Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków

Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką.

Promowane tutaj strony bezpłatnych ogłoszeń artystycznych i rękodzieła sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

Przyjazne serwisy

budowa stron internetowych

znalezionych: 6, strona 1 z 1

handel sztuka
Wystawa prac Alicji Bryl pn. „To, co lubię malować"
Data: Czwartek, 17. września 2015, 14:00:12
Zapraszamy do "NASZEJ GALERII" na otwarcie wystawy prac malarskich i graficznych Alicji Bryl pt. „To, co lubię malować” 25 września 2015 roku o godz. 17:00 – autorka malarstwo traktuje jako pasję, ciągłe poszukiwania, doskonalenie wiedzy i umiejętności. Inspirację czerpie z natury. Ulubionymi tematami malarskimi są pejzaże, kwiaty, martwa natura - malowane olejem, akrylem, rysowane tuszem, pastelami. Maluję bo: tego potrzebuje moja dusza, podziwiam malarstwo od dawna, malowanie stało się moją pasją, kocham przyrodę, zwłaszcza kwiaty, potrzebuję ciągłego samokształcenia, poznawania, poszukiwania, potrzebuję kontaktów z innymi ludźmi, malowanie daje mi radość, czasem zapomnienie o kłopotach, niepełnosprawności…. dodaje autorka. Zapraszamy do siedziby "NASZEJ GALERII" w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 17, w terminie 25 września - 15 października 2015 roku, gdzie poza pracami można dowiedzieć się więcej o ich autorce. Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu "Wymalować swoje marzenia", współfinansowanego ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w Programie Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Wojewody Łódzkiego.
Łódź ogłoszenie art »»
handel sztuka
Wystawa malarstwa Rafała Huczka Dom Kultury w Kętach
Data: Piątek, 28. sierpnia 2015, 14:38:50
Serdecznie zapraszam na wystawę malarstwa Rafała Huczka Wystawa składać się będzie z dwóch cykli prac i kilku obrazów z poza, aczkolwiek wpasowujących się w ogólną całość. Cykle "Sierpniowe pola" i "Samotność istot nieskończonych" i inne. Wernisaż wystawy odbędzie się 3 września o godzinie 18:00 wystawa potrwa do 1 października 2015r (wstęp wolny) godziny otwarcia galerii - czynna całą dobę Miejsce wystawy Dom Kultury w Kętach Kęty 32-650, ul Żwirki i Wigury 2a info o wydarzeniu: http://www.rafalhuczek.art.pl/ aktualnosciwystawa2015_huczek_ kety_dom_kultury.html https://www.facebook.com/event s/1091743884187764 strona artysty: www.rafalhuczek.art.pl
Nowa Wieś ogłoszenie art »»
handel sztuka
SZTUKA-SZKŁO. Pracownia i galeria autorskiego szkła artystycznego Tomasza Łączyńskiego.
Data: Poniedziałek, 10. sierpnia 2015, 09:21:04
Wernisaż wystawy "Europa - magiczne drzewo. Zdarzyło się pewnego razu". 9 wrzesień 2015 roku. Warszawa, Mazowiecka 11a, Galeria Lufcik, Dom Artysty Plastyka. Godzina 18. Jestem Europejczykiem, mam europejskie korzenie, zatem wiem coś niecoś o Greckiej filozofii, ale i o nieszczęściach Wojny Trojańskiej, tak ładnie opisanej przez Homera, jakby śmierć nic nie znaczyła. Wiem o wspaniałej architekturze Rzymu i wcale nie pięknych walkach gladiatorów w Koloseum. Wiem o przeraźliwości najazdów Normańskich i rozwoju myśli teologicznej Alkuina i Bedy Czcigodnego. Podziwiałem architekturę katedr średniowiecznych i wiem, że obowiązujące wtedy prawo "Ius primae noctis" było prawem niemoralnym. Czytałem o „Czarnej Śmierci” w XIV wieku i o malarstwie Włoskiego Quattrocento. Terror Wielkiej Rewolucji budził mój sprzeciw i podziwiałem mieszkańców Wandeii, którzy