Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków

Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką.

Promowane tutaj strony bezpłatnych ogłoszeń artystycznych i rękodzieła sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

Przyjazne serwisy

budowa stron internetowych

znalezionych: 16, strona 1 z 1

handel sztuka
Płaskorzeżby , kopie obrazów w formie odlewu - JanskiArt
Data: Piątek, 22. kwietnia 2016, 10:41:37
Płaskorzeżby (odlewy z żywicy akrylowej) w ramie drewnianej.Prawdziwe obrazy 3D. Kopie znanych malarzy. Kolorowe lub sepia.Dokładne zdjęcia po kontakcie. W.Kossak - Bitwa pod Stoczkiem - wymiary z ramą 49 x 32,5 cm - 400 zł J.Kossak - Tatarski taniec - wymiary z ramą 37 x 28 cm - 320 zl Następne wzory w przygotowaniu
Rumia ogłoszenie art »»
handel sztuka
Płaskorzeżby , kopie obrazów w formie odlewu - JanskiArt
Data: Piątek, 22. kwietnia 2016, 09:19:03
Płaskorzeżby (odlewy z żywicy akrylowej) w ramie drewnianej.Kopie obrazów znanych malarzy. Prawdziwe obrazy 3D gdzie postacie i niektóre elementy dosłownie wychodzą z tła odlewu na 3-5 cm. Wykonane z dużą dokładnością szczegółów. Kolorowe lub sepia. Dokładne zdjęcia po kontakcie. Na początek : J.Chełmoński - Napad wilków - sepia - wymiary z ramą 37 x 26 cm - 290 zł W. Kossak - Ułani - sepia - wymiary z ramą 36 x 28 cm - 230 zł Następne wzory w przygotowaniu.
Rumia ogłoszenie art »»
handel sztuka
Rzeźba na zamówienie - Tomasz Jędrzejewski
Data: Sobota, 09. kwietnia 2016, 09:12:31
Zapraszam do zapoznania się z moją twórczością. Obecnie łączę działalność artystyczną z tworzeniem wysokiej jakości produktów na zamówienie, takich jak: rzeźby wolnostojące, tablice pamiątkowe, płaskorzeźby, medale, statuetki, nagrobki artystyczne, rzeźba sakralna oraz detale architektoniczne. rzeźba brąz odlewy rzeźby wolnostojące tablice pamiątkowe płaskorzeźby medale statuetki nagrobki artystyczne rzeźba sakralna detale architektoniczne.
Poznań/Kielce/Warszawa ogłoszenie art »»
handel sztuka
Pasyjki drewniane, stylizowane
Data: Sobota, 02. kwietnia 2016, 16:24:57
Pasyjki z drewna lipowego, bejcowane, zaimpregnowane preparatem na bazie wosku naturalnego, wysokość od 35 do 60 cm. Ceny od 250,00 do 350,00 złotych. Większe formy tylko na zamówienie. Duże formy mogą spełniać role nagrobnych krzyży. Wówczas dokomponowuje się tabliczkę z danymi osoby zmarłej.
Kraków ogłoszenie art »»
handel sztuka
Pasyjki drewniane
Data: Sobota, 02. kwietnia 2016, 16:12:17
Stylizowane pasyjki w drewnie lipowym, bejcowane, zaimpregnowane preparatem na bazie wosku naturalnego. Wysokości od 30 do 70 cm. Ceny od 250,00 do 500,00 złotych Na zamówienie mogą być zrealizowane w większych formatach. Jako formy większe nadają się także, jako oryginalne krzyże nagrobne. Wówczas dokomponowana jest tabliczka z danymi osoby zmarłej.
Kraków ogłoszenie art »»
handel sztuka
Chrystus z krzyżem
Data: Sobota, 02. kwietnia 2016, 15:45:26
Chrystus z krzyżem, płaskorzeźba w drewnie lipowym, (z odbojnikami: 1 i 1,5 cm od ściany), w dwóch wersjach; wysokość 30 cm i 22 cm (na zamówienie może być w dowolnym rozmiarze). Bejcowane i zaimpregnowane preparatem na bazie wosku naturalnego. Ceny odpowiednio; 400,00 i 300,00 złotych.
Kraków ogłoszenie art »»
