Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków

Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką.

Promowane tutaj strony bezpłatnych ogłoszeń artystycznych i rękodzieła sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

Przyjazne serwisy

budowa stron internetowych

znalezionych: 19, strona 1 z 2
««  -  1  2  -  »»

handel sztuka
Rysunek ołówkiem i akwarelą "Ciepło" artystki plastyka Adriany Laube
Data: Środa, 22. lutego 2017, 18:29:27
Wyjątkowa praca wykonana ołówkiem i akwarelą ''Ciepło'' przez artystkę plastyka Adrianę Laube na papierze w kolorze ecru o wym: 35cm x 50cm . Rysunek sygnowany, wysyłany w kartonowej tubie.
Będzin ogłoszenie art »»
handel sztuka
Rysunek ołówkiem z dodatkiem akwareli "Spokój"
Data: Środa, 22. lutego 2017, 18:23:00
Praca wykonana ołówkiem i akwarelą ''Spokój'' przez artystkę plastyka Adrianę Laube na papierze o wym: 40cm x 30cm. Praca sygnowana, wysyłana w kartonowej tubie.
Będzin ogłoszenie art »»
handel sztuka
Oblicza kobiet , portrety
Data: Poniedziałek, 20. lutego 2017, 17:04:56
Zapraszam na stronę galerii , gdzie prezetuję moje najnowsze prace -z cyklu ,, Oblicza kobiet ,, Obrazy malowane na papierze ,tuszem , farbami wodnymi , oprawione w passe partout , . www.jolantafrankiewicz.netgale ria.pl
Kutno ogłoszenie art »»
handel sztuka
Portrety na zamówienie: ludzie, konie i inne zwierzęta; wysyłka lub odbiór (GDAŃSK, Trójmiasto)
Data: Czwartek, 09. lutego 2017, 17:26:53
Ogłaszam sezon otwarty na zamówienia :) Portrety ze zdjęć osób lub każdy dowolny temat realizuję w technikach: pastele suche, węgiel, sepia, tusz, ołówek, a także akwarele, farby akrylowe lub na szkle (monochromatycznie lub w kolorze). Używam profesjonalnego papieru do malarstwa i rysunku. Możliwy wybór koloru i formatu od A6 do B1, ceny od 70zł. Zapraszam do zapoznania się z przykładami dotychczasowych moich prac na stronie http://kufafle.pl/ lub https://www.behance.net/Katarz ynaMiszczak oraz pytań na maila: kontakt@kufafle.pl
Gdańsk ogłoszenie art »»
handel sztuka
Grafiki akwarelą i piórkiem artystki plastyka Adriany Laube
Data: Czwartek, 09. lutego 2017, 15:43:40
Grafiki wykonane akwarelą i piórkiem przez artystkę plastyka Adrianę Laube na papierze A3. Grafiki sygnowane, wysyłane w kartonowej tubie.
Będzin ogłoszenie art »»
handel sztuka
Obrazki do dziecięcego pokoju
Data: Niedziela, 05. lutego 2017, 13:12:29
Ładne plakaty do dekoracji dziecięcego pokoju http://artizmo.pl/ogloszenia/k ategoria/7/grafika-i-rysunek
Polska ogłoszenie art »»
Zaprojektuj LOGO dla Extend Vision
Data: Wtorek, 24. stycznia 2017, 14:21:53
Znasz aktualne trendy panujące w brandingu? Profesjonalne pogramy graficzne nie mają przed Tobą tajemnic? Masz pomysł, jak zawrzeć najważniejsze wartości charakteryzujące markę w jednym znaku graficznym? Weź udział w konkursie i zaprojektuj logotyp dla firmy Extend Vision– lidera w projektowaniu profesjonalnej zabudowy targowej. Szczegóły i regulamin konkursu dostępne na stronie www.wystawa.pl
Kraków ogłoszenie art »»
handel sztuka
Obrazy, które są odbiciem mojej duszy artystycznej
Data: Niedziela, 15. stycznia 2017, 15:56:15
Moje prace tworzę oddając swoje wnętrze oraz moje stany psychiczne. Jestem artystą z powołania i z wykształcenia.