nie chcieli: nowego porządku ani "nowego kalendarz". Jestem pewien, epoka Królowej Wiktorii była "piekłem", pomimo pozorów porządku. Wiem o pierwszym ludobójstwie Europejskim, wymordowaniu Ormian w 1915 roku. Wielka Wojna, milion ludzi zabitych w okopach pod Verdun zaowocowała popularnością nowego tańca: fokstrota. Wiem o zagładzie narodów: w Auschwitz i w obozach Syberii. Bałkańskim czystkom etnicznym przyglądaliśmy się wszyscy siedząc wygodnie przed telewizorami. I ostatnie wydarzenia, ucieczki mieszkańców Maghreb'u, do Europy, przez Lampeduzę i coraz bardziej radykalne postawy religijne. Trudno jest zasypiać pamiętając. To: moja Europa - magiczne drzewo. Drzewo pożądane przez wszystkich, drzewo, które wszyscy niszczą. Drzewo, którego owocami wszyscy chcą się nasycić.
Warszawa ogłoszenie art »»
polscy artyści, portfolia twórców, twórcy rękodzieła, rzemiosła
Data: Niedziela, 03. lipca 2011, 00:24:46
Polscy Artyści - to unikalny branżowy portal artystyczny, o tematyce związanej z polską sztuką, rzemiosłem oraz wystawami rękodzieła - w bardzo szerokim rozumieniu tych zagadnień. Zachęcamy teraz do nie tylko przeglądania kont Twórców Sztuki, ale zachęcamy też do zakładania bezpłatnych galerii, pozostawiania informacji o wydarzeniach, a szczególnie do prostej publikacji zamówień - zleceń na usługi artystów Serwis z własną wyszukiwarką - kontaktuje zainteresowanych sztuką: zleceniodawców, oraz poszukiwanych Polskich Artystów.
internet ogłoszenie art »»
zakładanie galerii flash z samodzielną edycją zawartości
Data: Środa, 13. października 2010, 16:31:58
ZBUDUJ AUTORSKĄ GALERIĘ W SYSTEMIE NETGALERIA. Oferujemy zakładanie internetowych galerii artystycznych. Zapraszamy Państwa do zakładania łatwych, prostych i estetycznych galerii internetowych w systemie Netgaleria. Nasze strony są w pełni samoobsługowe, oznacza to, że po zbudowaniu przez nas galerii - samodzielnie uzupełniacie je własną treścią, własnymi galeriami, własnym testem. Zmiany na stronach oraz całą zawartość można dowolnie często samemu modyfikować dodając / usuwając / zmieniając poszczególne podstrony bez żadnych limitów. Poniżej przedstawiamy przykładowy adres galerii, gdzie przedstawiamy trzy różne sposoby wyświetlania Państwa zdjęć na stronach www. Załóż galerię flash.
internet ogłoszenie art »»
najlepsze galerie na www
Data: Wtorek, 01. września 2009, 20:42:04
Staramy się nie zawieść zaufania naszych użytkowników. Ilość dotychczas budowanych przez nas profesjonalnych stron, galerii i sklepów oraz ciągle rosnąca grupa zadowolonych z naszych usług ludzi związanych ze sztuką, rzemiosłem, rękodziełem, decoupage - stanowi dla nas najcenniejszy kapitał. Jesteśmy dumni z faktu, że ponad 90% użytkowników naszego serwisu podejmuje co roku decyzję o przedłużaniu abonamentu, doceniając również nasze starania mające skutecznie reklamować Państwa witrynę oraz sprowadzić pod Wasz adres jak największą liczbę gości zainteresowanych tematami artystycznymi. A dzisiaj do Netgalerii zapraszamy również Ciebie ... Sprawdź nas!
internet ogłoszenie art »»

znalezionych: 6, strona 1 z 1

Polska sztuka w internecie. Polskie rękodzieło i twórczość regionalna. Portal dla artystów, kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce.

zakładanie strony

WIADOMOŚCI O SZTUCE. HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI. POPULARNE SERWISY KULTURALNE. SPRZEDAŻ PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

mapa strony @ ekspozycje.pl