Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków

Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką.

Promowane tutaj strony bezpłatnych ogłoszeń artystycznych i rękodzieła sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

Przyjazne serwisy

budowa stron internetowych

znalezionych: 29, strona 1 z 2
««  -  1  2  -  »»

handel sztuka
Sesja fotograficzna dla każdego i wymagającego
Data: Czwartek, 08. lutego 2018, 21:53:41
Zapraszam wszystkich, którzy chcą doświadczyć trudnej profesji pozowania w studio fotograficznym. Zyskasz przy tym fajne zdjęcia i miło spędzisz czas. Wzbogać swoje portfolio lub po prostu album z fotografiami o swoje zdjęcia, zrealiowane w studio fotograficznym. Mile widziani panowie i panie bez ograniczeń wiekowych. Nie ma również ograniczeń co do sylwetki, wzrostu lub wagi. Uwaga: możesz także fotografować. W sesji może wziąć udział każdy. Jeśli nie masz pomysłu na zdjęcie, to chętnie zaproponuję temat. 1. Temat: Model, modelka w stroju wizytowym 2. Kiedy: 24 luty 2018 roku od godziny 10.00 do 18.00 3. Gdzie: Warszawa - Stara Miłosna 4. Warunki: własne stroje wizytowe, własny wizaż i wpłata na konto 100 złotych po dokonaniu rejestracji pod adresem: kkr@excstudio.pl (w temacie proszę wpisać: Sesja fotograficzna). KRZYSZTOF KRAWCZYK
Warszawa ogłoszenie art »»
handel sztuka
Sesja fotograficzna dla każdego i wymagającego
Data: Czwartek, 08. lutego 2018, 20:08:55
Zapraszam wszystkich, którzy chcą doświadczyć trudnej profesji pozowania w studio fotograficznym. Zyskasz przy tym fajne zdjęcia i miło spędzisz czas. Wzbogać swoje portfolio lub po prostu album z fotografiami o swoje zdjęcia, zrealiowane w studio fotograficznym. Mile widziani panowie i panie bez ograniczeń wiekowych. Nie ma również ograniczeń co do sylwetki, wzrostu lub wagi. W sesji może wziąć udział każdy. Jeśli nie masz pomysłu na zdjęcie, to chętnie zaproponuję temat. Temat: Model, modelka w stroju wizytowym Kiedy: 24 luty 2018 roku od godziny 10.00 do 18.00 Gdzie: Warszawa - Stara Miłosna Warunki: własne stroje wizytowe i wpłata na konto 100 złotych (najpóźniej do 24 luty 2018) po dokonaniu rejestracji pod adresem: kkr@excstudio.pl (w temacie proszę wpisać: Sesja fotograficzna).
Warszawa ogłoszenie art »»
handel sztuka
Weź udział w sesji fotograficznej
Data: Czwartek, 08. lutego 2018, 19:58:17
Zapraszam wszystkich, którzy chcą doświadczyć trudnej profesji pozowania w studio fotograficznym. Zyskasz przy tym fajne zdjęcia i miło spędzisz czas. Wzbogać swoje portfolio lub po prostu album z fotografiami o swoje zdjęcia, zrealiowane w studio fotograficznym. Mile widziani panowie i panie bez ograniczeń wiekowych. Nie ma również ograniczeń co do sylwetki, wzrostu lub wagi. W sesji może wziąć udział każdy. Jeśli nie masz pomysłu na zdjęcie, to chętnie zaproponuję temat. Temat: Model, modelka w stroju wizytowym Kiedy: 24 luty 2018 roku od godziny 10.00 do 18.00 Gdzie: Warszawa - Stara Miłosna Warunki: własne stroje wizytowe, własny wizaż i wpłata na konto 100 złotych po dokonaniu rejestracji pod adresem: kkr@excstudio.pl (w temacie proszę wpisać: Sesja fotograficzna).
Warszawa ogłoszenie art »»
handel sztuka
Usługa profesjonalnej obróbki zdjęć, odnawianie zdjęć