Łódź ogłoszenie art »»
handel sztuka
rysunek Kamilii Ossowskiej, akt kobiecy, sztuka erotyczna
Data: Wtorek, 10. stycznia 2017, 23:21:25
Kamila Ossowska - Urodzona w 1990r. w Chojnicach. Absolwentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Naukę malarstwa i rysunku kontynuowała  w pracowni prof. Andrzeja Sadowskiego.   Sposobem wypowiedzi w jej twórczości jest głównie rysunek. To sztuka bardzo osobista, swoisty nośnik emocji, dlatego też w sposób najbardziej ostentacyjny ujawnia wnętrze artysty. Poprzez użycie prostych narzędzi , technika ta może stanowić pewien zapis umysłu, co przyczynia się do unikatowości prac rysunkowych. Artystka zazwyczaj porusza się w technice ołówka oraz rysunku węglem, a także technikach mieszanych. Twórczość oscyluje wokół postaci ludzkiej, wyszczególniając postać kobiecą. 
Łódź ogłoszenie art »»
style stron internetowych
Data: Niedziela, 21. listopada 2010, 15:44:44
Style stron internetowych to strona przedstawiająca przykładowe sposoby budowy stron w stylach stron www. Każda strona, galeria, sklep, witryna, posiada przykładowe stylowe demo. Profesjonalne wykonanie i prostota w obsłudze stron internetowych, daje wiele możliwości styl art www.
internet ogłoszenie art »»
Budowa Witryn Artystycznych
Data: Wtorek, 05. października 2010, 16:37:06
Budowa witryn artystycznych. Budowanie profesjonalnych witryn art dla osób prywatnych i firm zajmujących się działalnością artystyczną, rzemiosłem, rękodziełem ... Budujemy dobre i sprawdzone witryny dla Polskich Artystów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych usług budowy witryn o sztuce.
internet ogłoszenie art »»
Sławomir Mart - rysunki aktów
Data: Niedziela, 21. grudnia 2008, 19:27:13
Urodziłem się roku pańskiego 1980 w przepięknym mieście słynącym z brzęczącego chrząszcza - Szczebrzeszynie. Od najmłodszych lat interesowałem się rysowaniem. Początkowo były to tylko ściany mojego pokoju, a później... Później dorosłem i postanowiłem podszkolić się w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Zamościu. Tak na marginesie - piękne miasto - Perła Renesansu. Po kilku latach ukończyłem szkołę i uzyskałem tytuł zawodowy Plastyk w zakresie specjalności form użytkowych ze specjalizacją ceramiki artystycznej. Moimi ulubionymi technikami malarskimi są pastele, natomiast rysunkowymi - ołówek, węgiel i kredka. Ponadto interesuje mnie architektura, fotografia i grafika komputerowa, przy których spędzam sporo wolnego czasu doskonaląc swój warsztat.
internet ogłoszenie art »»
IndygoArtist - Joanna Łupicka
Data: Poniedziałek, 23. czerwca 2008, 21:23:18
Witaj w zaczarowanym świecie wyobraźni... Portal Polskich Artystów Plastyków przedstawia galerię internetową Joanny Łupickiej: malarstwo ścienne, motyle obrazy, obrazki, pokoje dziecięce, projekty, szkło, ubrania, ubrania- motocykle ubrania- motocykle. GALERIA INDYGO ARTIST
internet ogłoszenie art »»
Jakub Borkowski * Michał Borkowski
Data: Piątek, 07. marca 2008, 16:08:54
Jakub Borkowski - absolwent Wyższej Szkoły Sztuki Stosowanej w Poznaniu kierunek: Grafika użytkowa. Michał Borkowski - jestem dwudziesto-jedno-letnim amatorem sztuki, nie ukończyłem żadnego kursu ani szkoły artystycznej. Tworzę, bo lubię. Mam mnóstwo pomysłów. Lepiej się czuję w rysunku. Maluję rzadko.
