Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków

Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką.

Promowane tutaj strony bezpłatnych ogłoszeń artystycznych i rękodzieła sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

Przyjazne serwisy

budowa stron internetowych

znalezionych: 21, strona 1 z 2
««  -  1  2  -  »»

handel sztuka
Grafiki akwarelą i piórkiem plastyczki Adriany Laube
Data: Piątek, 02. grudnia 2016, 23:49:09
Urocze grafiki akwarelą i piórkiem plastyczki Adriany Laube wykonane na papierze Canson rozm. A3. Cena każdej grafiki to 120 zł. Grafiki są sygnowane.
Będzin ogłoszenie art »»
praca dla ilustratora/storybordzisty
Data: Sobota, 26. listopada 2016, 19:21:51
Agencja kreatywna Illu.org.uk poszukuje ilustratorów i storyboardzistów do stałej, zdalnej współpracy freelancerskiej. Działamy na rynku reklamowym oraz prasowym. Prosimy o przesłanie portfolio na adres e-mail: info@illu.org.uk (max 30 przykładów w rozdzielczości internetowej; 200 / 300 kb / każdy)
Warszawa ogłoszenie art »»
handel sztuka
Urocze rafiki akwarelą i piórkiem artystki plastyka Adriany Laube
Data: Wtorek, 15. listopada 2016, 02:16:57
Urocze grafiki wykonane akwarelą i piórkiem przez artystkę plastyka Adrianę Laube. Grafiki wspaniale prezentują się na żywo. Rozm.A3 Cena każdej grafiki to 120 zł.
Będzin ogłoszenie art »»
handel sztuka
Profesjonalne rysunki
Data: Niedziela, 13. listopada 2016, 10:50:50
Profesjonalne rysunki na zamówienie. Prezent na święta. Różne formaty, szybka realizacja, wysyłka na terenie całego kraju.
Czeladź ogłoszenie art »»
handel sztuka
Portrety ze zdjęć na święta prezent
Data: Niedziela, 13. listopada 2016, 10:46:18
Profesjonalne portrety na zamówienie. Prezent na święta. Różne formaty, szybka realizacja, wysyłka na terenie całego kraju.
Czeladź ogłoszenie art »»
handel sztuka
rysunek Kamilii Ossowskiej, akt kobiecy
Data: Wtorek, 08. listopada 2016, 23:04:03
  Kamila Ossowska - Urodzona w 1990r. w Chojnicach. Absolwentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Naukę malarstwa i rysunku pobierała w pracowni prof. Andrzeja Sadowskiego.   Sposobem wypowiedzi w jej twórczości jest głównie rysunek. To sztuka bardzo osobista, swoisty nośnik emocji, dlatego też w sposób najbardziej ostentacyjny ujawnia wnętrze artysty. Poprzez użycie prostych narzędzi , technika ta może stanowić pewien zapis umysłu, co przyczynia się do bardzo unikatowego charakteru prac rysunkowych. Ponieważ tworzone są pod wpływem impulsu, niezwykle trudno odtworzyć ich zapis. Artystka zazwyczaj porusza się w technice ołówka oraz rysunku węglem, a także technikach mieszanych. Twórczość oscyluje wokół postaci ludzkiej, wyszczególniając postać kobiecą. 
Łódź ogłoszenie art »»
NOKTURN - rysunek Stanisława Olesiejuka
Data: Sobota, 15. października 2016, 19:06:21
21 listopada o godz.18 tej w Galerii ZPAP w Gdańsku, ul. Mariacka, odbędzie się wernisaż wystawy rysunku Stanisława Olesiejuka. Cykl "NOKTURN", kilkanaście najnowszych rysunków wykonanych białym tuszem na czarnym kartonie ( 100 x 70). Wystawa czynna do 21 grudnia. Zapraszam w imieniu ZPAP i własnym. Stanisław Olesiejuk.
Gdańsk ogłoszenie art »»
handel sztuka
grafika do dekoracji wnętrz
Data: Niedziela, 09. października 2016, 14:26:19
grafika do dekoracji wnętrz,malarstwo olejne na płótnie,akwarela,plakat,ilustr acje do pokoju dzieci,projektowanie graficzne
Polska ogłoszenie art »»
Ilustrator
Data: Wtorek, 27. września 2016, 13:10:49
Witam! Mam na Imię Nataniel, jestem ilustratorem. Chętnie zilustruję opowiadanie, komiks lub stworzę ilustrację, plakat na indywidualne potrzeby. Moje wcześniejsze prace można zobaczyć tutaj: natmc.carbonmade.com oraz http://chillu.deviantart.com/
Warszawa ogłoszenie art »»
handel sztuka
Kursy rysunku i malarstwa w Pracowni Rysunku i Architektury RA w Poznaniu
Data: Poniedziałek, 26. września 2016, 13:08:07
Pracownia RysunekArchitektura w Poznaniu zaprasza do zapisów na kursy przygotowawcze do egzaminów wstępnych na studia artystyczno-projektowe. Organizujemy: 1. Roczny Kurs Rysunku - dla osób mających egzamin za rok 2. 2-letni Kurs Rysunku - dla kandydatów na studia za 2 lub 3 lata 3. Kurs Rysunku i Malarstwa - dla zdających na ASP i inne Uczelnie Artystyczne Natomiast dla wszystkich zajmujących się hobbystycznie twórczością artystyczną prowadzimy Warsztaty Artystyczne w trzech grupach wiekowych: dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapisy na wszystkie kursy i warsztaty za pośrednictwem strony internetowej www.rysunekarchitektura.pl telefonicznie: 602 136 330 oraz mailowo: kontakt@rysunekarchitektura.pl Dołącz do RA już teraz!
