Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków

Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką.

Promowane tutaj strony bezpłatnych ogłoszeń artystycznych i rękodzieła sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

Przyjazne serwisy

budowa stron internetowych

znalezionych: 6, strona 1 z 1

Wystawa Winter is coming w Galerii Szara Kamienica
Data: Poniedziałek, 24. listopada 2014, 15:25:12
WINTER IS COMING Choróbski Mateusz, Dobrowolska Lena, Jabłońska Karolina, Moskal Mikołaj, Szewczyk Szymon „Winter is coming“! Hasło znane wszystkim miłośnikom serialu „Gry o tron“ będzie kluczem do odczytania wystawy konkursowej Fundacji Grey House. Wystawy o tyle trudnej bo sformatowanej jako konkurs, w którym sztuce narzucone zostały ramy sytuacji „kto pierwszy do mety“. Czy to źle? Czy mamy prawo w materii tak delikatnej jaką jest działalność artystyczna posługiwać się formatem konkursu? Odrzucając obawy pięknoducha narzucone przez tajemniczą wartość dodaną sztuki, proponuję potraktować wystawę jako grę (o tron?), a samo hasło o nadciągającej zimie czytać z przymrużeniem oka. Bądź co bądź wiemy o co chodzi. Piątka młodych zdolnych twórców, siedmioro jurorów o partykularnych preferencjach i ostateczność wygranej (i przegranej), od której wieje nieartystycznym chłodem. Idzie zima! Wernisaż i ogłoszenie wyników Konkursu - 29.11, godz. 19:00 Wystawa 30.11.14 – 04.01.15
Kraków ogłoszenie art »»
handel sztuka
Wystawa " Outcast" Mai Kitajewskiej
Data: Poniedziałek, 20. października 2014, 12:25:05
WERNISAŻ 25 X, godz. 18:00 WYSTAWA 26 X - 14 XI Maja Kitajewska posługując się różnymi technikami tworzy relikty teraźniejszości. Medium w jakim artystka obecnie realizuje swoje prace to haft cekinami. 
Migoczące powierzchnie wzbogacają obrazy o nową jakość, dzięki czemu to co nieuchwytne, staje się dostępne zmysłom. Światło, symbolizujące pierwiastek duchowy, niesie ze sobą credo. O tym jest cykl Hymn, który niczym pieśń outsiderów składa się z błyszczących, haftowanych flag opiewających romantyczne idee. W pracach Mai nierzadko przewija się korespondencja sztuk o charakterze symbolicznym. Artystka często odwołuje się do synestezji (cykl Rapsodia Echa, Hymn) tworząc zmysłową fuzję - fetysze. Wystawa OUTCAST Tytuł nakreśla wydźwięk prac - nie tylko w sferze formalnej, ale i tematycznej. Technika którą posługuje się artystka balansuje na krawędzi sztuk. Migoczące powierzchnie przywodzą na myśl ozdobne trofea, co nadaje obrazom charakter obiektów. aut.: Maja Majanna
Kraków ogłoszenie art »»
handel sztuka
Wystawa "Fale bardzo długie" Magdaleny Lazar
Data: Poniedziałek, 29. września 2014, 11:40:06
Drzewa mają uszy Kiedy w latach 20 ubiegłego wieku generał George's Owen Squire prowadził badania nad naturalną siecią bezprzewodową, nikt z jemu współczesnych nie podejrzewał, że wykorzysta do tego drzewa. Owen odkrył w ich wewnętrznej strukturze niezwykłą właściwość polegającą na przewodzeniu fal bardzo długich. Owe fale w wyniku bardzo małego tłumienia i dużej dyfrakcji rozchodzą się na znaczne odległości za pomocą fali powierzchniowej. Magda Lazar zaczyna swoją pracę właśnie od dźwięku.Zmysł słuchu w naszych czasach został zdominowany przez wszechogarniający huk. Miasto pulsuje najróżniejszymi dźwiękami: szumem, piskiem, gwarem. Nowy cykl Magdy Lazar zogniskowany jest wokół niemożliwych do uchwycenia przez ludzkie ucho dźwięków. Obecnie na znaczeniu zyskują coraz bardziej niezwykłe eksperymenty, tajemnicze projekty badawcze, przez które "drzewa anteny" odkryte przez Owena zyskują na aktualności. Wernisaż 03.10.2014, godz. 19.00 Wystawa potrwa do 19.10.
Kraków ogłoszenie art »»
polscy artyści, portfolia twórców, twórcy rękodzieła, rzemiosła
Data: Niedziela, 03. lipca 2011, 00:24:46
Polscy Artyści - to unikalny branżowy portal artystyczny, o tematyce związanej z polską sztuką, rzemiosłem oraz wystawami rękodzieła - w bardzo szerokim rozumieniu tych zagadnień. Zachęcamy teraz do nie tylko przeglądania kont Twórców Sztuki, ale zachęcamy też do zakładania bezpłatnych galerii, pozostawiania informacji o wydarzeniach, a szczególnie do prostej publikacji zamówień - zleceń na usługi artystów Serwis z własną wyszukiwarką - kontaktuje zainteresowanych sztuką: zleceniodawców, oraz poszukiwanych Polskich Artystów.
internet ogłoszenie art »»
zakładanie galerii flash z samodzielną edycją zawartości
Data: Środa, 13. października 2010, 16:31:58
ZBUDUJ AUTORSKĄ GALERIĘ W SYSTEMIE NETGALERIA. Oferujemy zakładanie internetowych galerii artystycznych. Zapraszamy Państwa do zakładania łatwych, prostych i estetycznych galerii internetowych w systemie Netgaleria. Nasze strony są w pełni samoobsługowe, oznacza to, że po zbudowaniu przez nas galerii - samodzielnie uzupełniacie je własną treścią, własnymi galeriami, własnym testem. Zmiany na stronach oraz całą zawartość można dowolnie często samemu modyfikować dodając / usuwając / zmieniając poszczególne podstrony bez żadnych limitów. Poniżej przedstawiamy przykładowy adres galerii, gdzie przedstawiamy trzy różne sposoby wyświetlania Państwa zdjęć na stronach www. Załóż galerię flash.
internet ogłoszenie art »»
najlepsze galerie na www
Data: Wtorek, 01. września 2009, 20:42:04
Staramy się nie zawieść zaufania naszych użytkowników. Ilość dotychczas budowanych przez nas profesjonalnych stron, galerii i sklepów oraz ciągle rosnąca grupa zadowolonych z naszych usług ludzi związanych ze sztuką, rzemiosłem, rękodziełem, decoupage - stanowi dla nas najcenniejszy kapitał. Jesteśmy dumni z faktu, że ponad 90% użytkowników naszego serwisu podejmuje co roku decyzję o przedłużaniu abonamentu, doceniając również nasze starania mające skutecznie reklamować Państwa witrynę oraz sprowadzić pod Wasz adres jak największą liczbę gości zainteresowanych tematami artystycznymi. A dzisiaj do Netgalerii zapraszamy również Ciebie ... Sprawdź nas!
internet ogłoszenie art »»

znalezionych: 6, strona 1 z 1

Polska sztuka w internecie. Polskie rękodzieło i twórczość regionalna. Portal dla artystów, kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce.

zakładanie strony

WIADOMOŚCI O SZTUCE. HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI. POPULARNE SERWISY KULTURALNE. SPRZEDAŻ PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

mapa strony @ ekspozycje.pl