Data: Środa, 10. stycznia 2018, 15:25:46
Tomasz Pawlak Fotograf Łódź Śródmieście 730101014 Nawet najbardziej profesjonalna sesja zdjęciowa nie obejdzie się bez obróbki zdjęć. Dzięki nowoczesnym programom graficznym sprawimy, że twoje fotografie będą wyglądały jeszcze bardziej efektownie oraz zyskają pożądane właściwości. Nasze studio fotograficzne oferuje kompleksowe usługi w zakresie postprodukcji. Prowadzona przez nas obróbka zdjęć polega na zastosowaniu profesjonalnych technik graficznych, w oparciu o program Photoshop. Stosujemy obróbkę cyfrową skoncentrowaną na uwypukleniu cech fotografowanego obiektu, a także wykonujemy profesjonalny retusz z zastosowaniem specjalistycznych technik cyfrowych. Zapraszamy do naszego studia w centrum Łodzi ul. Narutowicza 57/5b. Cena usługi jest uzależniona od stanu wejściowego materiału zdjęciowego oraz oczekiwań klienta i jest ustalana indywidualnie.
Łódź ogłoszenie art »»
Warsztaty fotograficzne, kurs fotograficzny, kreatywna fotografia
Data: Środa, 10. stycznia 2018, 14:57:43
Kreatywny Fotograf Tomasz Pawlak Łódź Śródmieście ul. Narutowicza 57/5b tel. 730 101 014 Zawsze marzyłeś lub marzyłaś o tym, aby fotografować profesjonalnie? Zależy ci na tym, aby udoskonalić swój dotychczasowy warsztat fotograficzny? W takim razie, zapraszamy cię do zapoznania się z naszymi warsztatami – to unikatowa okazja do tego, aby spotkać się z najlepszymi fachowcami w tej dziedzinie i zgłębić tajniki światła, czasu i przestrzeni. Podczas warsztatów otrzymasz kompleksowe przygotowanie dotyczące tworzenia wyjątkowych zdjęć najwyższej jakości. Obejmują one kwestie związane zarówno ze stroną techniczną, którą stanowi prawidłowa obsługa aparatu i poznanie jego możliwości, jak również stroną praktyczną, a więc tematy dotyczące właściwego kadrowania zdjęć, wykorzystania światła oraz końcowej obróbki materiałów. Poziom nauczania uzależniony jest od umiejętności fotograficznych kursanta i jest dostosowywany do jego potrzeb.
Łódź ogłoszenie art »»
handel sztuka
Fotografia biznesowa, fotografia korporacyjna, fotografia wizerunkowa
Data: Środa, 10. stycznia 2018, 14:34:20
Tomasz Pawlak Fotograf Łódź Śródmieście ul. Narutowicza 57/5B tel. 730101014. Fotografia wizerunkowa, korporacyjna ma ogromne znaczenie w budowaniu relacji między nami i naszymi klientami. Dobrze wykonane zdjęcie biznesowe powoduje profesjonalny odbiór osoby i zapewnia nam pełną identyfikację i rozpoznawalność. Fotografia biznesowa stała się nieodzownym atrybutem w dokumentach aplikacyjnych, budowaniu wizerunku w sieci internetowej, portalach społecznościowych. Zdjęcia studyjne , w przestrzeni biurowej, gabinecie zapewnią profesjonalny wizerunek i odpowiedni klimat zdjęciom biznesowym. Fotografia korporacyjna ma szerokie zastosowanie – zdjęcia mogą być zamieszczone na stronie internetowej firmy, w jej folderach reklamowych i katalogach, a także mogą posłużyć do opublikowania na portalach społecznościowych jak Facebook czy LinkedIn. Mogą posłużyć ponadto jako profesjonalne zdjęcie do CV i innych dokumentów.
Łódź ogłoszenie art »»
handel sztuka
Zdjęcia do dokumentów
Data: Środa, 10. stycznia 2018, 13:36:43