Poznań ogłoszenie art »»
handel sztuka
Rysunek pastelami
Data: Niedziela, 25. września 2016, 22:12:58
Amatorski rysunek wykonany pastelami (bialy czarny) na arkuszu o wymiarach ok. 80x50cm. Praca zostala wykonana w 100% przez autora.
Katowice ogłoszenie art »»
style stron internetowych
Data: Niedziela, 21. listopada 2010, 15:44:44
Style stron internetowych to strona przedstawiająca przykładowe sposoby budowy stron w stylach stron www. Każda strona, galeria, sklep, witryna, posiada przykładowe stylowe demo. Profesjonalne wykonanie i prostota w obsłudze stron internetowych, daje wiele możliwości styl art www.
internet ogłoszenie art »»
Budowa Witryn Artystycznych
Data: Wtorek, 05. października 2010, 16:37:06
Budowa witryn artystycznych. Budowanie profesjonalnych witryn art dla osób prywatnych i firm zajmujących się działalnością artystyczną, rzemiosłem, rękodziełem ... Budujemy dobre i sprawdzone witryny dla Polskich Artystów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych usług budowy witryn o sztuce.
internet ogłoszenie art »»
Sławomir Mart - rysunki aktów
Data: Niedziela, 21. grudnia 2008, 19:27:13
Urodziłem się roku pańskiego 1980 w przepięknym mieście słynącym z brzęczącego chrząszcza - Szczebrzeszynie. Od najmłodszych lat interesowałem się rysowaniem. Początkowo były to tylko ściany mojego pokoju, a później... Później dorosłem i postanowiłem podszkolić się w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Zamościu. Tak na marginesie - piękne miasto - Perła Renesansu. Po kilku latach ukończyłem szkołę i uzyskałem tytuł zawodowy Plastyk w zakresie specjalności form użytkowych ze specjalizacją ceramiki artystycznej. Moimi ulubionymi technikami malarskimi są pastele, natomiast rysunkowymi - ołówek, węgiel i kredka. Ponadto interesuje mnie architektura, fotografia i grafika komputerowa, przy których spędzam sporo wolnego czasu doskonaląc swój warsztat.
internet ogłoszenie art »»
IndygoArtist - Joanna Łupicka
Data: Poniedziałek, 23. czerwca 2008, 21:23:18
Witaj w zaczarowanym świecie wyobraźni... Portal Polskich Artystów Plastyków przedstawia galerię internetową Joanny Łupickiej: malarstwo ścienne, motyle obrazy, obrazki, pokoje dziecięce, projekty, szkło, ubrania, ubrania- motocykle ubrania- motocykle. GALERIA INDYGO ARTIST
internet ogłoszenie art »»
Jakub Borkowski * Michał Borkowski
Data: Piątek, 07. marca 2008, 16:08:54
Jakub Borkowski - absolwent Wyższej Szkoły Sztuki Stosowanej w Poznaniu kierunek: Grafika użytkowa. Michał Borkowski - jestem dwudziesto-jedno-letnim amatorem sztuki, nie ukończyłem żadnego kursu ani szkoły artystycznej. Tworzę, bo lubię. Mam mnóstwo pomysłów. Lepiej się czuję w rysunku. Maluję rzadko.
Gniezno ogłoszenie art »»
Marek Dudek - netgaleria
Data: Czwartek, 06. marca 2008, 20:46:55
Jestem twórcą wielu realizacji malarskich i rzeźbiarskich. Brał udział w licznych wystawach w kraju i zagranicą. Prace w zbiorach muzeum w Jaworznie, Nowym Sączu oraz zbiorach prywatnych w Polsce, Niemczech, Francji, Holandii i Belgii. Zajmuje się również projektowaniem i realizacją wnętrz sklepów, restauracji, biur i rezydencji prywatnych, tworząc w nich autorskie witraże, metaloplastykę i malarstwo ścienne.
Jaworzno ogłoszenie art »»
Szablony stron internetowych
Data: Sobota, 16. lutego 2008, 21:56:17
Wybierz swoją stronę, opartą o profesjonalny szablon netgalerii sztuki. Wasze wystawy prezentowane są w efektowny, płynny sposób, przypominający technologię flash. Zdjęcia można dołączać do każdej podstrony, wybierając sposób wyświetlania miniaturek oraz ich wielkość. Poniżej przedstawiamy przykładową galerię prac z miniaturkami o standardowej wielkości.
internet ogłoszenie art »»

znalezionych: 21, strona 1 z 2
««  -  1  2  -  »»

Polska sztuka w internecie. Polskie rękodzieło i twórczość regionalna. Portal dla artystów, kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce.

zakładanie strony

WIADOMOŚCI O SZTUCE. HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI. POPULARNE SERWISY KULTURALNE. SPRZEDAŻ PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

polskie skrypty stron @ ekspozycje.pl