Gniezno ogłoszenie art »»
Marek Dudek - netgaleria
Data: Czwartek, 06. marca 2008, 20:46:55
Jestem twórcą wielu realizacji malarskich i rzeźbiarskich. Brał udział w licznych wystawach w kraju i zagranicą. Prace w zbiorach muzeum w Jaworznie, Nowym Sączu oraz zbiorach prywatnych w Polsce, Niemczech, Francji, Holandii i Belgii. Zajmuje się również projektowaniem i realizacją wnętrz sklepów, restauracji, biur i rezydencji prywatnych, tworząc w nich autorskie witraże, metaloplastykę i malarstwo ścienne.
Jaworzno ogłoszenie art »»
Szablony stron internetowych
Data: Sobota, 16. lutego 2008, 21:56:17
Wybierz swoją stronę, opartą o profesjonalny szablon netgalerii sztuki. Wasze wystawy prezentowane są w efektowny, płynny sposób, przypominający technologię flash. Zdjęcia można dołączać do każdej podstrony, wybierając sposób wyświetlania miniaturek oraz ich wielkość. Poniżej przedstawiamy przykładową galerię prac z miniaturkami o standardowej wielkości.
internet ogłoszenie art »»
Budowa Galerii Internetowych
Data: Poniedziałek, 25. lutego 2008, 10:14:12
W tej ofercie wszystko zrobimy za Was, stworzymy podstrony, załadujemy zdjęcia, opublikujemy na naszych serwerach! Doskonała cenowo oferta dla profesjonalnej autorskiej witryny. Bez zbędnych kosztów otrzymują Państwo świetną wizytówkę z wszystkimi ważnymi informacjami o sobie i prezentacją swojej twórczości. Każda zbudowana w ten sposób strona może mieć dobrane odmienne, indywidualne kolory - dokładnie wg sugestii zamawiającego. Zapewniamy reklamę takich stron i pełną współpracę przy ich tworzeniu.
internet ogłoszenie art »»
Grafika w Portalu Sztuki
Data: Poniedziałek, 01. października 2007, 15:10:17
PORTAL SZTUKI w Wikipedii - to mnóstwo wspólnie edytowanych informacji ze świata sztuki... np. " Grafika - jeden z podstawowych obok malarstwa i rzeźby działów sztuk plastycznych. Obejmuje techniki pozwalające na powielanie rysunku na papierze lub tkaninie z uprzednio przygotowanej formy Zależnie od funkcji rozróżniamy grafikę artystyczną zwaną też warsztatową oraz grafikę użytkową zwaną też stosowaną. Grafika artystyczna wyróżnia się skupieniem w rękach artysty całego procesu twórczego od projektu przez wykonanie matrycy do wykonania odbitek - rycin, które mają wartość oryginalnych dzieł sztuki. Ilość odbitek uzyskanych z jednej płyty zależy od techniki. Podstawowe techniki graficzne dzielą się na: wypukłe, wklęsłe i płaskie. Grafika użytkowa, dziedzina grafiki i drukarstwa artystycznego służąca celom użytkowym, związana z rynkiem wydawniczym i reklamą. Grafika użytkowa obejmuje plakat, ilustracje, druki okolicznościowe, znaczki pocztowe , banknoty, ekslibrisy i liternictwo..."
internet ogłoszenie art »»

znalezionych: 19, strona 1 z 2
««  -  1  2  -  »»

Polska sztuka w internecie. Polskie rękodzieło i twórczość regionalna. Portal dla artystów, kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce.

zakładanie strony

WIADOMOŚCI O SZTUCE. HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI. POPULARNE SERWISY KULTURALNE. SPRZEDAŻ PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

polskie skrypty stron @ ekspozycje.pl