Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków

Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką.

Promowane tutaj strony bezpłatnych ogłoszeń artystycznych i rękodzieła sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

Przyjazne serwisy

budowa stron internetowych

znalezionych: 5, strona 1 z 1

handel sztuka
SYMFONIE - MALARSTWO STANISŁAWA OLESIEJUKA
Data: Czwartek, 18. czerwca 2015, 05:59:14
3 lipca o godzinie 18-tej w Galerii Podlaskiej w Białej Podlaskiej zostanie otwarta wystawa malarstwa pastelowego Stanisława Olesiejuka z cyklu "Symfonie". Zaprezentowanych będzie 21 prac (100x70) z 2013 roku. Wystawa czynna do końca lipca 2015 roku.
Biała Podlaska ogłoszenie art »»
V POZNAŃSKI SALON ROBINSONADA
Data: Środa, 13. maja 2015, 18:42:34
V Salon ROBINSONADA Szanowni Goście Skalar Office Center Związek Artystów Plastyków Oddział Poznański / ZAP/oraz Fundacja PBG i PBG Gallery zapraszają na V Salon Poznański Robinsonada.Uroczyste otwarcie wystawy/ konkursu prac artystów skupionych w Związku, odbędzie się 15 maja o godzinie 18.00 w PBG Gallery Skalar Office Center. Jej pomysłodawcą i głównym animatorem jest prezes ZAP Oddziału Poznańskiego Antoni Rut.Ubiegłoroczna Gala tego wydarzenia miała szeroki oddźwięk w życiu kulturalno-artystycznym naszego miasta. Wierzymy, że i w tym roku zaprezentujemy i przybliżymy sztukę w kolejnej odsłonie mieszkańcom Poznania . Swoje prace inspirowane przygodą, podróżą, wędrowaniem, także do wnętrza artystycznej wyobraźni, zaprezentuje aż 25 artystów.Wszystko to pod Patronatem honorowym Marszałka Województwa oraz Prezydenta Miasta Poznania. DNIA 15 maja 2015 o godz 18:00 w SKALAR OFFICE CENTER POZNAŃ ,ul GÓRECKA 1 z wyrazami szacunku Organizatorzy Lidia Prętka i Iwona Bis
Poznań ogłoszenie art »»
polscy artyści, portfolia twórców, twórcy rękodzieła, rzemiosła
Data: Niedziela, 03. lipca 2011, 00:24:46
Polscy Artyści - to unikalny branżowy portal artystyczny, o tematyce związanej z polską sztuką, rzemiosłem oraz wystawami rękodzieła - w bardzo szerokim rozumieniu tych zagadnień. Zachęcamy teraz do nie tylko przeglądania kont Twórców Sztuki, ale zachęcamy też do zakładania bezpłatnych galerii, pozostawiania informacji o wydarzeniach, a szczególnie do prostej publikacji zamówień - zleceń na usługi artystów Serwis z własną wyszukiwarką - kontaktuje zainteresowanych sztuką: zleceniodawców, oraz poszukiwanych Polskich Artystów.
internet ogłoszenie art »»
zakładanie galerii flash z samodzielną edycją zawartości
Data: Środa, 13. października 2010, 16:31:58
ZBUDUJ AUTORSKĄ GALERIĘ W SYSTEMIE NETGALERIA. Oferujemy zakładanie internetowych galerii artystycznych. Zapraszamy Państwa do zakładania łatwych, prostych i estetycznych galerii internetowych w systemie Netgaleria. Nasze strony są w pełni samoobsługowe, oznacza to, że po zbudowaniu przez nas galerii - samodzielnie uzupełniacie je własną treścią, własnymi galeriami, własnym testem. Zmiany na stronach oraz całą zawartość można dowolnie często samemu modyfikować dodając / usuwając / zmieniając poszczególne podstrony bez żadnych limitów. Poniżej przedstawiamy przykładowy adres galerii, gdzie przedstawiamy trzy różne sposoby wyświetlania Państwa zdjęć na stronach www. Załóż galerię flash.
internet ogłoszenie art »»
najlepsze galerie na www
Data: Wtorek, 01. września 2009, 20:42:04
Staramy się nie zawieść zaufania naszych użytkowników. Ilość dotychczas budowanych przez nas profesjonalnych stron, galerii i sklepów oraz ciągle rosnąca grupa zadowolonych z naszych usług ludzi związanych ze sztuką, rzemiosłem, rękodziełem, decoupage - stanowi dla nas najcenniejszy kapitał. Jesteśmy dumni z faktu, że ponad 90% użytkowników naszego serwisu podejmuje co roku decyzję o przedłużaniu abonamentu, doceniając również nasze starania mające skutecznie reklamować Państwa witrynę oraz sprowadzić pod Wasz adres jak największą liczbę gości zainteresowanych tematami artystycznymi. A dzisiaj do Netgalerii zapraszamy również Ciebie ... Sprawdź nas!
internet ogłoszenie art »»

znalezionych: 5, strona 1 z 1

Polska sztuka w internecie. Polskie rękodzieło i twórczość regionalna. Portal dla artystów, kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce.

zakładanie strony

WIADOMOŚCI O SZTUCE. HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI. POPULARNE SERWISY KULTURALNE. SPRZEDAŻ PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

mapa strony @ ekspozycje.pl