Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków

Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką.

Promowane tutaj strony bezpłatnych ogłoszeń artystycznych i rękodzieła sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

Wyróżniona galeria

budowa stron internetowych

Rzeźba w portalu sztuki

PORTAL SZTUKI - cytat pochodzący z portalu: ...Rzeźba jest jedną z dyscyplin zaliczanych do sztuk plastycznych. Odróżnia ją od malarstwa i grafiki uchwycenie głębi i trójwymiarowość. Rzeżby są gł. wykonane do oglądania dookólnego, a rzadziej np. do spoglądania na nie z góry czy z dołu. Oprócz tych cech rzeźba może posiadać fakturę (w zależności od użytego materiału) lub kolor (tzw. rzeźba polichromowana). Może być również klasyfikowana ze względu na swoją skalę (np. miniaturowa lub monumentalna). W dawnych wiekach ukształtowały się niezwykle skomplikowane techniki tworzenia rzeźby.... [portal sztuki] ... Możesz przystąpić do ambitnego planu i pomóc w edycji tej największej encyklopedii świata. Zapraszamy wszystkich pasjonatów i ludzi związanych z zagadnieniami Sztuki. Ten Portal jest dla Was - sami możecie czytać artytuły, szukać informacji ze świata art oraz dodawać i edytować publikowane tam artykuły.

Środa, 26. września 2007
KONTAKT

nazwisko art Portal Sztuki

adres art
witryny art http://www.portal.netgaleria.pl
Portal
pracownie artystów internet woj. poza/Polską
 

Polskie Galerie Internetowe
 
dodaj tutaj teraz własne ogłoszenie
Własną stronę oraz Wasze konta galerii można też reklamować w Galerii Wystaw Artystycznych.
Portal budowy witryn prezentuje oferty w serwisie Stron dla Artystów

Polska sztuka w internecie. Polskie rękodzieło i twórczość regionalna. Portal dla artystów, kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce.

zakładanie strony

WIADOMOŚCI O SZTUCE. HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI. POPULARNE SERWISY KULTURALNE. SPRZEDAŻ PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

polskie skrypty stron @ ekspozycje.pl