Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków

Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką.

Promowane tutaj strony bezpłatnych ogłoszeń artystycznych i rękodzieła sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

Przyjazne serwisy

budowa stron internetowych

znalezionych: 21, strona 1 z 2
««  -  1  2  -  »»

NOKTURN - rysunek Stanisława Olesiejuka
Data: Sobota, 15. października 2016, 19:06:21
21 listopada o godz.18 tej w Galerii ZPAP w Gdańsku, ul. Mariacka, odbędzie się wernisaż wystawy rysunku Stanisława Olesiejuka. Cykl "NOKTURN", kilkanaście najnowszych rysunków wykonanych białym tuszem na czarnym kartonie ( 100 x 70). Wystawa czynna do 21 grudnia. Zapraszam w imieniu ZPAP i własnym. Stanisław Olesiejuk.
Gdańsk ogłoszenie art »»
handel sztuka
Grafiki akwarelą i piórkiem plastyczki Adriany Laube
Data: Piątek, 14. października 2016, 03:30:23
Grafiki akwarelą i piórkiem malowane na papierze A3 plastyczki Adriany Laube. Każda w cenie 200zł. Zapraszamy do obejrzenia innych prac artystki na jej stronie na facebooku: www.facebook.com/Adrianamalars two/
Będzin ogłoszenie art »»
handel sztuka
Rysunek, grafika piórkiem artystki plastyka Adriany Laube
Data: Niedziela, 09. października 2016, 17:06:01
Grafiki piórkiem artystki plastyka Adriany Laube. Rozm.A3. Cena każdej poszczególnej grafiki 100zł.
Będzin ogłoszenie art »»
handel sztuka
grafika do dekoracji wnętrz
Data: Niedziela, 09. października 2016, 14:26:19
grafika do dekoracji wnętrz,malarstwo olejne na płótnie,akwarela,plakat,ilustr acje do pokoju dzieci,projektowanie graficzne
Polska ogłoszenie art »»
Ilustrator
Data: Wtorek, 27. września 2016, 13:10:49
Witam! Mam na Imię Nataniel, jestem ilustratorem. Chętnie zilustruję opowiadanie, komiks lub stworzę ilustrację, plakat na indywidualne potrzeby. Moje wcześniejsze prace można zobaczyć tutaj: natmc.carbonmade.com oraz http://chillu.deviantart.com/
Warszawa ogłoszenie art »»
handel sztuka
Kursy rysunku i malarstwa w Pracowni Rysunku i Architektury RA w Poznaniu
Data: Poniedziałek, 26. września 2016, 13:08:07
Pracownia RysunekArchitektura w Poznaniu zaprasza do zapisów na kursy przygotowawcze do egzaminów wstępnych na studia artystyczno-projektowe. Organizujemy: 1. Roczny Kurs Rysunku - dla osób mających egzamin za rok 2. 2-letni Kurs Rysunku - dla kandydatów na studia za 2 lub 3 lata 3. Kurs Rysunku i Malarstwa - dla zdających na ASP i inne Uczelnie Artystyczne Natomiast dla wszystkich zajmujących się hobbystycznie twórczością artystyczną prowadzimy Warsztaty Artystyczne w trzech grupach wiekowych: dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapisy na wszystkie kursy i warsztaty za pośrednictwem strony internetowej www.rysunekarchitektura.pl telefonicznie: 602 136 330 oraz mailowo: kontakt@rysunekarchitektura.pl Dołącz do RA już teraz!
Poznań ogłoszenie art »»
handel sztuka
Rysunek pastelami
Data: Niedziela, 25. września 2016, 22:12:58
Amatorski rysunek wykonany pastelami (bialy czarny) na arkuszu o wymiarach ok. 80x50cm. Praca zostala wykonana w 100% przez autora.
Katowice ogłoszenie art »»
handel sztuka
Grafika, rysunek ołówkiem ANIOŁ DOMU
Data: Czwartek, 08. września 2016, 22:17:10
Grafika, rysunek ołówkiem "Anioł domu" artystki plastyka Adriany Laube rozm. A3 Zapraszam również do odwiedzenia profilu artystki na Facebooku: Adriana Laube Painting
Będzin ogłoszenie art »»
handel sztuka
Portrety, ilustracje, plakaty
Data: Wtorek, 06. września 2016, 20:12:48
Wykonam ilustracje za pomocą akwareli, ołówków, tuszu, bądź cyfrowo o dowolnej tematyce. Cena do uzgodnienia w zależności od tematyki oraz rozmiaru pracy. http://luchevaria.deviantart.c om/
Poznań ogłoszenie art »»
Rozpoczęcie roku rysunkowego w Kurs Rysunku Floriańska
Data: Niedziela, 31. lipca 2016, 11:33:42
Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Rysunku Floriańska to zawsze jest wydarzenie, podczas którego mamy szansę zaprezentować osiągnięcia rysunkowe i malarskie naszych uczniów w szerszym gronie. Pierwsze zajęcia z rysunku w roku szkolnym zawsze są w w formie wykładu inauguracyjnego obejmującego swoim zakresem tematycznym zagadnienia związane z rysunkiem architektonicznym, geometrią, konstrukcją, wstępnymi informacjami dotyczącymi światłocieniowania i techniki rysunkowej. W roku szkolnym 2016/17 prowadzimy również zajęcia z historii sztuki, malarstwa oraz fotografii pozwalając naszym kursantom kompleksowo przygotować się do egzaminów wstępnych na wydziały architektury i architektury krajobrazu oraz skompletować dojrzałą w swojej tematyce i formie teczkę prac konieczną podczas rekrutacji na uczelnie zagraniczne na kierunkach artystycznych. Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Adres: Floriańska 40/1 Kraków Dodatkowe informacje dostęne są na stronie internetowej.
