Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków

Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką.

Promowane tutaj strony bezpłatnych ogłoszeń artystycznych i rękodzieła sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

Przyjazne serwisy

budowa stron internetowych

znalezionych: 26, strona 1 z 2
««  -  1  2  -  »»

Moje rysunki
Data: Sobota, 21. maja 2016, 19:04:24
Stworzyłem w ubiegłym roku około tysiąca rysunków rysując po trzy dziennie i dziesięć z nich prezentuję na mojej stronie www i są do kupienia.
Legionowo ogłoszenie art »»
handel sztuka
Hanna Kaszewska - wystawa prac pt. ZBIÓR ZNACZEŃ UNIWERSALNYCH - Galeria Schody - 16-27.05.2016
Data: Poniedziałek, 16. maja 2016, 12:24:13
To, co czasami wydaje się niezwykle osobiste, często jest w rzeczywistości doznaniem wielu. Aby zdać sobie z tego sprawę, trzeba zdecydować się na podjęcie dialogu. Zapoczątkować go może słowo, ale również obraz. Tak też dzieje się w przypadku Zbioru Znaczeń Własnych. Posługując się prostymi symbolami, autorka kreuje świat, który nie jest wcale odległy od naszego. Powtarzające się motywy sprawiają, że szybko uczymy się wypracowanego tutaj języka. Szczątkowy kontekst powstawania poszczególnych prac jest w zupełności wystarczający. Pozwala na odnalezienie czegoś swojego i sprawia, że czujemy się trochę mniej sami.
Warszawa ogłoszenie art »»
Pracownia Rysunku
Data: Środa, 11. maja 2016, 13:23:31
Pracownia Rysunku - zajmujemy się rysowaniem portretów i rysunków na zamówienie. Jeżeli szukasz ciekawego pomysłu na prezent - zapraszamy.
Warszawa ogłoszenie art »»
handel sztuka
Współpraca z Artystami
Data: Niedziela, 08. maja 2016, 20:56:49
Galeria internetowa poszukuje do współpracy artystów zajmujących się malarstwem, grafiką, rysunkiem, rzeźbą, fotografią, unikatową biżuterią artystyczną, wyrobami z ceramiki artystycznej i szkła. Wszystkich zainteresowanych współpracą proszę o przesłanie linku do swoich prac na adres:artgaleria@wp.eu
Trójmiasto ogłoszenie art »»
Wektoryzacja obrazów rastrowych
Data: Czwartek, 05. maja 2016, 17:50:31
SZybka, profesjonalna, bezstresowa wektoryzacja online. Zapraszamy na naszą nową stronę : wektorki.pl :)
ogłoszenie art »»
Poszukujemy grafika do przygotowywania materiałów marketingowych
Data: Piątek, 15. kwietnia 2016, 10:14:10
Szkoła języków obcych Select Training Solutions poszukuje do stałej współpracy grafika, który będzie dla nas przygotowywał bieżące projekty materiałów reklamowych i marketingowych według potrzeb. Będą to m.in.: - projekt kartki Bożonarodzeniowej i Wielkanocnej do wysyłki mailowej i umieszczenia na portalu społecznościowym - projekt ogłoszenia rekrutacyjnego do umieszczenia na portalach społecznościowych - projekty plakatów - projekty ulotek - inne materiału według bieżących potrzeb. Osoby zainteresowane współpracą proszone są o przesłanie swojego portfolio oraz proponowanej wyceny np. ogłoszenia rekrutacyjnego.
Kraków ogłoszenie art »»
Portrety na zamówienie
Data: Czwartek, 07. kwietnia 2016, 13:07:43
Wykonuję portrety na zamówienie. Technika: ołówek na białym papierze; kredki artystyczne na beżowym / szarym papierze Cena: do uzgodnienia Rysuję również zwierzęta. Zapraszam do obejrzenia moich prac: https://www.facebook.com/Eweli naKuczeraArt/ http://kot-filemon.deviantart. com/
Mińsk Mazowiecki ogłoszenie art »»
handel sztuka
portrety ze zdjęć
Data: Wtorek, 05. kwietnia 2016, 20:30:46
Chcesz mieć taki portret? Portret znanej osoby lub kogoś bliskiego? Zapraszam do mnie :) Wykonuję portrety ze zdjęć na zamówienie. Przykładowy koszt zamówienia portretu jednej osoby: format A4 (21 x 30) - 50,00 zł format A3 (30 x 42) - 65,00 zł format B3 (35 x 50) - 100 zł format A2 (42 x 60) - 150 zł format B2 (50 x 70) - 200 zł druga osoba na tym samym portrecie dopłata 50% Możliwa wysyłka na terenie kraju.
Czeladź ogłoszenie art »»
handel sztuka
profesjonalne rysunki
Data: Wtorek, 05. kwietnia 2016, 20:27:35
Rysunki malowane na zamówienie, miasta, krajobrazy, zwierzęta itp. różne formaty. Wysyłka na terenie całego kraju. Polecam.
Czeladź ogłoszenie art »»
handel sztuka
Grafika, Plakat, Ilustracja
Data: Sobota, 02. kwietnia 2016, 15:19:26
www.annasko.pl Sztuka współczesna - plakat, grafika artystyczna, projektowanie graficzne, sztuka użytkowa malarstwo olejne, akwarela, ilustracja. Obrazy oryginalne, sygnowane, unikatowe. Contemporary art - oil painting, watercolor, illustration, poster, graphics art, grapphic design, european art, polish art, polish paintining,unique painitings,
Poland ogłoszenie art »»
