Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków

Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką.

Promowane tutaj strony bezpłatnych ogłoszeń artystycznych i rękodzieła sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

Przyjazne serwisy

budowa stron internetowych

znalezionych: 22, strona 1 z 2
««  -  1  2  -  »»

Projekt okładki książki
Data: Niedziela, 19. listopada 2017, 23:41:02
Witam, poszukuje artysty, który wykona dla mnie projekt okładki do książki. Klimat fantasy. Może być ona zrobiona jedną z technik: rysunek, grafika komputerowa, malarstwo i pokrewne - ważne natomiast by autor był w stanie dostarczyć mi swe dzieło w wersji cyfrowej. Raczej konieczna będzie umiejętność rysowania postaci i krajobrazu, chociaż chętnie skontaktuje się z artystą by wspólnie omówić problem i wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie. Raczej wspominać nie muszę, że będę potrzebował wszelkich praw autorskich, by móc wykorzystać dzieło jako okładkę, reklamować książkę wykorzystując tenże rysunek itp, itd. Warunkiem koniecznym współpracy jest pokazanie portfolio [szczególnie zainteresowany jestem klimatami fantasy] Wynagrodzenie wynosi minimum 200 zł - do negocjacji. Kontakt telefon 792 081 100, lub email: dominikkielanowicz@gmail.com
Będzin ogłoszenie art »»
handel sztuka
Portrety, karykatury na zamówienie ze zdjęcia.
Data: Sobota, 11. listopada 2017, 08:29:40
Oferuję portrety, szkice, karykatury na zamówienie ze zdjęcia. Możliwość obramowania za dodatkową opłatą. Dowolność formatu. Cena w zależności od techniki i formatu. Możliwość narysowania portretu w kolorze. Czas realizacji od 1 do 2 tygodni. Wysyłanie pocztą/ kurierem.
Głubczyce ogłoszenie art »»
grafika i rysunek
Data: Czwartek, 02. listopada 2017, 18:29:36
ilustracje ,grafika komputerowa okładki książek fantasy,grafika na photoschop,ilustracje do książęk oraz projekty banerów,plakatów,itp.Niskie ceny profesjonalne wykonanie.
widuchowa ogłoszenie art »»
Portrety na zamówienie
Data: Wtorek, 10. października 2017, 18:50:41
Witam wszystkich Wykonuję portrety na zamówienie Technika ołówek węgiel jak i kredki Format dowolny na papierze oraz płutnie Moje prace możesz zobaczyć na fb Daniel Utkowski-ART
Warszawa ogłoszenie art »»
handel sztuka
Profesjonalne modele 3D,obiekty 3d do wizualizacji,
Data: Piątek, 06. października 2017, 19:26:25
Mamy Państwu do zaoferowania indywidualne sesje skanowanych obiektów, ubrań ludzi. W ramach naszej usługi możemy wykonać : W ramach usługi podstawowej -surowe skany czarno- białe, -skany oczyszczone, -Medium Poly z podstawowa UV mapa Dostaja Panstwo zdecymowany obiekt OBJ , ZTL, UV unwarped W ramach usługi rozszerzonej Low Poly wg państwa wytycznych (ilość poligonów) przygotowane tekstury wg wytycznych ( normal mapa, occlusion, saturation, albedo itd.) Dodanie detali i dopracowanie HP tak, żeby dokładnie odzwierciedlało założenia konceptu Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej z modelami 3D, obiektami 3D, skanami 3D, wizualizacjami 3D. https://tooto3dscan.com/
Polska ogłoszenie art »»
handel sztuka
ładne obrazki do dziecięcego pokoju
Data: Czwartek, 05. października 2017, 16:39:25
Kolorowe plakaty dla dzieci,dekoracje do dziecięcego pokoju. Oryginalne rysunki, grafiki, malarstwo olejne, akwarela, czarno białe grafiki do dekoracji domu.