Kraków ogłoszenie art »»
projekty grafiiczne
Data: Czwartek, 28. lipca 2016, 19:17:44
studentka architektury wykonuje: -projekty grafiki użytkowej : logo, plakaty, ulotki. -wizualizacje architektoniczne, wnętrz i mebli. -projekty wnętrz
Warszawa ogłoszenie art »»
style stron internetowych
Data: Niedziela, 21. listopada 2010, 15:44:44
Style stron internetowych to strona przedstawiająca przykładowe sposoby budowy stron w stylach stron www. Każda strona, galeria, sklep, witryna, posiada przykładowe stylowe demo. Profesjonalne wykonanie i prostota w obsłudze stron internetowych, daje wiele możliwości styl art www.
internet ogłoszenie art »»
Budowa Witryn Artystycznych
Data: Wtorek, 05. października 2010, 16:37:06
Budowa witryn artystycznych. Budowanie profesjonalnych witryn art dla osób prywatnych i firm zajmujących się działalnością artystyczną, rzemiosłem, rękodziełem ... Budujemy dobre i sprawdzone witryny dla Polskich Artystów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych usług budowy witryn o sztuce.
internet ogłoszenie art »»
Sławomir Mart - rysunki aktów
Data: Niedziela, 21. grudnia 2008, 19:27:13
Urodziłem się roku pańskiego 1980 w przepięknym mieście słynącym z brzęczącego chrząszcza - Szczebrzeszynie. Od najmłodszych lat interesowałem się rysowaniem. Początkowo były to tylko ściany mojego pokoju, a później... Później dorosłem i postanowiłem podszkolić się w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Zamościu. Tak na marginesie - piękne miasto - Perła Renesansu. Po kilku latach ukończyłem szkołę i uzyskałem tytuł zawodowy Plastyk w zakresie specjalności form użytkowych ze specjalizacją ceramiki artystycznej. Moimi ulubionymi technikami malarskimi są pastele, natomiast rysunkowymi - ołówek, węgiel i kredka. Ponadto interesuje mnie architektura, fotografia i grafika komputerowa, przy których spędzam sporo wolnego czasu doskonaląc swój warsztat.
internet ogłoszenie art »»
IndygoArtist - Joanna Łupicka
Data: Poniedziałek, 23. czerwca 2008, 21:23:18
Witaj w zaczarowanym świecie wyobraźni... Portal Polskich Artystów Plastyków przedstawia galerię internetową Joanny Łupickiej: malarstwo ścienne, motyle obrazy, obrazki, pokoje dziecięce, projekty, szkło, ubrania, ubrania- motocykle ubrania- motocykle. GALERIA INDYGO ARTIST
internet ogłoszenie art »»
Jakub Borkowski * Michał Borkowski
Data: Piątek, 07. marca 2008, 16:08:54
Jakub Borkowski - absolwent Wyższej Szkoły Sztuki Stosowanej w Poznaniu kierunek: Grafika użytkowa. Michał Borkowski - jestem dwudziesto-jedno-letnim amatorem sztuki, nie ukończyłem żadnego kursu ani szkoły artystycznej. Tworzę, bo lubię. Mam mnóstwo pomysłów. Lepiej się czuję w rysunku. Maluję rzadko.
Gniezno ogłoszenie art »»
Marek Dudek - netgaleria
Data: Czwartek, 06. marca 2008, 20:46:55
Jestem twórcą wielu realizacji malarskich i rzeźbiarskich. Brał udział w licznych wystawach w kraju i zagranicą. Prace w zbiorach muzeum w Jaworznie, Nowym Sączu oraz zbiorach prywatnych w Polsce, Niemczech, Francji, Holandii i Belgii. Zajmuje się również projektowaniem i realizacją wnętrz sklepów, restauracji, biur i rezydencji prywatnych, tworząc w nich autorskie witraże, metaloplastykę i malarstwo ścienne.
Jaworzno ogłoszenie art »»
Szablony stron internetowych
Data: Sobota, 16. lutego 2008, 21:56:17
Wybierz swoją stronę, opartą o profesjonalny szablon netgalerii sztuki. Wasze wystawy prezentowane są w efektowny, płynny sposób, przypominający technologię flash. Zdjęcia można dołączać do każdej podstrony, wybierając sposób wyświetlania miniaturek oraz ich wielkość. Poniżej przedstawiamy przykładową galerię prac z miniaturkami o standardowej wielkości.
internet ogłoszenie art »»

znalezionych: 21, strona 1 z 2
««  -  1  2  -  »»

Polska sztuka w internecie. Polskie rękodzieło i twórczość regionalna. Portal dla artystów, kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce.

zakładanie strony

WIADOMOŚCI O SZTUCE. HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI. POPULARNE SERWISY KULTURALNE. SPRZEDAŻ PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

polskie skrypty stron @ ekspozycje.pl