Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków

Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką.

Promowane tutaj strony bezpłatnych ogłoszeń artystycznych i rękodzieła sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

Przyjazne serwisy

budowa stron internetowych

znalezionych: 20, strona 1 z 2
««  -  1  2  -  »»

handel sztuka
Młoda Sztuka w Starym Mieście vol III
Data: Poniedziałek, 22. maja 2017, 16:34:29
Fundacja New Era Art zaprasza wszystkich Artystów do wzięcia udziału w kolejnej edycji wakacyjnej akcji sprzedażowej „Młoda Sztuka w Starym Mieście”. Głównym celem Fundacji New Era Art jest działanie na rzecz rozwoju sztuki oraz rozpowszechnianie nowych prądów kulturowych przez wystawiennicze i promocyjne wsparcie Artystów młodego pokolenia. Dlatego Już po raz trzeci otwieramy przestrzeń wystawienniczą Pałacu pod Baranami znajdującego się w samym sercu Krakowa dla Twórców z różnych dziedzin (malarstwo, rzeźba, grafika, fotografia, rysunek, rzemiosło artystyczne), którzy chcą udostępnić swoją działalność artystyczną szerokiemu gronu odbiorców oraz zdobyć doświadczenie i wiedzę w zakresie promocji na rynku sztuki. Formularz zgłoszeniowy oraz Regulamin akcji dostępne na stronie: www.neweraart.pl Na zgłoszenia czekamy do 21 czerwca! Planowany termin wystawy sprzedażowej: 21.07 – 19.08 2017 r.
Kraków ogłoszenie art »»
handel sztuka
Poszukujemy mecenasów do teatru
Data: Środa, 10. maja 2017, 08:37:33
Szanowni Państwo. Nie odkryjemy Ameryki stwierdzeniem, że najtrudniejszym wyzwaniem dla małego, prywatnego teatru są finanse. Własna siedziba to mnóstwo kosztów związanych z jej utrzymaniem - prąd, ogrzewanie, czynsz, reklama, nowe rekwizyty. I czasem trzeba się mocno nagimnastykować, żeby związać przysłowiowe końce sznurka. Dlatego pojawił się kolejny pomysł, żeby zaprosić do współpracy osoby z zewnątrz, które przeznaczą niewielkie kwoty na rzecz naszego teatru i staną się naszymi mecenasami. Mecenat artystyczny, teatralny, ma długą historię i my z ogromną wdzięcznością dołączymy do tego nurtu i chętnie przyjmiemy w naszych kameralnych progach wszystkich, którzy będą chcieli nam pomóc. Nasz projekt znajduje się tutaj - http://wspieramkulture.pl/proj ekt/1471-Poszukujemy-mecenasow -do-Teatru-Czarnego-Tla-w-Chor zowie i mamy nadzieję, że zyska Państwa zainteresowanie i wsprarcie.
Chorzów ogłoszenie art »»
wieczór panieński
Data: Poniedziałek, 08. maja 2017, 18:36:17
wieczór panieński łódź www.multiarte.pl https://www.facebook.com/Wiecz orPanienskiKawalerski/ Możliwość przeprowadzenia zdjęc w studio fotograficznym, w plenerze, we wnętrzu. Makijażystka, fryzjerka, stylistka.
łódź ogłoszenie art »»
Chętnie poznam malarkę / malarza 50-100 lat.
Data: Niedziela, 09. kwietnia 2017, 21:42:30
Witaj, jeżeli malujesz obrazy, ikony lub inne i szukasz bratniej duszy w celu wymiany doświadczeń i wspólnego grilla - zadzwoń :)
Warszawa ogłoszenie art »»
handel sztuka
Plakat/ Plakat tematyczny, okolicznościowy ANETA KOSIN
Data: Niedziela, 09. kwietnia 2017, 18:14:10
