Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków

Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką.

Promowane tutaj strony bezpłatnych ogłoszeń artystycznych i rękodzieła sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

Przyjazne serwisy

budowa stron internetowych

znalezionych: 7, strona 1 z 1

SZNUR - RYSUNEK STANISŁAWA OLESIEJUKA
Data: Czwartek, 19. stycznia 2017, 07:13:07
10 lutego 2016 roku w Galerii "PUNKT" Gdańskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuki , ul.Chlebnicka 2 w Gdańsku, o godzinie 18-tej odbędzie się wernisaż rysunku Stanisława Olesiejuka z cyklu "SZNUR". Zostanie zaprezentowanych 17 rysunków (( 100 x 70 ) z 2016 roku wykonanych białym tuszem na czarnym kartonie. Wstęp wolny. Zapraszamy. Autor i Gdańskie Towarzystwo Przyjaciół Sztuki.
Gdańsk ogłoszenie art »»
handel sztuka
Wystawa - Andrzej Wajda. Czarodziej kina
Data: Wtorek, 10. stycznia 2017, 12:23:11
W 1954 roku „Pokoleniem&#822 1; Andrzej Wajda wyczarował zjawisko Polskiej Szkoły Filmowej, która do dziś stanowi o unikalności Polskiego kina na świecie. Mówi się, że żaden polski reżyser nie ma w dorobku tylu tytułów prezentowanych tak często i w tak wielu miejscach świata. Po śmierci artysty zagraniczne dzienniki pisały o Wajdzie, że był „polskim kinem i polską historią”, pomógł zrozumieć Polskę” widzom za granicą, nie tylko w Europie Zachodniej, ale również w Japonii czy Rosji. Galeria Grafiki i Plakatu na najnowszej wystawie „Andrzej Wajda. Czarodziej Kina” prezentuje niemal pięćdziesiąt plakatów do 25 filmów reżysera. Dużą część ekspozycji stanowią plakaty do zagranicznych pokazów filmów reżysera, ukazujące jak szeroki światowy zasięg miały jego dzieła. Wśród prezentowanych plakatów można zobaczyć takie rzadkości jak japońska wersja „Niewinnych Czarodziejów” czy spektakularny „Kanał” w wersji niemieckiej. Na wystawie nie zabrakło także plakatów projektowanych przez najważniejszych przedstawicieli Polskiej Szkoły Plakatu i ich kontynuatorów m.in.; Jana Lenicę, Waldemara Świerzego, Franciszka Starowieyskiego, Andrzeja Pągowskiego, Wojciecha Fangora, Wiktora Sadowskiego, Wiesława Wałkuskiego, Jakuba Erola, Marcina Mroszczaka, Wojciecha Siudmaka. Wystawę można oglądać w galerii przy ul. Hożej 40 od 17 stycznia do 5 lutego.
Warszawa ogłoszenie art »»
JESTEŚMY - wernisaż malarstwa Krystyny Mąkosza
Data: Sobota, 07. stycznia 2017, 23:54:30
Galeria "Pod Okiem" 14 stycznia godz 16 ul. Grójecka 79 Warszawa Krystyna Mąkosza swoją drogę artystyczną rozpoczęła od malarstwa akrylowego. Potem interesowała się strukturą w obrazie i temu poświęciła swoją pierwszą wystawę. Od 2012 roku związana z Magazynem Sztuk. Brała udział w zajęciach malarstwa eksperymentalnego. Maluje farbami olejnymi. Lubi ich miękkość, ciepło i plastyczność. Jest członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Plastyków. Jej malarstwo to wędrówka przez różne tematy, nieustanna droga przez emocje, próba obserwacji otaczającej nas rzeczywistości. wstęp wolny Pawilon „Pod Okiem”, ul. Grójecka 79, Warszawa
Warszawa ogłoszenie art »»
Wernisaż zdjęć Sebastiana Minora
Data: Poniedziałek, 21. listopada 2016, 20:04:11
Wernisaż zdjęć Sebastiana Minora w andrzejkowy wieczór 30 listopada od godziny 18.00 do 22.00 w restauracji SUSHARNIA na Pradze przy ul. Ząbkowskiej 5 w Warszawie..
Warszawa ogłoszenie art »»
polscy artyści, portfolia twórców, twórcy rękodzieła, rzemiosła
Data: Niedziela, 03. lipca 2011, 00:24:46
Polscy Artyści - to unikalny branżowy portal artystyczny, o tematyce związanej z polską sztuką, rzemiosłem oraz wystawami rękodzieła - w bardzo szerokim rozumieniu tych zagadnień. Zachęcamy teraz do nie tylko przeglądania kont Twórców Sztuki, ale zachęcamy też do zakładania bezpłatnych galerii, pozostawiania informacji o wydarzeniach, a szczególnie do prostej publikacji zamówień - zleceń na usługi artystów Serwis z własną wyszukiwarką - kontaktuje zainteresowanych sztuką: zleceniodawców, oraz poszukiwanych Polskich Artystów.
internet ogłoszenie art »»
zakładanie galerii flash z samodzielną edycją zawartości
Data: Środa, 13. października 2010, 16:31:58
ZBUDUJ AUTORSKĄ GALERIĘ W SYSTEMIE NETGALERIA. Oferujemy zakładanie internetowych galerii artystycznych. Zapraszamy Państwa do zakładania łatwych, prostych i estetycznych galerii internetowych w systemie Netgaleria. Nasze strony są w pełni samoobsługowe, oznacza to, że po zbudowaniu przez nas galerii - samodzielnie uzupełniacie je własną treścią, własnymi galeriami, własnym testem. Zmiany na stronach oraz całą zawartość można dowolnie często samemu modyfikować dodając / usuwając / zmieniając poszczególne podstrony bez żadnych limitów. Poniżej przedstawiamy przykładowy adres galerii, gdzie przedstawiamy trzy różne sposoby wyświetlania Państwa zdjęć na stronach www. Załóż galerię flash.
internet ogłoszenie art »»
najlepsze galerie na www
Data: Wtorek, 01. września 2009, 20:42:04
Staramy się nie zawieść zaufania naszych użytkowników. Ilość dotychczas budowanych przez nas profesjonalnych stron, galerii i sklepów oraz ciągle rosnąca grupa zadowolonych z naszych usług ludzi związanych ze sztuką, rzemiosłem, rękodziełem, decoupage - stanowi dla nas najcenniejszy kapitał. Jesteśmy dumni z faktu, że ponad 90% użytkowników naszego serwisu podejmuje co roku decyzję o przedłużaniu abonamentu, doceniając również nasze starania mające skutecznie reklamować Państwa witrynę oraz sprowadzić pod Wasz adres jak największą liczbę gości zainteresowanych tematami artystycznymi. A dzisiaj do Netgalerii zapraszamy również Ciebie ... Sprawdź nas!
internet ogłoszenie art »»

znalezionych: 7, strona 1 z 1

Polska sztuka w internecie. Polskie rękodzieło i twórczość regionalna. Portal dla artystów, kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce.

zakładanie strony

WIADOMOŚCI O SZTUCE. HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI. POPULARNE SERWISY KULTURALNE. SPRZEDAŻ PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

polskie skrypty stron @ ekspozycje.pl