handel sztuka
Madonny drewniane
Data: Sobota, 02. kwietnia 2016, 12:38:46
Dwie madonny, z drewna lipowego, jedna, z dzieciątkiem, kolorowa, pozłacana, nawiązująca do stylistyki ikon, cena 600,00 złotych, a druga "Cały mój" w tonacji zgaszonej z sylwetką papieża, cena 400.00 złotych. Obie wykończone impregnatem na bazie naturalnego wosku.
Kraków ogłoszenie art »»
handel sztuka
Pan Twardowski na Księżycu
Data: Sobota, 02. kwietnia 2016, 12:27:18
Płaskorzeźba w drewnie lipowym, bejcowana kolorowo, wykończona impregnatem na bazie wosku naturalnego, pozłacana i posrebrzana. Może być unikatową pamiątką z Krakowa.
Kraków ogłoszenie art »»
handel sztuka
Madonna z dzieciątkiem
Data: Sobota, 02. kwietnia 2016, 12:17:53
Płaskorzeźba wykonana w desce lipowej, bejcowana i wykończona naturalnym impregnatem na bazie naturalnego wosku, wysokość 30 cm. Wykonuję na zlecenia inne rzeźby i płaskorzeźby w drewnie lub w glinie (modele do odlewów) o rozmaitej tematyce i wielkości.
Kraków ogłoszenie art »»
Domeny artystyczne
Data: Wtorek, 05. października 2010, 16:30:59
Domeny artystyczne. Proponujemy zakładanie prestiżowych adresów w popularnych domenach artystycznych. Przy zamówieniu budowy witryny zapewniamy dostęp do bezpłatnej domeny artystycznej. Zachęcamy do zapoznania się z nasza kompleksową ofertą budowy adresów i domen internetowych dla artystów.
internet ogłoszenie art »»
KAREN
Data: Poniedziałek, 27. kwietnia 2009, 11:47:39
Karolina Rogóz-Namiotko ur. 04.12.1981 r w Warszawie. Studiowała na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim na Wydziale Socjologii i Sztuki. Dyplom z rzeźby obroniła w 2005 roku w pracowni prof. Teresy Platy-Nowińskiej. W lutym 2006 rozpoczęła półroczny staż w pracowni jubilerskiej MK Design w Olsztynie. W kwietniu 2009 roku otrzymała Stypendium Prezydenta Miasta Olsztyna na publikację albumu "Olsztyńska Scena Graffiti", który ma być zwieńczeniem kilkuletniej pracy naukowo-badawczej.
internet ogłoszenie art »»
Załóż własną galerię rzeźb
Data: Sobota, 16. lutego 2008, 21:59:38
Oto jeden z wielu przykładów działania i wyglądu naszej Galerii Internetowej - którą możecie z łatwy sposób prowadzić zupełnie samodzielnie. Na podstronach przedstawiamy zalety takiego rozwiązania: możliwości dodatkowej rozbudowy i przykład wyświetlania zdjęć ... Polskie netGalerie Sztuki proponują Państwu szybkie zbudowanie własnej, profesjonalnej witryny internetowej z wygodną prezentacją prac artystycznych i możliwością dowolnej i łatwej edycji treści na publikowanych stronach. W ramach jednej, prostej opłaty rocznej zapewniamy kompletnie wszystko, co niezbędne do funkcjonowania Waszej strony www.
internet ogłoszenie art »»
Ekartki Polskich Artystów
Data: Piątek, 21. marca 2008, 17:35:23
Ekartki Polskich Artystów! Każda oglądana w tej galerii praca może być świetną okazją do wysłania pięknych pozdrowień. Pozwólcie internautom rozpropagować Wasze dzieła. Załóżcie tu konto, udostępnijcie im swoje prace, aby mogli sami rozesłać je po całym świecie! e-Kartki to najlepsza Wasza reklama... Wesołych Świąt
internet ogłoszenie art »»
Internetowe Galerie Sztuki
Data: Czwartek, 28. lutego 2008, 22:03:14