Zdjęcia do dokumentów Tomasz Pawlak Fotograf 730101014 Dokumentami ze zdjęciem posługujemy się na co dzień. Dzięki nim, możemy łatwo potwierdzić swoją tożsamość przy korzystaniu z różnego rodzaju usług oraz załatwianiu wielu spraw. Wykonujemy m.in. zdjęcia do dowodu osobistego, zdjęcia paszportowe, zdjęcia do wiz europejskich, zdjęcia wiza USA, zdjęcia wizy krajów azjatyckich, zdjęcie do karty pobytu, zdjęcie do prawa jazdy, zdjęcie do karty kierowcy, zdjęcie do dyplomu wyższej uczelni, zdjęcie prawa wykonywania zawodu, legitymacja szkolna, identyfikator zawodowy.
Łódź ogłoszenie art »»
handel sztuka
Sesja portretowa Tomasz Pawlak Fotograf Łódź
Data: Środa, 10. stycznia 2018, 13:18:39
Sesja portretowa, kreatywny portret Gdy chcesz zatrzymać czas i stać się właścicielem zdjęć idealnie uwieczniających ciebie na danym etapie życia, warto postawić na współpracę z profesjonalistą w tej właśnie dziedzinie. Sesje portretowe to idealny wybór dla osób, które chcą uzyskać dzięki nim osobistą pamiątkę – w ten sposób twoje wspomnienia przybiorą niezwykłą postać. Podczas sesji portretowej fotograf może ująć wizerunek osoby fotografowanej w sposób profesjonalny. Sesja najczęściej odbywa się w studiu fotograficznym, dlatego możliwe jest uzyskanie optymalnych warunków oświetleniowych. Co więcej, takie niecodzienne przeżycie to wspaniała rozrywka, która na długi czas zapada w pamięć. Zapraszamy do naszego profesjonalnego studia w centrum Łodzi ul. Narutowicza 57/5b - 730 101 014 Fotograf Tomasz Pawlak.
Łódź ogłoszenie art »»
handel sztuka
Sesja walentynkowa na prezent Tomasz Pawlak Fotograf
Data: Środa, 10. stycznia 2018, 13:01:15
Sesja walentynkowa Łódź, Fotograf Tomasz Pawlak, sesja dla zakochanych, sesja na prezent, wspólna sesja Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że poszukiwanie dobrego pomysłu na upominek dla kogoś bliskiego może być bardzo trudnym zadaniem. Aby uniknąć prezentu, który jest powszechnie dostępny, warto pomyśleć o podarowaniu sesji fotograficznej, która stanowi coś niezwykłego i jedynego w swoim rodzaju. Podarowana sesja fotograficzna może odbywać się zarówno w studiu fotograficznym, jak i w innych przestrzeniach. Realizujemy sesje na prezent w plenerze przyrodniczym, miejskim oraz specjalnie wynajmowanych wnętrzach. Naszym klientom zapewniamy również kompleksową obsługę, która może obejmować profesjonalny makijaż i wykonanie fryzury na życzenie, aby podkreślić urodę portretowanej osoby.
Łódź ogłoszenie art »»
handel sztuka
Profesjonalna sesja - akt
Data: Środa, 10. stycznia 2018, 12:26:48
Akt artystyczny to wyjątkowe realizacje, połączenie zmysłowości i gry światła. W intymnym klimacie gra świateł wydobywa piękno, sensualność, subtelność. Realizujemy w studio fotograficznym i przylegających do niego wnętrzach. Dzięki temu swobodnie inscenizujemy plan zdjęciowy przy pełnej kontroli światła błyskowego, stałego lub zastanego. Specjalizujemy się w subtelnych aktach low key i high key. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Służymy naszym doświadczeniem i pomocą podczas realizacji na planie zdjęciowym. Posiadamy duże doświadczenie.
Łódź ogłoszenie art »»
Fotografia i filmowanie
Data: Środa, 27. grudnia 2017, 14:25:21
