Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków

Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką.

Promowane tutaj strony bezpłatnych ogłoszeń artystycznych i rękodzieła sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

Przyjazne serwisy

budowa stron internetowych

znalezionych: 18, strona 1 z 1

Ilustrator
Data: Wtorek, 27. września 2016, 13:10:49
Witam! Mam na Imię Nataniel, jestem ilustratorem. Chętnie zilustruję opowiadanie, komiks lub stworzę ilustrację, plakat na indywidualne potrzeby. Moje wcześniejsze prace można zobaczyć tutaj: natmc.carbonmade.com oraz http://chillu.deviantart.com/
Warszawa ogłoszenie art »»
handel sztuka
Kursy rysunku i malarstwa w Pracowni Rysunku i Architektury RA w Poznaniu
Data: Poniedziałek, 26. września 2016, 13:08:07
Pracownia RysunekArchitektura w Poznaniu zaprasza do zapisów na kursy przygotowawcze do egzaminów wstępnych na studia artystyczno-projektowe. Organizujemy: 1. Roczny Kurs Rysunku - dla osób mających egzamin za rok 2. 2-letni Kurs Rysunku - dla kandydatów na studia za 2 lub 3 lata 3. Kurs Rysunku i Malarstwa - dla zdających na ASP i inne Uczelnie Artystyczne Natomiast dla wszystkich zajmujących się hobbystycznie twórczością artystyczną prowadzimy Warsztaty Artystyczne w trzech grupach wiekowych: dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapisy na wszystkie kursy i warsztaty za pośrednictwem strony internetowej www.rysunekarchitektura.pl telefonicznie: 602 136 330 oraz mailowo: kontakt@rysunekarchitektura.pl Dołącz do RA już teraz!
Poznań ogłoszenie art »»
handel sztuka
Rysunek pastelami
Data: Niedziela, 25. września 2016, 22:12:58
Amatorski rysunek wykonany pastelami (bialy czarny) na arkuszu o wymiarach ok. 80x50cm. Praca zostala wykonana w 100% przez autora.
Katowice ogłoszenie art »»
handel sztuka
Grafika, rysunek ołówkiem ANIOŁ DOMU
Data: Czwartek, 08. września 2016, 22:17:10
Grafika, rysunek ołówkiem "Anioł domu" artystki plastyka Adriany Laube rozm. A3 Zapraszam również do odwiedzenia profilu artystki na Facebooku: Adriana Laube Painting
Będzin ogłoszenie art »»
handel sztuka
Klimatyczna grafika,rysunek piórkiem ''Księżyc'' A. Laube
Data: Czwartek, 08. września 2016, 20:31:54
Wykonana z wielką precyzją,pełna detali klimatyczna grafika,rysunek piórkiem ''Księżyc'' artystki plastyka Adriany Laube. Rozm.A3
Będzin ogłoszenie art »»
handel sztuka
Portrety, ilustracje, plakaty
Data: Wtorek, 06. września 2016, 20:12:48
Wykonam ilustracje za pomocą akwareli, ołówków, tuszu, bądź cyfrowo o dowolnej tematyce. Cena do uzgodnienia w zależności od tematyki oraz rozmiaru pracy. http://luchevaria.deviantart.c om/
Poznań ogłoszenie art »»
Rozpoczęcie roku rysunkowego w Kurs Rysunku Floriańska
Data: Niedziela, 31. lipca 2016, 11:33:42
Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Rysunku Floriańska to zawsze jest wydarzenie, podczas którego mamy szansę zaprezentować osiągnięcia rysunkowe i malarskie naszych uczniów w szerszym gronie. Pierwsze zajęcia z rysunku w roku szkolnym zawsze są w w formie wykładu inauguracyjnego obejmującego swoim zakresem tematycznym zagadnienia związane z rysunkiem architektonicznym, geometrią, konstrukcją, wstępnymi informacjami dotyczącymi światłocieniowania i techniki rysunkowej. W roku szkolnym 2016/17 prowadzimy również zajęcia z historii sztuki, malarstwa oraz fotografii pozwalając naszym kursantom kompleksowo przygotować się do egzaminów wstępnych na wydziały architektury i architektury krajobrazu oraz skompletować dojrzałą w swojej tematyce i formie teczkę prac konieczną podczas rekrutacji na uczelnie zagraniczne na kierunkach artystycznych. Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Adres: Floriańska 40/1 Kraków Dodatkowe informacje dostęne są na stronie internetowej.
