Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków

Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką.

Przyjazne serwisy

budowa stron internetowych

znalezionych: 11, strona 1 z 1

handel sztuka
Wystawa "Fale bardzo długie" Magdaleny Lazar
Data: Poniedziałek, 29. września 2014, 11:40:06
Drzewa mają uszy Kiedy w latach 20 ubiegłego wieku generał George's Owen Squire prowadził badania nad naturalną siecią bezprzewodową, nikt z jemu współczesnych nie podejrzewał, że wykorzysta do tego drzewa. Owen odkrył w ich wewnętrznej strukturze niezwykłą właściwość polegającą na przewodzeniu fal bardzo długich. Owe fale w wyniku bardzo małego tłumienia i dużej dyfrakcji rozchodzą się na znaczne odległości za pomocą fali powierzchniowej. Magda Lazar zaczyna swoją pracę właśnie od dźwięku.Zmysł słuchu w naszych czasach został zdominowany przez wszechogarniający huk. Miasto pulsuje najróżniejszymi dźwiękami: szumem, piskiem, gwarem. Nowy cykl Magdy Lazar zogniskowany jest wokół niemożliwych do uchwycenia przez ludzkie ucho dźwięków. Obecnie na znaczeniu zyskują coraz bardziej niezwykłe eksperymenty, tajemnicze projekty badawcze, przez które "drzewa anteny" odkryte przez Owena zyskują na aktualności. Wernisaż 03.10.2014, godz. 19.00 Wystawa potrwa do 19.10.
Kraków ogłoszenie art »»
handel sztuka
Bogdan Gorczyca "powstanie naród..."
Data: Środa, 24. września 2014, 15:43:10
Muzeum Ziemi Bieckiej w Bieczu oraz autor zapraszają na wystawę: "powstanie naród..." (malarstwo, rzeźba, fotografia) do Domu z Basztą (ul. Węgierska 1, Biecz) w dniach 27.09-15.10.2014. Wernisaż 26.09.2014 o godz.18.00.
Biecz ogłoszenie art »»
handel sztuka
Judyta Krawczyk "SPIS RZECZY"- wernisaż malarstwa oraz koncert duetu SALULU
Data: Poniedziałek, 15. września 2014, 19:12:50
Serdecznie zapraszamy na wernisaż malarstwa Judyty Krawczyk "Spis Rzeczy", któremu towarzyszyć będzie wyjątkowy duet Salulu z Anną Jędrzejewską oraz Robertem Jędrzejewskim w składzie. Wernisaż odbędzie się 26 września 2014 r o godzinie 19:00 przy ul. Cybernetyki 4 w Warszawie ( niedaleko Galerii Mokotów). Wystawa potrwa tylko do 27 września do godziny 20:00. ...Gdy mężczyzna poślubiony jest organowi, kobieta poślubiona jest swemu ciału. To para zżyta ze sobą tak bardzo, że nic już między nią nie da się włożyć. Stąd mamy glebę, urodzajną lub nie, rozkwitłą lub jałową, ale i niebiosa, przychylne lub wrogie. Pod i nad jest ciało, a pomiędzy Ona, Judyta Krawczyk, ale i każda inna. Kobieta jako instrument ciała – a może warto to uogólnić i rzec, że kobieta jest instrumentem ciała, i nie koniecznie swego. Dla tej choćby refleksji warto popatrzeć na „Spis rzeczy”. Krzysztof Pawlak
warszawa ogłoszenie art »»
handel sztuka
Transgraniczna strefa sztuki. Wystawa zbiorowa artystów malarzy z Grodna/Białoruś
Data: Niedziela, 14. września 2014, 01:13:56
Wystawa zbiorowa malarstwa artystów zrzeszonych przy Towarzystwie Plastyków Polskich w Grodnie. Do udziału w wystawie zapraszono artystów: Danuta Chilmanowicz. Andrzej Filipowicz, Piotr Januszkiewicz, Igor Kiebiec, Natalia Klimowicz, Gienadij Picko, Wacław Romaszko, Alex Sporski, Wacław Sporski, Walery Stratovich, Sniezana Witecka. Wystawa pod patronatem Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej.
Łódź ogłoszenie art »»
Zapraszam na Wernisaż
Data: Wtorek, 19. sierpnia 2014, 18:14:30
04-28.09.2014, galeria BWA Zielona Góra Projekt jest oparty na założeniu, że to, jaki jest człowiek, w pewnej części wynika z tego, skąd "pochodzi". Porusza przy tym rodzaj tabu, jakim jest rodzina i niewidoczne często, zachodzące w niej procesy, relacje podstawowe i pierwsze każdego człowieka. Dla niektórych wstydliwe, dla innych traumatyczne, lub bardzo prywatne. Zadaję pytanie, jaki wpływ mają na nas ci którzy otaczają nas od najmłodszych lat? Autorzy: Jarosław Mikos Michał Otachel Daniel Stańczak kurator: Ewa Skwarzyńska-Otachel Projekt realizowany pod kierunkiem Wojciecha Kozłowskiego, w ramach dyplomu na ASP im. Eugeniusz Gepperta we Wrocławiu, na kierunku Mediacja Sztuki, specjalizacja kuratorska. Wernisaż wystawy odbędzie się 04 września 2014 roku o godzinie 19.
Lublin ogłoszenie art »»
handel sztuka