Polska ogłoszenie art »»
handel sztuka
rysunek Kamilii Ossowskiej, akt kobiecy, sztuka erotyczna
Data: Środa, 04. października 2017, 23:19:52
Kamila Ossowska - Urodzona w 1990r. w Chojnicach. Absolwentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Naukę malarstwa i rysunku pobierała w pracowni prof. Andrzeja Sadowskiego. Sposobem wypowiedzi w jej twórczości jest głównie rysunek. Zazwyczaj porusza się w technice ołówka oraz węgla, a także technikach mieszanych. Interesuje ją rysunek figuratywny. Prace emanują kobiecą zmysłowością, nierzadko zabarwione erotyzmem, nacechowane emocjonalnie. Przewaga ciemnej tonacji oraz kontrastowa gra światła i cienia buduje swoisty charakter i spaja jej dorobek stylistycznie. Obrazy kreowane są w sposób instynktowny, emocjonalny, częstokrotnie dynamiczny. Stosowanie dużych formatów pozwala na zachowanie rozmachu i ekspresyjności. Artystka poprzez interpretację ciała dotyka złożonej kobiecej emocjonalności oraz jej świata wewnętrznego.
Łódź ogłoszenie art »»
Wykonam ilustracje/portret/ grafikę na koszulkę/
Data: Niedziela, 01. października 2017, 17:59:07
Potrzebujesz kogoś kto przygotuje ilustracje/ wzór na koszulkę lub materiały do animacji ? (przykład teledysku https://www.facebook.com/StarG uyOne/videos/1395453150580551/ ) Zerknij na moje portfolio pod adresem https://www.facebook.com/pg/DA Obiwan/photos/?ref=page_intern al Jeśli podoba Ci się co tworzę napisz do mnie i może uda nam się razem coś upichcić :) Ceny i czas pracy ustalam indywidualnie w zależności od rodzaju wykonywanej grafiki. Proszę więc nie sugerować się tym co napisano Wszystkie grafiki wykonywane są w programie photoshop w bardzo wysokich rozdzielczościach (przykładowo 5000x7000) w 300 DPI.
Szczecin ogłoszenie art »»
rysunek zwierzat design wedlug briefu
Data: Poniedziałek, 25. września 2017, 23:07:26
Szukam grafika ktory potrafiby malowac zwierzeta wg opisu briefu zwierzeta zsign wspolczesne gleboki wyraz
Francja ogłoszenie art »»
Rysunki na zamówienie
Data: Sobota, 23. września 2017, 18:41:17
Witam robię portrety na zamówienie , na płótnie mało i dużo formatowe :) ceny ustalam indywidualnie jednak cena najprostszego czarno białego rysunku kosztuje 15 zł na formacie A4 . Do każdego rysunku proszę doliczyć koszt wysyłki około 7 zł :) pod spodem dodaje moje przykładowe prace posiadam duże doświadczenie jednak prace które wykonywałam nie mają zgody na publikacje :) wykonuje także ulubionych artystów i rysunki w kolorze :) Ceny ustalam indywidualnie . Możliwe zrobienie projektu tatuażu
Wrocław , Bolesławiec ogłoszenie art »»
handel sztuka
Prace akwarelą i piórkiem artystki plastyka Adriany Laube
Data: Wtorek, 19. września 2017, 14:12:57
Prace wykonane akwarelą i piórkiem przez artystkę plastyka Adrianę Laube na papierze A3. Każda praca w cenie 130zł. Zapraszamy również do obejrzenia innych prac artystki na jej stronie do której link podajemy poniżej.
Będzin ogłoszenie art »»
handel sztuka
Zgłaszam się na ilustratora do ksiązek dla dzieci
Data: Czwartek, 31. sierpnia 2017, 22:35:57
Tak, jak w tytule - zgłaszam się na ilustratora. Potrzebne jest mi złapanie doświadczenia w branży, stąd niska cena usług. Mam do zaoferowania miły dla oka styl rysunku, terminowość i duży zapał do pracy!
Mińsk Mazowiecki ogłoszenie art »»
style stron internetowych
Data: Niedziela, 21. listopada 2010, 15:44:44