Produkcja filmów lub zdjęć reklamowych nie jest wcale zadaniem tak trudnym, jak można by podejrzewać, jeśli ma się do dyspozycji profesjonalną firmę. Goodeye oferuje kompleksową ofertę związaną z ich produkcją. Dzięki temu klient może być pewien, że jest w dobrych rękach. Warto wejść an stronę firmy i zapoznać się z jej profesjonalnym portfolio.
Łódź ogłoszenie art »»
handel sztuka
striptiz męski na wieczór panieński, striptiz męski, striptizer łódź, striptiz na panieński Łódź,
Data: Piątek, 22. grudnia 2017, 17:58:18
striptiz męski na wieczór panieński, striptiz męski, striptizer łódź, striptiz na panieński Łódź, striptiz męski Łódź Wieczór panieński, babski wieczór, urodziny czy impreza na której pragniesz przeżyć coś wyjątkowego - dobrze trafiłaś. Striptiz w moim wykonaniu to profesjonalny taniec ciała, którego nie zapomnisz… Każdy mój występ przygotowany jest z dbałością o stronę wizualną i dopracowany w najmniejszym szczególe. W swojej ofercie posiadam różne układy choreograficzne i dużą gamę strojów ( policjant, żołnierz, strażak, lekarz, James Bond, Zorro, recydywista, robotnik, kowboj, barman/kelner, Św.Mikołaj itp ) - według życzenia klientek. Estetyczny, profesjonalny striptiz ożywi każdy wieczór panieński, a nuta erotyki połączona z tańcem pozostawi w Paniach niezapomniane wspomnienia, ale też odrobinę niedosytu... Tempera-tura podczas występu nie spada, a show nie przekracza cienkiej granicy dobrego smaku jest: erotycznie, elastycznie, dynamicznie, zabawnie i z klasą. Zapraszam do organizacji imprez z moim udziałem na terenie Województwa łódzkiego jak i również na terenie całego kraju. www.striptizmeski.com.pl
łódź ogłoszenie art »»
handel sztuka
Fotograf na Komunię, fotograf na komunię Łódź, fotografia komunijna Łódź, zdjęcia komunijne Łódź,
Data: Piątek, 22. grudnia 2017, 17:56:43
Fotograf na Komunię, fotograf na komunię Łódź, fotografia komunijna Łódź, zdjęcia komunijne Łódź, fotograf komunijny Łódź, studio fotograficzne Łódź, www.multiarte.pl https://www.facebook.com/sesje fotograficzne/ Sesja okolicznościowa. W życiu każdego z nas jest wiele chwil i uroczystości, które warto uwiecznić na pięknych fotografiach. W ofercie reportaż z chrztu świętego, komunii świętej, urodzin, sesje rodzinne, fotografia pamiątkowa, zdjęcia dla par, ślubne, narzeczeńskie. Tel. 604190272, Łódź śródmieście ulica Narutowicza 47 lok.34, właściciel, fotograf multiarte Katarzyna Jarońska
Lodz ogłoszenie art »»
handel sztuka
sesja zdjęciowa, sesja zdjęciowa Łódź, fotograf Łódź, fotograf śródmieście Łódź, fotograf
Data: Piątek, 22. grudnia 2017, 17:54:18
sesja zdjęciowa, sesja zdjęciowa Łódź, fotograf Łódź, fotograf śródmieście Łódź, fotograf centrum Łódź, fotograf Narutowicza Łódź, fotograf Łódź śródmieście, cennik sesji zdjęciowej, Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą dziedziną fotografii do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej. www.multiarte.pl https://www.facebook.com/sesje fotograficzne/ Tel. 604190272, Łódź śródmieście ulica Narutowicza 47 lok.34, właściciel, fotograf multiarte Katarzyna Jarońska W moim Atelier - sesja portretowa - sesja port folio - sesja glamour - sesja modowa - sesja biznesowa - sesja aktu artystycznego - sesja kobieca - sesja dla mężczyzn - sesja dziecięca - sesja we dwoje - sesja