Jakie informacje i wyobrażenia o firmie chce przekazać przyszłym klientom jej twórca? W skład kompleksowej identyfikacji wizualnej wchodzą: logo, reklama zewnętrzna, reklama mobilna, reklama internetowa, www, papier firmowy, wizytówka, papier firmowy, gadżety reklamowe, kaseton, flagi, kolory firmowe. Wszystkie powyższe składowe to spójny i kompleksowy wizerunek graficzny przedsiębiorstwa lub przedsięwzięcia. Podstawowym założeniem skutecznej identyfikacji wizualnej jest odpowiednia komunikacja z grupą docelową oraz budowanie tożsamości, poprzez powtarzalność, tak by prezentowany znak graficzny i np. firmowa kolorystyka firmy były rozpoznawalne na rynku. Wnikliwa analiza grup docelowych, dopasowanych do danej branży, którą przeprowadzimy pozwoli nam nawiązać bezpośredni kontakt z naszym potencjalnym klientem, stworzyć jego profil, wczuć się w jego potrzeby. Kolejnym krokiem jest stworzenie konceptu logo, który docierać będzie do naszych grup docelowych oraz wybranie wraz z klientem najbliżej jego misji koncepcji, do której stworzymy dla Państwa Księgę Znaku – kompleksowe opracowanie tej formy graficznej na nośnikach m.in. wizytówka, pieczęć. Następnie przechodzimy do reklamy zewnętrznej na którą składają się: plakat, billboard, banner, reklama na autach firmowych, ulotki, broszury, katalogi, strony internetowe, reklamy internetowe, reklamy na monitorach LCD, i in. które poprzez powtarzalność odwołują się do potrzeb grup docelowych w bezpośredni sposób. Spójna oraz oryginalna, informacja wizualna staje się dziś niezbędna by zaistnieć w środkach masowej informacji wizualnej i świadomości grupy docelowej. Budujemy w ten sposób nie tylko znak, ale również markę.
Łódź ogłoszenie art »»
handel sztuka
Exposition Art blog
Data: Niedziela, 09. kwietnia 2017, 13:10:22
Szanowni Państwo blog o nazwie Exposition Art Blog który prowadzę od 1.01.2015 jest blogiem w całości poświęconym sztuce współczesnej. Prezentuję na nim dorobek artystów z całego świata ( dlatego blog jest anglojęzyczny ) Artyści którzy prezentują pracę na moim blog - a jest to ponad 200 osób nadsyłają pracę i opisy swoich artystycznych dokonań. Są to malarze,rzeźbiarze, twórcy kolarzy,artyści fotograficy itp. Oprócz współczesnych artystów prezentuję także klasyków sztuki światowej. Blog dociera do ponad 1000 osób dziennie i na dzień dzisiejszy ma 560 000 wyświetleń. 90% wyświetleń jest z USA i Unii Europejskiej .Na blogu reprezentowana jest również moda awangardowa, oraz strona poświęcona sprzedaży sztuki …...Zapraszam państwa do publikacji swoich prac na moim blogu Exposition . Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie zdjęć swoich prac na adres e-mail: milenaolesinska@wp.pl W opisie proszę podać imię i nazwisko,detale dotyczące swojej pracy .Prace publikowane są też na portalach: Facebook,Twitter, Instagram, Reddit,LinkedIn,Tumblr,Pintere st , We heart, oraz w magazynach: Flipboard, Kinja i Medium.com. Blog Exposition ma również polskie odpowiedniki na platformach: Pinger i Blogerki.pl oraz na Rosyjskiej platformie blogowej : mypage.ru Serdecznie pozdrawiam Milena Olesinska
szczecin ogłoszenie art »»
handel sztuka
Współpraca
Data: Środa, 05. kwietnia 2017, 13:32:21
Nawiążę współpracę z galerią malarstwa Moje prace można obejrzeć na stronie www.jolantafrankiewicz.netgale ria.pl.
Kutno ogłoszenie art »»
handel sztuka
Leśna Wola
Data: Piątek, 03. marca 2017, 12:21:48
Leśna Wola znajduje się w Głogowie Małopolskim, 14 km od Rzeszowa. To ośrodek idealny na wypoczynek, jak i zorganizowanie imprezy okolicznościowej czy firmowej. Posiada on stadninę koni z profesjonalnym wyposażeniem, pensjonat dla koni, motel z komfortowymi pokojami, restaurację serwującą smaczne dania, a także dużą przestrzeń na powietrzu, idealną na pikniki czy grillowanie. W Leśnej Woli można nauczyć się jazdy konnej, zorganizować imprezę plenerową czy też spędzić aktywnie czas wolny całą rodziną.
