskie skrypty stron @ ekspozycje.pl