Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków

Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką.

Promowane tutaj strony bezpłatnych ogłoszeń artystycznych i rękodzieła sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

Przyjazne serwisy

budowa stron internetowych

znalezionych: 4, strona 1 z 1

handel sztuka
Wystawa Malarstwa Rafała Huczka - Galeria Pod Basztą
Data: Czwartek, 05. listopada 2015, 16:24:48
cykle "Sierpniowe pola", "Samotność istot nieskończonych" i inne. Wystawa odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Jordanowie, Galeria Pod Basztą ul. Rynek 2, 34-240 Jordanów Wernisaż 13 listopada (piątek) 2015 r. godzina 18:00 Wystawa potrwa do 15 grudnia 2015 r. (wstęp wolny) Galeria czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 Jest to druga, po wystawie w Domu Kultury w Kętach prezentacja tej wystawy. Tym razem obrazy zawisną w bardzo klimatycznym miejscu jakim jest Galeria Pod Basztą, mieści się ona w pięknych starych piwnicach zabytkowych lochów. Sama wystawa składać się będzie z dwóch cykli prac "Sierpniowe pola" i "Samotność istot nieskończonych". Wszystkie obrazy są malowane w technice olejnej na płótnie. Oprócz tych dwóch cykli na wystawie będzie można zobaczyć kilka różnych prac, aczkolwiek wpasowujących się w ogólną tematykę wystawy. Info o wydarzeniu: http://www.rafalhuczek.art.pl/ aktualnosciwystawa2015_huczek_ jordanow.html https://www.facebook.com/event s/436496016537723/ http://www.mokj.pl/index.php/a ktualnoci
Jordanów ogłoszenie art »»
polscy artyści, portfolia twórców, twórcy rękodzieła, rzemiosła
Data: Niedziela, 03. lipca 2011, 00:24:46
Polscy Artyści - to unikalny branżowy portal artystyczny, o tematyce związanej z polską sztuką, rzemiosłem oraz wystawami rękodzieła - w bardzo szerokim rozumieniu tych zagadnień. Zachęcamy teraz do nie tylko przeglądania kont Twórców Sztuki, ale zachęcamy też do zakładania bezpłatnych galerii, pozostawiania informacji o wydarzeniach, a szczególnie do prostej publikacji zamówień - zleceń na usługi artystów Serwis z własną wyszukiwarką - kontaktuje zainteresowanych sztuką: zleceniodawców, oraz poszukiwanych Polskich Artystów.
internet ogłoszenie art »»
zakładanie galerii flash z samodzielną edycją zawartości
Data: Środa, 13. października 2010, 16:31:58
ZBUDUJ AUTORSKĄ GALERIĘ W SYSTEMIE NETGALERIA. Oferujemy zakładanie internetowych galerii artystycznych. Zapraszamy Państwa do zakładania łatwych, prostych i estetycznych galerii internetowych w systemie Netgaleria. Nasze strony są w pełni samoobsługowe, oznacza to, że po zbudowaniu przez nas galerii - samodzielnie uzupełniacie je własną treścią, własnymi galeriami, własnym testem. Zmiany na stronach oraz całą zawartość można dowolnie często samemu modyfikować dodając / usuwając / zmieniając poszczególne podstrony bez żadnych limitów. Poniżej przedstawiamy przykładowy adres galerii, gdzie przedstawiamy trzy różne sposoby wyświetlania Państwa zdjęć na stronach www. Załóż galerię flash.
internet ogłoszenie art »»
najlepsze galerie na www
Data: Wtorek, 01. września 2009, 20:42:04
Staramy się nie zawieść zaufania naszych użytkowników. Ilość dotychczas budowanych przez nas profesjonalnych stron, galerii i sklepów oraz ciągle rosnąca grupa zadowolonych z naszych usług ludzi związanych ze sztuką, rzemiosłem, rękodziełem, decoupage - stanowi dla nas najcenniejszy kapitał. Jesteśmy dumni z faktu, że ponad 90% użytkowników naszego serwisu podejmuje co roku decyzję o przedłużaniu abonamentu, doceniając również nasze starania mające skutecznie reklamować Państwa witrynę oraz sprowadzić pod Wasz adres jak największą liczbę gości zainteresowanych tematami artystycznymi. A dzisiaj do Netgalerii zapraszamy również Ciebie ... Sprawdź nas!
internet ogłoszenie art »»

znalezionych: 4, strona 1 z 1

Polska sztuka w internecie. Polskie rękodzieło i twórczość regionalna. Portal dla artystów, kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce.

zakładanie strony

WIADOMOŚCI O SZTUCE. HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI. POPULARNE SERWISY KULTURALNE. SPRZEDAŻ PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

mapa strony @ ekspozycje.pl