Głogów Małopolski ogłoszenie art »»
Fotoksiążki w Częstochowie
Data: Czwartek, 15. listopada 2012, 10:31:55
Jest wiele powodów dla których fotoksiążka wykonywana przez ImageCenter w Częstochowie w stosunkowo krótkim czasie, zyskała sobie sympatię bardzo dużej liczby osób. Coraz częściej zwłaszcza nowożeńcy decydują się na fotoksiążkę, zamiast tradycyjnych albumów ze zdjęciami. Dostrzegają bowiem, że jest to lepsze rozwiązanie, które również pozwoli im na przypomnienie sobie w każdej chwili tych przepięknych chwili w ich życiu. Jeśli natomiast rodzice zdecydują się na stworzenie fotoksiążki do swojego dziecka, wtedy zazwyczaj powstaje kilka takich albumów. Każdy z nich jest swego rodzaju dokumentacją z innego, ważnego wydarzenia w życiu dziecka. Dzięki temu otrzymuje ono od rodziców niepowtarzalną pamiątkę oraz mnóstwo wspomnień zatrzymanych w czasie. Album przygotowany w formie eksluzywnej fotoksiążki stanowi też doskonały prezent, podziękowanie dla sponsorów, klubów sportowych, zarządów firm.
Częstochowa ogłoszenie art »»
Jakie są możliwości sprzedaży rękodzieł?
Data: Piątek, 12. sierpnia 2011, 10:33:25
Największy potencjał drzemie w posiadaniu własnej strony internetowej. W dzisiejszych czasach nawet sklepy, które sprzedaż prowadzą poza internetem, w "realnym świecie" - uznają konieczność zapewnienia i utrzymania własnej wizytówki w sieci. Łatwość odszukania informacji, ich dostępność w dowolnej chwili, ładna prezentacja wielu zdjęć - dają możliwość nie tylko swobodnego kreowania własnej reklamy, ale przede wszystkim uwiarygodnia Państwa działalność, pozwala przedstawiać "non stop" Waszą ofertę szerokiej rzeszy zainteresowanych, za relatywnie minimalną cenę takiej nowoczesnej promocji. Własna galeria, wizytówka - własna strona lub sklep www, to absolutny znak współczesnych czasów, który zastąpił do niedawna stosowane książki telefoniczne.
internet ogłoszenie art »»
style stron artystycznych
Data: Czwartek, 18. listopada 2010, 11:49:55
Strony w stylu Art. Zadzwoń i zapytaj naszego konsultanta o możliwość łatwego założenia własnej, stylowej strony artystycznej. Proponujemy wiele szablonów, indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zobaczcie dema stron www. Telefon do administracji Polskiej Netgalerii: 602 875 111
internet ogłoszenie art »»
szablony aukcji sztuki
Data: Czwartek, 04. listopada 2010, 23:36:55
Oto serwis szablonów aukcji. Zasada działania szablonów aukcji sztuki jest bardzo prosta. Na podstawie Państwa wskazówek, wytycznych lub przykładowej strony internetowej budujemy dla Was gotowy szablon. Przygotowany szablon instalujemy na specjalnym, indywidualnym koncie serwisu aukcyjnego. Państwo otrzymują od nas dane do logowania na konto szablonów i w dowolnej chwili mogą korzystać z tego konta, wykorzystując własny szablon do wystawiania aukcji internetowych. Prosimy sprawdzić dokładne informacje o portalu szablonów oraz zapoznać się z przykładami jego wykorzystania na aukcjach Allegro.
internet ogłoszenie art »»
firmy artystów
Data: Czwartek, 12. maja 2264, 23:55:59