rodzinna - sesja ciążowa - sesja okolicznościowa, Chrzest, Komunia, Narodziny Dziecka, - sesja indywidualna, fantazyjne pomysły każdego Klienta. - sesja plenerowa - sesja we wnętrzu, w Hotelu - sesja na prezent - zdjęcia do dokumentów - wieczór panieński Sesje zdjęciowe mogą się odbywać w plenerze, w studio fotograficznym, w wynajętym pomieszczeniu Zapewniam makijaż fotograficzny, odpowiednią stylizację, fryzurę, aranżację Posiadam w pełni wyposażone studio fotograficzne, garderobę ubrań i rekwizytów, wnętrze, w którym można przeprowadzić sesję zdjęciową. U mnie zamówisz foto książkę, odbitki na papierze fotograficznym, kalendarz, foto obraz na płótnie,
Lodz ogłoszenie art »»
Prosta strona www z galerią foto
Data: Środa, 20. października 2010, 22:23:28
Oferujemy prostą usługę budowy łatwej, prostej strony www dla Fotografów, Artystów, Plastyków. Galeria internetowa to ważne wyposażenie Waszej pracowni. Strona zawiera dowolne wystawy prac, może być w prosty sposób samodzielnie edytowana i aktualizowana bez ograniczeń.
internet ogłoszenie art »»
budowa galerii artystycznych
Data: Środa, 06. października 2010, 16:19:10
Budowa galerii artystycznych. Zakładanie prostych i rozbudowanych galerii internetowych dla Artystów. Instalacja efektownych stron www z galerią prac artystycznych. Budujemy galerie o Sztuce, strony autorskie z prezentacją usług oraz wystawą dzieł sztuki.
internet ogłoszenie art »»
Czarno-Biały Kurs Laboratoryjny
Data: Piątek, 10. września 2010, 19:56:16
Fotografia czarno-biała oferuje bardzo wiele możliwości. Oczywiście, wykorzystanie klasycznej technologii i nowoczesnych materiałów fotograficznych wymaga odpowiedniej wiedzy. Fotograf powinien posiadać szczegółowe informacje dotyczące wyposażenia i narzędzi, oraz sposobów obróbki. Przedstawiamy prosty kurs fotografii czarno-białej.
internet ogłoszenie art »»
Strony dla Artystów
Data: Czwartek, 28. października 2010, 08:36:48
Strony dla Artystów. Wspólnie staramy się promować w świecie Polską Sztukę ART. Zrobimy wszystko aby w wielu światowych zasobach katalogów wyszukiwarki Google było wiele polskich adresów www. Jeśli posiadasz już swoją witrynę - jeszcze dziś zajmij się jej promocją. Dołącz już dziś do grona witryn najlepszych. Celem BWA jest wyróżnienie Państwa twórczości w internecie. Strony o Sztuce powinny posiadać prosty, własny, indywidualny i zawsze moderowany wyróżnik - powinny znajdować się w dobrej artystycznej domenie. Powinny posiadać niedostępny dla innej tematyki, własny elitarny adres www ... Zakładamy strony internetowe i galerie www dla Polskich Artystów od wielu już lat. Prosimy o zapoznanie się z prostą ofertą BWA obejmującą gotowe Galerie budowane całkowicie przez nas jak i strony do prostej, samodzielnej edycji.
internet ogłoszenie art »»

znalezionych: 29, strona 1 z 2
««  -  1  2  -  »»

Polska sztuka w internecie. Polskie rękodzieło i twórczość regionalna. Portal dla artystów, kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce.

zakładanie strony

WIADOMOŚCI O SZTUCE. HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI. POPULARNE SERWISY KULTURALNE. SPRZEDAŻ PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

polskie skrypty stron @ ekspozycje.pl