Zobacz kilka przykładów gotowych, założonych galerii. PAMIETAJ - nie musisz się znać na budowie stron * nie musisz posiadać żadnego doświadczenia w obsłudze serwera * w Twoim imieniu zajmiemy się kompletnie całą skomplikowaną procedurą rejestracji adresu, budową witryny i umieszczeniem stron na naszym serwerze * zapewniamy natychmiastową realizację * brak reklam * dowolny schemat kolorów * dobry adres z prestiżową końcówką netgaleria.pl * brak dodatkowej opłaty za budowę strony * brak opłat za wykupienie adresu i subdomeny * brak opłat za serwer i instalację na ftp* brak opłat za transfer danych * świetne możliwości rozbudowy * automatyczny panel sprzedaży * skuteczna reklama w naszych serwisach artystycznych * rejestracja adresu galerii w popularnych wyszukiwarkach internetowych.
internet ogłoszenie art »»
e-kartki z polskimi rzeźbami
Data: Środa, 10. października 2007, 13:48:43
Artyści i drodzy Goście. Dużo łatwiej jest wspólnie promować swoją twórczość artystyczną, a Galeria Artystycznych Kartek ma ambicję pozostania jedną z najlepszych w Polskiej sieci. Pozwólcie internautom rozpropagować Wasze dzieła. Udostępnijcie im swoje prace, aby mogli sami rozesłać je po całym świecie! eKartki to najlepsza Wasza reklama... Jesteśmy przekonani, że wizytówka w Galerii Polskich Stron Artystycznych zaowocuje doskonałą i prestiżową promocją Waszej ambitnej twórczości. Publikując tutaj swoje wybrane dzieła korzystasz z wszelkiej promocji oraz wspólnych reklam i linków emitowanych w internecie. Artystyczne Kartki są skutecznie promowane i notowane na niezłych pozycjach w szeregu wyszukiwarkach internetowych i katalogach tematycznych. Polskie e-Kartki Artystyczne bezpłatnie prezentują w sieci internetowej ambitne i wybrane prace polskich artystów, realizujących się w dziedzinach szeroko rozumianych sztuk plastycznych.
internet ogłoszenie art »»
Rzeźba w portalu sztuki
Data: Środa, 26. września 2007, 09:28:52
PORTAL SZTUKI - cytat pochodzący z portalu: ...Rzeźba jest jedną z dyscyplin zaliczanych do sztuk plastycznych. Odróżnia ją od malarstwa i grafiki uchwycenie głębi i trójwymiarowość. Rzeżby są gł. wykonane do oglądania dookólnego, a rzadziej np. do spoglądania na nie z góry czy z dołu. Oprócz tych cech rzeźba może posiadać fakturę (w zależności od użytego materiału) lub kolor (tzw. rzeźba polichromowana). Może być również klasyfikowana ze względu na swoją skalę (np. miniaturowa lub monumentalna). W dawnych wiekach ukształtowały się niezwykle skomplikowane techniki tworzenia rzeźby.... [portal sztuki] ... Możesz przystąpić do ambitnego planu i pomóc w edycji tej największej encyklopedii świata. Zapraszamy wszystkich pasjonatów i ludzi związanych z zagadnieniami Sztuki. Ten Portal jest dla Was - sami możecie czytać artytuły, szukać informacji ze świata art oraz dodawać i edytować publikowane tam artykuły.
internet ogłoszenie art »»

znalezionych: 16, strona 1 z 1

Polska sztuka w internecie. Polskie rękodzieło i twórczość regionalna. Portal dla artystów, kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce.

zakładanie strony

WIADOMOŚCI O SZTUCE. HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI. POPULARNE SERWISY KULTURALNE. SPRZEDAŻ PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

polskie skrypty stron @ ekspozycje.pl