Kraków ogłoszenie art »»
projekty grafiiczne
Data: Czwartek, 28. lipca 2016, 19:17:44
studentka architektury wykonuje: -projekty grafiki użytkowej : logo, plakaty, ulotki. -wizualizacje architektoniczne, wnętrz i mebli. -projekty wnętrz
Warszawa ogłoszenie art »»
style stron internetowych
Data: Niedziela, 21. listopada 2010, 15:44:44
Style stron internetowych to strona przedstawiająca przykładowe sposoby budowy stron w stylach stron www. Każda strona, galeria, sklep, witryna, posiada przykładowe stylowe demo. Profesjonalne wykonanie i prostota w obsłudze stron internetowych, daje wiele możliwości styl art www.
internet ogłoszenie art »»
Budowa Witryn Artystycznych
Data: Wtorek, 05. października 2010, 16:37:06
Budowa witryn artystycznych. Budowanie profesjonalnych witryn art dla osób prywatnych i firm zajmujących się działalnością artystyczną, rzemiosłem, rękodziełem ... Budujemy dobre i sprawdzone witryny dla Polskich Artystów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych usług budowy witryn o sztuce.
internet ogłoszenie art »»
Sławomir Mart - rysunki aktów
Data: Niedziela, 21. grudnia 2008, 19:27:13
Urodziłem się roku pańskiego 1980 w przepięknym mieście słynącym z brzęczącego chrząszcza - Szczebrzeszynie. Od najmłodszych lat interesowałem się rysowaniem. Początkowo były to tylko ściany mojego pokoju, a później... Później dorosłem i postanowiłem podszkolić się w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Zamościu. Tak na marginesie - piękne miasto - Perła Renesansu. Po kilku latach ukończyłem szkołę i uzyskałem tytuł zawodowy Plastyk w zakresie specjalności form użytkowych ze specjalizacją ceramiki artystycznej. Moimi ulubionymi technikami malarskimi są pastele, natomiast rysunkowymi - ołówek, węgiel i kredka. Ponadto interesuje mnie architektura, fotografia i grafika komputerowa, przy których spędzam sporo wolnego czasu doskonaląc swój warsztat.
internet ogłoszenie art »»
IndygoArtist - Joanna Łupicka
Data: Poniedziałek, 23. czerwca 2008, 21:23:18
Witaj w zaczarowanym świecie wyobraźni... Portal Polskich Artystów Plastyków przedstawia galerię internetową Joanny Łupickiej: malarstwo ścienne, motyle obrazy, obrazki, pokoje dziecięce, projekty, szkło, ubrania, ubrania- motocykle ubrania- motocykle. GALERIA INDYGO ARTIST
internet ogłoszenie art »»
Jakub Borkowski * Michał Borkowski
Data: Piątek, 07. marca 2008, 16:08:54
Jakub Borkowski - absolwent Wyższej Szkoły Sztuki Stosowanej w Poznaniu kierunek: Grafika użytkowa. Michał Borkowski - jestem dwudziesto-jedno-letnim amatorem sztuki, nie ukończyłem żadnego kursu ani szkoły artystycznej. Tworzę, bo lubię. Mam mnóstwo pomysłów. Lepiej się czuję w rysunku. Maluję rzadko.
Gniezno ogłoszenie art »»
Marek Dudek - netgaleria
Data: Czwartek, 06. marca 2008, 20:46:55
Jestem twórcą wielu realizacji malarskich i rzeźbiarskich. Brał udział w licznych wystawach w kraju i zagranicą. Prace w zbiorach muzeum w Jaworznie, Nowym Sączu oraz zbiorach prywatnych w Polsce, Niemczech, Francji, Holandii i Belgii. Zajmuje się również projektowaniem i realizacją wnętrz sklepów, restauracji, biur i rezydencji prywatnych, tworząc w nich autorskie witraże, metaloplastykę i malarstwo ścienne.