Jeśli otrzymali już Państwo fundusze na budowę własnej strony internetowej, sklepu www lub witryny firmowej - to postaramy się spełnić wymagania stawiane przez Urząd, pomożemy wykorzystać przyznaną kwotę z pełną korzyścią dla Państwa i wg wytycznych koniecznych do realizacji projektu. ************ Dostosujemy nasze usługi do wymogów unijnych lub urzędów pracy, wyślemy Państwu oficjalną ofertę, potrzebną do sfinalizowania dotacji. Elastycznie dostosujemy nasze ceny do przyznanej kwoty, uzgodnimy wygodną formę płatności, zarejestrujemy działanie strony na różne okresy czasowe, pomożemy w wyborze i zakupie domeny. Wystawimy i wyślemy potrzebną fakturę. *************** Prosimy zadzwonić i przedstawić swoje wymagania, swoje wątpliwości lub potrzeby związane z realizacją dotacji... tel. 0 602 875 111
internet ogłoszenie art »»
PRACOWNIA DRAGON
Data: Środa, 29. kwietnia 2009, 11:20:04
Mamy nadzieję, że oferowane przez nas wyroby wzbudzą Państwa zainteresowanie i zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Zajmujemy się głównie produkcją biżuterii ze szkła witrażowego, ale w naszej ofercie znajdziecie Państwo także obrazy, pudełka na biżuterię, wizytowniki i inne. Unikatowość wyrobów jest jedną z naszych zalet głównych. Wszystkie przedmioty zostały zaprojektowane i wykonane ręcznie z największą starannością wyłącznie przez naszą Pracownię.
internet ogłoszenie art »»
Beata i Paweł Gryka
Data: Sobota, 09. sierpnia 2008, 11:12:48
Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany proponowanymi na naszej stronie wyrobami to jest nam bardzo miło. Zapraszamy na stronę autorską Beaty i Pawła Gryki.
Końskowola ogłoszenie art »»
Pracownia EMBO
Data: Piątek, 01. sierpnia 2008, 14:10:26
Portfolio Pracowni embodiment Project m&m. Zapraszamy na stronę www. Design, projektowanie graficzne,plakat, art work, grafika, digital, malarstwo, rysunek, embodiment, Project, m&m, ulotki, programy, teatralia, oryginalne, projekty,
internet ogłoszenie art »»
Zakładanie strony - zakładanie galerii w internecie
Data: Czwartek, 06. marca 2008, 14:02:07
Jak założyć swoją stronę www? Budowa witryn internetowych? Jak zbudować witrynę w internecie? Zakładanie stron internetowych w systemie NETGALERIA .... Po zamówieniu u nas Galerii do samodzielnej obsługi, otrzymują Państwo gotową stronę/skrypt, który należy wypełnić swoją treścią. Po zalogowaniu się na swoje konto administratora Galerii można w zasadzie zmieniać/usuwać/dodawać wszelkie informacje tekstowe jak i zdjęcia. Czynności te można dokonywać dowolnie często - nie wnikamy ani w treść, ani w częstotliwość przeprowadzanych zmian - jak również w chwili obecnej nie limitujemy zawartości publikowanych wystaw i ilości wgrywanych fotografii.
internet ogłoszenie art »»
Wielka Encyklopedia Sztuki
Data: Czwartek, 18. października 2007, 10:15:07
Napisz własną encyklopedię! Historia Sztuki - w polskiej Wikipedii. Ta strona to portal dla wikipedystów zainteresowanych sztuką, umożliwiający łatwiejszy dostęp oraz pomoc w rozwoju artykułów związanych tą dziedziną tematyczną całej internetowej encyklopedii. Możesz łatwo edytować własne definicje, hasła i artykuły...
Wikipedia ogłoszenie art »»

znalezionych: 20, strona 1 z 2
««  -  1  2  -  »»

Polska sztuka w internecie. Polskie rękodzieło i twórczość regionalna. Portal dla artystów, kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce.

zakładanie strony

WIADOMOŚCI O SZTUCE. HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI. POPULARNE SERWISY KULTURALNE. SPRZEDAŻ PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

polskie skrypty stron @ ekspozycje.pl