Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków

Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką.

Promowane tutaj strony bezpłatnych ogłoszeń artystycznych i rękodzieła sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

Przyjazne serwisy

budowa stron internetowych

znalezionych: 8, strona 1 z 1

handel sztuka
Zaproszenie na wystawę THE MESSAGE IS IN THE MEDIUM
Data: Środa, 22. kwietnia 2015, 12:39:55
Wystawa obrazów i instalacji z ręcznie malowanego jedwabiu THE MESSAGE IS IN THE MEDIUM odbędzie się w HCC Ybor Gallery w Tampie na Florydzie w terminie od 18.05. do 18.06.2015. W wystawie weźmie udział 7 artystow z USA i Europy. Mam przyjemność wystawiać wraz z nimi także moje prace i promować autorską metodę malowania na jedwabiu o nazwie MULTIWASH. Link do galerii: http://www.hccfl.edu/yborgalle ry Zapraszam też do śledzenia przebiegu zdarzenia na Facebooku Joanna Świerczek
Bochnia ogłoszenie art »»
handel sztuka
Pejzaże Otwarte/ Open Landscapes
Data: Piątek, 10. kwietnia 2015, 15:59:07
Galeria Apteka Sztuki zaprasza na wernisaż dnia 15 kwietnia 2015 roku Wystawa czynna od 16.04 do 28.04 Apteka Sztuki Gallery is pleased to invite you to the exhibition opening on April 15, 2015 Galeria Apteka Sztuki al. Wyzwolenia 3/5 00-572 Warszawa Tel.:22 6220421 The exhibiotion is running between 16.04-28.04
Warszawa ogłoszenie art »»
"PASSAGE" - wystawa rysunku Stanisława Olesiejuka
Data: Wtorek, 31. marca 2015, 14:19:01
24 kwietnia o godz. 17 tej w Galerii "PUNKT" Gdańskiego Towarzystwa Przyjaciół Sztuki przy ul. Chlebnickiej 2 w Gdańsku zostanie otwarta wystawa rysunku Stanisława Olesiejuka pt. "PASSAGE". Zaprezentowanych będzie 17 najnowszych rysunków (100x70) wykonanych w 2014 roku. Wstęp wolny.
Gdańsk ogłoszenie art »»
handel sztuka
Wernisaż wystawy malarstwa Małgorzaty Rynarzewskiej z Poznania.
Data: Piątek, 27. marca 2015, 14:37:45
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Rudniku nad Sanem serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Małgorzaty Rynarzewskiej z Poznania "Moje inspiracje"...obrazy na folii i jedwabiu. 10 kwietnia 2015r., godz. 17.00 Galeria Centrum Wikliniarstwa w Rudniku nad Sanem www.mokrudnik.pl
Rudnik nad Sanem ogłoszenie art »»
NOKTURN - rysunek Stanisława Olesiejuka
Data: Poniedziałek, 02. lutego 2015, 16:06:54
11 marca 2015 roku o godz. 18 tej zostanie otwarta wystawa rysunku Stanisława Olesiejuka w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Zaprezentowanych zostanie 13 prac (100x70) wykonanych białym tuszem na czarnym kartonie z cyklu "NOKTURN". Serdecznie zapraszamy.
Gdańsk ogłoszenie art »»
polscy artyści, portfolia twórców, twórcy rękodzieła, rzemiosła
Data: Niedziela, 03. lipca 2011, 00:24:46
Polscy Artyści - to unikalny branżowy portal artystyczny, o tematyce związanej z polską sztuką, rzemiosłem oraz wystawami rękodzieła - w bardzo szerokim rozumieniu tych zagadnień. Zachęcamy teraz do nie tylko przeglądania kont Twórców Sztuki, ale zachęcamy też do zakładania bezpłatnych galerii, pozostawiania informacji o wydarzeniach, a szczególnie do prostej publikacji zamówień - zleceń na usługi artystów Serwis z własną wyszukiwarką - kontaktuje zainteresowanych sztuką: zleceniodawców, oraz poszukiwanych Polskich Artystów.
internet ogłoszenie art »»
zakładanie galerii flash z samodzielną edycją zawartości
Data: Środa, 13. października 2010, 16:31:58
ZBUDUJ AUTORSKĄ GALERIĘ W SYSTEMIE NETGALERIA. Oferujemy zakładanie internetowych galerii artystycznych. Zapraszamy Państwa do zakładania łatwych, prostych i estetycznych galerii internetowych w systemie Netgaleria. Nasze strony są w pełni samoobsługowe, oznacza to, że po zbudowaniu przez nas galerii - samodzielnie uzupełniacie je własną treścią, własnymi galeriami, własnym testem. Zmiany na stronach oraz całą zawartość można dowolnie często samemu modyfikować dodając / usuwając / zmieniając poszczególne podstrony bez żadnych limitów. Poniżej przedstawiamy przykładowy adres galerii, gdzie przedstawiamy trzy różne sposoby wyświetlania Państwa zdjęć na stronach www. Załóż galerię flash.
internet ogłoszenie art »»
najlepsze galerie na www
Data: Wtorek, 01. września 2009, 20:42:04
Staramy się nie zawieść zaufania naszych użytkowników. Ilość dotychczas budowanych przez nas profesjonalnych stron, galerii i sklepów oraz ciągle rosnąca grupa zadowolonych z naszych usług ludzi związanych ze sztuką, rzemiosłem, rękodziełem, decoupage - stanowi dla nas najcenniejszy kapitał. Jesteśmy dumni z faktu, że ponad 90% użytkowników naszego serwisu podejmuje co roku decyzję o przedłużaniu abonamentu, doceniając również nasze starania mające skutecznie reklamować Państwa witrynę oraz sprowadzić pod Wasz adres jak największą liczbę gości zainteresowanych tematami artystycznymi. A dzisiaj do Netgalerii zapraszamy również Ciebie ... Sprawdź nas!
internet ogłoszenie art »»

znalezionych: 8, strona 1 z 1

Polska sztuka w internecie. Polskie rękodzieło i twórczość regionalna. Portal dla artystów, kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce.

zakładanie strony

WIADOMOŚCI O SZTUCE. HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI. POPULARNE SERWISY KULTURALNE. SPRZEDAŻ PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

mapa strony @ ekspozycje.pl