Jaworzno ogłoszenie art »»
Szablony stron internetowych
Data: Sobota, 16. lutego 2008, 21:56:17
Wybierz swoją stronę, opartą o profesjonalny szablon netgalerii sztuki. Wasze wystawy prezentowane są w efektowny, płynny sposób, przypominający technologię flash. Zdjęcia można dołączać do każdej podstrony, wybierając sposób wyświetlania miniaturek oraz ich wielkość. Poniżej przedstawiamy przykładową galerię prac z miniaturkami o standardowej wielkości.
internet ogłoszenie art »»
Budowa Galerii Internetowych
Data: Poniedziałek, 25. lutego 2008, 10:14:12
W tej ofercie wszystko zrobimy za Was, stworzymy podstrony, załadujemy zdjęcia, opublikujemy na naszych serwerach! Doskonała cenowo oferta dla profesjonalnej autorskiej witryny. Bez zbędnych kosztów otrzymują Państwo świetną wizytówkę z wszystkimi ważnymi informacjami o sobie i prezentacją swojej twórczości. Każda zbudowana w ten sposób strona może mieć dobrane odmienne, indywidualne kolory - dokładnie wg sugestii zamawiającego. Zapewniamy reklamę takich stron i pełną współpracę przy ich tworzeniu.
internet ogłoszenie art »»
Grafika w Portalu Sztuki
Data: Poniedziałek, 01. października 2007, 15:10:17
PORTAL SZTUKI w Wikipedii - to mnóstwo wspólnie edytowanych informacji ze świata sztuki... np. " Grafika - jeden z podstawowych obok malarstwa i rzeźby działów sztuk plastycznych. Obejmuje techniki pozwalające na powielanie rysunku na papierze lub tkaninie z uprzednio przygotowanej formy Zależnie od funkcji rozróżniamy grafikę artystyczną zwaną też warsztatową oraz grafikę użytkową zwaną też stosowaną. Grafika artystyczna wyróżnia się skupieniem w rękach artysty całego procesu twórczego od projektu przez wykonanie matrycy do wykonania odbitek - rycin, które mają wartość oryginalnych dzieł sztuki. Ilość odbitek uzyskanych z jednej płyty zależy od techniki. Podstawowe techniki graficzne dzielą się na: wypukłe, wklęsłe i płaskie. Grafika użytkowa, dziedzina grafiki i drukarstwa artystycznego służąca celom użytkowym, związana z rynkiem wydawniczym i reklamą. Grafika użytkowa obejmuje plakat, ilustracje, druki okolicznościowe, znaczki pocztowe , banknoty, ekslibrisy i liternictwo..."
internet ogłoszenie art »»
Jak zbudować galerię internetową?
Data: Piątek, 24. sierpnia 2007, 11:55:58
Przedstawiamy Państwu system prostych witryn autorskich, przygotowanych do samodzielnej edycji stron. Oto Netgalerie Polskiej Sztuki - w których sami możecie dowolnie dodawać/usuwać strony oraz wystawy swoich prac, sami dodajecie lub usuwacie zdjęcia oraz publikowane teksty. Prosimy przeczytać opisy i zobaczyć przykłady prezentacji zdjęć ... Przy zamówieniu naszej witryny i wyborze wersji kolorystycznej - otrzymacie Państwo swój indywidualnie wybrany adres oraz dostęp do Panelu Administracyjnego , gdzie można samemu dowolnie zmieniać i budować swoje wystawy ...
internet ogłoszenie art »»

znalezionych: 18, strona 1 z 1

Polska sztuka w internecie. Polskie rękodzieło i twórczość regionalna. Portal dla artystów, kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce.

zakładanie strony

WIADOMOŚCI O SZTUCE. HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI. POPULARNE SERWISY KULTURALNE. SPRZEDAŻ PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

polskie skrypty stron @ ekspozycje.pl