Moja twórczość
Data: Środa, 30. marca 2016, 22:55:18
Witam! Zapraszam na mojego bloga, którego niedawno założyłam po sprzedaniu jednej z moich prac w galerii warszawskiej DESA Unicum. Można tam przejrzeć moje pracę, które będą systematycznie dodawane. Sztuka nowoczesna, grafika, oleje. Coś innego i mam nadzieję, że się spodoba.
Łańcut ogłoszenie art »»
handel sztuka
Kamila Ossowska - artysta / plastyk - rysunek, grafika
Data: Sobota, 26. marca 2016, 10:12:23
Dyplomowana artystka/plastyczka, absolwentka łódzkiej ASP. O sobie - Zajmuję się rysunkiem figuratywnym, a także malarstwem olejnym. Motywem najczęściej poruszanym w mojej twórczości jest kobiecość i wszelkie związane z nią idee. Poprzez interpretację kobiecego ciała poruszam emocjonalne aspekty kobiecej wrażliwość. Prace nierzadko erotyczne, emanują zmysłowością. Charakterystyczna dla mojej twórczości gra kontrastowa, odbierana wrażeniowo gra światła i cienia nadaje dramatyzmu i buduje specyficzny nastrój. Zapraszam do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i galerie.
Rytel ogłoszenie art »»
handel sztuka
Portrety na zamówienie: ludzie, konie i inne zwierzęta; wysyłka lub odbiór (GDAŃSK, Trójmiasto)
Data: Czwartek, 24. marca 2016, 18:06:17
Ogłaszam sezon otwarty na zamówienia :) Portrety ze zdjęć osób lub każdy dowolny temat realizuję w technikach: pastele suche, węgiel, sepia, tusz, ołówek, a także akwarele, farby akrylowe lub na szkle (monochromatycznie lub w kolorze). Używam profesjonalnego papieru do malarstwa i rysunku. Możliwy wybór koloru i formatu od A6 do B1, ceny od 70zł. Zapraszam do zapoznania się z przykładami dotychczasowych moich prac na stronie http://kufafle.pl/ lub https://www.behance.net/Katarz ynaMiszczak oraz pytań na maila: kontakt@kufafle.pl Pozdrawiam!
Gdańsk ogłoszenie art »»
poszukuję grqaafika 3D
Data: Środa, 02. marca 2016, 08:11:25
Witam serdecznie, Nazywam się Grzegorz Szczepański i jestem Project Managerem innowacyjnego serwisu internetowego poświęconego tematyce motoryzacji i tuningu. Poszukuję do odpłatnej współpracy zarówno grafików-freelancerów, jak i firmy wyspecjalizowane w grafice 3D. Do realizacji na przestrzeni pięciu lat przewidzianych jest modelowanie w 3D kilka tysięcy części samochodowych. Co oferuję: - uczciwą współpracę na jasnych i klarownych warunkach zawartych w oparciu o umowę o dzieło - współudział w tworzeniu jednego z najbardziej innowacyjnych projektów ostatnich lat Czego wymagam: - sumienności i systematyczności w wykonywaniu grafik - terminowości realizowanych zadań - wysokiej jakości projektów Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: visualcar3d@gmail.com lub telefoniczny: 668-150-757. Pozdrawiam, Grzegorz Szczepański Project Manager Visual Car 3D
Zakopane ogłoszenie art »»
Ilustracje ww technikach mieszanych - ołówek, kredki, digital painting, fotomontaż.
Data: Poniedziałek, 29. lutego 2016, 13:09:19
Oferuję wykonanie ciekawych ilustracji w technikach mieszanych : ołówek, kredki, pastele, digital painting, fotomontaż.
Sosnowiec ogłoszenie art »»
Sprzedam rysunki malowane ołówkiem, zwierzęta, kwiaty, postacie, krajobrazy itp.
Data: Piątek, 26. lutego 2016, 16:21:16
Sprzedam rysunki malowane ołówkiem, zwierzęta, kwiaty, postacie, krajobrazy itp. Formaty A4, A3, B3. Maluję również na zamówienie.
Płock ogłoszenie art »»
style stron internetowych
Data: Niedziela, 21. listopada 2010, 15:44:44
Style stron internetowych to strona przedstawiająca przykładowe sposoby budowy stron w stylach stron www. Każda strona, galeria, sklep, witryna, posiada przykładowe stylowe demo. Profesjonalne wykonanie i prostota w obsłudze stron internetowych, daje wiele możliwości styl art www.
internet ogłoszenie art »»
Budowa Witryn Artystycznych
Data: Wtorek, 05. października 2010, 16:37:06
Budowa witryn artystycznych. Budowanie profesjonalnych witryn art dla osób prywatnych i firm zajmujących się działalnością artystyczną, rzemiosłem, rękodziełem ... Budujemy dobre i sprawdzone witryny dla Polskich Artystów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych usług budowy witryn o sztuce.
internet ogłoszenie art »»

znalezionych: 26, strona 1 z 2
««  -  1  2  -  »»

Polska sztuka w internecie. Polskie rękodzieło i twórczość regionalna. Portal dla artystów, kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce.

zakładanie strony

WIADOMOŚCI O SZTUCE. HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI. POPULARNE SERWISY KULTURALNE. SPRZEDAŻ PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

polskie skrypty stron @ ekspozycje.pl