Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków

Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką.

Promowane tutaj strony bezpłatnych ogłoszeń artystycznych i rękodzieła sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

Przyjazne serwisy

budowa stron internetowych

znalezionych: 7, strona 1 z 1

handel sztuka
Wystawa malarstwa Rafała Huczka
Data: Wtorek, 19. lipca 2016, 16:43:52
Serdecznie zapraszamy na wystawę malarstwa Rafała Huczka, która odbędzie się w Galerii Tyle Światów. Otworzy ją wernisaż 28 lipca o godzinie 18:00 a zakończy się 24 sierpnia 2016. Wystawa składać się będzie z dwóch cykli prac malarskich i kilku obrazów z poza cykli uzupełniających wystawę. Wszystkie obrazy malowane są na płótnie, w technice olejnej bądź mieszanej. Cykle "Sierpniowe pola" i "Samotność istot nieskończonych" Jest to trzecia okazja do zobaczenia tej jak że ciekawej wystawy, po prezentacji w Kętach i Jordanowie, wystawa zagości w Oświęcimiu, Ci który jeszcze nie widzieli lub nie znają prac, będą mogli zapoznać się z częścią twórczości Rafała Huczka, a Ci którzy już byli będą mieli okazje zobaczyć kilka nowych prac które powstały w międzyczasie. Wernisaż wystawy odbędzie się 28 lipca (czwartek) o godzinie 18:00 wystawa potrwa do 24 sierpnia 2016 (wstęp wolny) godziny otwarcia galerii – 10-20 Miejsce wystawy Galeria Tyle Światów Oświęcimskie Centrum Kultury 32-600 Oświęcim, ulica Śniadeckiego 24 info o wydarzeniu: http://www.rafalhuczek.art.pl/ aktualnosciwystawa2016_huczek_ ock.html https://www.facebook.com/rafal .huczek.artysta
Nowa Wieś ogłoszenie art »»
Fotograf na teraz
Data: Sobota, 02. lipca 2016, 14:55:04
Trochę o Mnie, posiadam dwa ukończone kursy fotografii, trzeci w drodze. Fotografia jest moją Pasą dlatego często wyjeżdzam do większych miasy. Jestem osobą niepełnosprawna, co nie ma wpływu na jakość fotografrafii ale ma wpływ na znalezienie stałej pracy dlatego działam prywatnie, portfolio można obejrzeć na stronie http://port26.webd.pl/
Białystok ogłoszenie art »»
handel sztuka
Exposition Art Blog
Data: Sobota, 11. czerwca 2016, 09:20:18
Painting is like silent poem, said Simonides, poet from ancient Greece.Paintings are icons, doors to the Platonian world above the heavens. Paintings on my blog are just those icons, which lead a viewer into the magic world of harmony and beauty. Artists who present their achievements on my blog have a very different cultural and national background, they represent variety of artistic traditions and schools....................... I would like to invite you to present your art work on my blog Exposition. Please, send me pictures of your work on my e-mail address : milenaolesinska@wp.pl Description should include; your name, some details about your work. All art work will be published on the blog free of charge
szczecin ogłoszenie art »»
Wystawa prac Jana Bajtlika
Data: Poniedziałek, 30. maja 2016, 16:57:21
Od 1 czerwca do 15 czerwca na Hożej 40 zapraszamy na prezentację prac młodego polskiego grafika, znanego głównie, jako twórca plakatów i ilustracji książek dla dzieci. Na wystawie zaprezentujemy szkice, wykonane podczas pobytu w Paryżu, rysunki, pastele, projekty ilustracji i afiszy oraz plakaty – bogaty wachlarz różnorodnych technik świadczący o rozbudowanym warsztacie artysty. Wszystkie prace, a także trzy książki - dwie opublikowane przez Wydawnictwo Dwie Siostry – „Typogryzmol&#82 21; i „Auto” oraz jedna wydana przez Hokus Pokus - "Sztuka latania" będą dostępne w sprzedaży. Zapraszamy serdecznie!
Warszawa ogłoszenie art »»
polscy artyści, portfolia twórców, twórcy rękodzieła, rzemiosła
Data: Niedziela, 03. lipca 2011, 00:24:46
Polscy Artyści - to unikalny branżowy portal artystyczny, o tematyce związanej z polską sztuką, rzemiosłem oraz wystawami rękodzieła - w bardzo szerokim rozumieniu tych zagadnień. Zachęcamy teraz do nie tylko przeglądania kont Twórców Sztuki, ale zachęcamy też do zakładania bezpłatnych galerii, pozostawiania informacji o wydarzeniach, a szczególnie do prostej publikacji zamówień - zleceń na usługi artystów Serwis z własną wyszukiwarką - kontaktuje zainteresowanych sztuką: zleceniodawców, oraz poszukiwanych Polskich Artystów.
internet ogłoszenie art »»
zakładanie galerii flash z samodzielną edycją zawartości
Data: Środa, 13. października 2010, 16:31:58
ZBUDUJ AUTORSKĄ GALERIĘ W SYSTEMIE NETGALERIA. Oferujemy zakładanie internetowych galerii artystycznych. Zapraszamy Państwa do zakładania łatwych, prostych i estetycznych galerii internetowych w systemie Netgaleria. Nasze strony są w pełni samoobsługowe, oznacza to, że po zbudowaniu przez nas galerii - samodzielnie uzupełniacie je własną treścią, własnymi galeriami, własnym testem. Zmiany na stronach oraz całą zawartość można dowolnie często samemu modyfikować dodając / usuwając / zmieniając poszczególne podstrony bez żadnych limitów. Poniżej przedstawiamy przykładowy adres galerii, gdzie przedstawiamy trzy różne sposoby wyświetlania Państwa zdjęć na stronach www. Załóż galerię flash.
internet ogłoszenie art »»
najlepsze galerie na www
Data: Wtorek, 01. września 2009, 20:42:04
Staramy się nie zawieść zaufania naszych użytkowników. Ilość dotychczas budowanych przez nas profesjonalnych stron, galerii i sklepów oraz ciągle rosnąca grupa zadowolonych z naszych usług ludzi związanych ze sztuką, rzemiosłem, rękodziełem, decoupage - stanowi dla nas najcenniejszy kapitał. Jesteśmy dumni z faktu, że ponad 90% użytkowników naszego serwisu podejmuje co roku decyzję o przedłużaniu abonamentu, doceniając również nasze starania mające skutecznie reklamować Państwa witrynę oraz sprowadzić pod Wasz adres jak największą liczbę gości zainteresowanych tematami artystycznymi. A dzisiaj do Netgalerii zapraszamy również Ciebie ... Sprawdź nas!
internet ogłoszenie art »»

znalezionych: 7, strona 1 z 1

Polska sztuka w internecie. Polskie rękodzieło i twórczość regionalna. Portal dla artystów, kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce.

zakładanie strony

WIADOMOŚCI O SZTUCE. HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI. POPULARNE SERWISY KULTURALNE. SPRZEDAŻ PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

polskie skrypty stron @ ekspozycje.pl