Style stron internetowych to strona przedstawiająca przykładowe sposoby budowy stron w stylach stron www. Każda strona, galeria, sklep, witryna, posiada przykładowe stylowe demo. Profesjonalne wykonanie i prostota w obsłudze stron internetowych, daje wiele możliwości styl art www.
internet ogłoszenie art »»
Budowa Witryn Artystycznych
Data: Wtorek, 05. października 2010, 16:37:06
Budowa witryn artystycznych. Budowanie profesjonalnych witryn art dla osób prywatnych i firm zajmujących się działalnością artystyczną, rzemiosłem, rękodziełem ... Budujemy dobre i sprawdzone witryny dla Polskich Artystów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych usług budowy witryn o sztuce.
internet ogłoszenie art »»
Sławomir Mart - rysunki aktów
Data: Niedziela, 21. grudnia 2008, 19:27:13
Urodziłem się roku pańskiego 1980 w przepięknym mieście słynącym z brzęczącego chrząszcza - Szczebrzeszynie. Od najmłodszych lat interesowałem się rysowaniem. Początkowo były to tylko ściany mojego pokoju, a później... Później dorosłem i postanowiłem podszkolić się w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Zamościu. Tak na marginesie - piękne miasto - Perła Renesansu. Po kilku latach ukończyłem szkołę i uzyskałem tytuł zawodowy Plastyk w zakresie specjalności form użytkowych ze specjalizacją ceramiki artystycznej. Moimi ulubionymi technikami malarskimi są pastele, natomiast rysunkowymi - ołówek, węgiel i kredka. Ponadto interesuje mnie architektura, fotografia i grafika komputerowa, przy których spędzam sporo wolnego czasu doskonaląc swój warsztat.
internet ogłoszenie art »»
IndygoArtist - Joanna Łupicka
Data: Poniedziałek, 23. czerwca 2008, 21:23:18
Witaj w zaczarowanym świecie wyobraźni... Portal Polskich Artystów Plastyków przedstawia galerię internetową Joanny Łupickiej: malarstwo ścienne, motyle obrazy, obrazki, pokoje dziecięce, projekty, szkło, ubrania, ubrania- motocykle ubrania- motocykle. GALERIA INDYGO ARTIST
internet ogłoszenie art »»
Jakub Borkowski * Michał Borkowski
Data: Piątek, 07. marca 2008, 16:08:54
Jakub Borkowski - absolwent Wyższej Szkoły Sztuki Stosowanej w Poznaniu kierunek: Grafika użytkowa. Michał Borkowski - jestem dwudziesto-jedno-letnim amatorem sztuki, nie ukończyłem żadnego kursu ani szkoły artystycznej. Tworzę, bo lubię. Mam mnóstwo pomysłów. Lepiej się czuję w rysunku. Maluję rzadko.
Gniezno ogłoszenie art »»
Marek Dudek - netgaleria
Data: Czwartek, 06. marca 2008, 20:46:55
Jestem twórcą wielu realizacji malarskich i rzeźbiarskich. Brał udział w licznych wystawach w kraju i zagranicą. Prace w zbiorach muzeum w Jaworznie, Nowym Sączu oraz zbiorach prywatnych w Polsce, Niemczech, Francji, Holandii i Belgii. Zajmuje się również projektowaniem i realizacją wnętrz sklepów, restauracji, biur i rezydencji prywatnych, tworząc w nich autorskie witraże, metaloplastykę i malarstwo ścienne.
Jaworzno ogłoszenie art »»

znalezionych: 22, strona 1 z 2
««  -  1  2  -  »»

Polska sztuka w internecie. Polskie rękodzieło i twórczość regionalna. Portal dla artystów, kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce.

zakładanie strony

WIADOMOŚCI O SZTUCE. HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI. POPULARNE SERWISY KULTURALNE. SPRZEDAŻ PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

polskie skrypty stron @ ekspozycje.pl