Królowa Jadwiga Andegaweńska w obrazach Haliny Kaźmierczak
Data: Wtorek, 19. sierpnia 2014, 12:48:28
Zapraszam serdecznie do uroczego Biecza. Już w tą sobotę, 23.08.2014 roku o godzinie 18.00 odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa o Jadwidze Andegaweńskiej, królu Polski. Muzeum "Dom z Basztą", ul. Węgierska 1, Biecz Wystawa potrwa do 20.09. 2014 r.
Kraków ogłoszenie art »»
handel sztuka
Bogdan Gorczyca "powstanie naród..."
Data: Poniedziałek, 21. lipca 2014, 19:07:55
Bogdan Gorczyca „powstanie naród...” Rzeźba, malarstwo, fotografia w formie instalacji. Pełne kontrastów spojrzenie na wojnę z okopów nadaje pracom niezwykłej tajemniczości połączonej z uczuciowością , które pozostawiają głęboki ślad w sercach i umysłach ludzkich. Skłaniają do refleksji, wywołują emocje przez wykorzystanie zróżnicowanych technik pracy. Przedstawiają ogólnoświatową bitwę jako następstwo zapowiedzi wielkiego meteorologa dotyczącej uderzenia w ziemię skażonej kropli deszczu, która wzburzając każdym zakątkiem globu pozostawiła oczyszczone niebiosa.(ST) OŚRODEK KONFERENCYJNO- WYSTAWIENNICZY "Kasztel w Szymbarku" 25.07.2014- 10.08.2014 wernisaż 25.07.2014
Szymbark ogłoszenie art »»
Legiony Polskie 1914-2014. Historia na znakach pocztowych ze zbiorów Adama Lubomira Woźniaka
Data: Czwartek, 17. lipca 2014, 12:57:55
Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu zaprasza na wystawę filatelistyczną „Legiony Polskie 1914-2014. Historia na znakach pocztowych ze zbiorów Adama Lubomira Woźniaka.”. Wystawa została zorganizowana z okazji 100. rocznicy utworzenia Legionów Polskich i wymarszu I kompanii Kadrowej z podkrakowskich Oleandrów do Królestwa Polskiego. Ekspozycja składa się z ponad stu unikatowych kart pocztowych z korespondencją legionistów z lat 1914-1917. Wśród godnych uwagi walorów należy wymienić zalepki do kopert w formie pieczęci lakowych wydanych przez Naczelny Komitet Narodowy, formularze poczty polowej oraz formularze kart z opłaconą odpowiedzią. Zbiór dopełni prezentacja czterech oryginalnych szabli z wyposażenia Legionów Polskich, ze zbiorów A.L. Woźniaka. Uroczyste otwarcie wystawy 8 sierpnia 2014 r. o godz. 12:00 w siedzibie Muzeum przy ul. Z. Krasińskiego 1.
Wrocław ogłoszenie art »»
polscy artyści, portfolia twórców, twórcy rękodzieła, rzemiosła
Data: Niedziela, 03. lipca 2011, 00:24:46
Polscy Artyści - to unikalny branżowy portal artystyczny, o tematyce związanej z polską sztuką, rzemiosłem oraz wystawami rękodzieła - w bardzo szerokim rozumieniu tych zagadnień. Zachęcamy teraz do nie tylko przeglądania kont Twórców Sztuki, ale zachęcamy też do zakładania bezpłatnych galerii, pozostawiania informacji o wydarzeniach, a szczególnie do prostej publikacji zamówień - zleceń na usługi artystów Serwis z własną wyszukiwarką - kontaktuje zainteresowanych sztuką: zleceniodawców, oraz poszukiwanych Polskich Artystów.
internet ogłoszenie art »»
zakładanie galerii flash z samodzielną edycją zawartości
Data: Środa, 13. października 2010, 16:31:58
ZBUDUJ AUTORSKĄ GALERIĘ W SYSTEMIE NETGALERIA. Oferujemy zakładanie internetowych galerii artystycznych. Zapraszamy Państwa do zakładania łatwych, prostych i estetycznych galerii internetowych w systemie Netgaleria. Nasze strony są w pełni samoobsługowe, oznacza to, że po zbudowaniu przez nas galerii - samodzielnie uzupełniacie je własną treścią, własnymi galeriami, własnym testem. Zmiany na stronach oraz całą zawartość można dowolnie często samemu modyfikować dodając / usuwając / zmieniając poszczególne podstrony bez żadnych limitów. Poniżej przedstawiamy przykładowy adres galerii, gdzie przedstawiamy trzy różne sposoby wyświetlania Państwa zdjęć na stronach www. Załóż galerię flash.
internet ogłoszenie art »»
najlepsze galerie na www
Data: Wtorek, 01. września 2009, 20:42:04
Staramy się nie zawieść zaufania naszych użytkowników. Ilość dotychczas budowanych przez nas profesjonalnych stron, galerii i sklepów oraz ciągle rosnąca grupa zadowolonych z naszych usług ludzi związanych ze sztuką, rzemiosłem, rękodziełem, decoupage - stanowi dla nas najcenniejszy kapitał. Jesteśmy dumni z faktu, że ponad 90% użytkowników naszego serwisu podejmuje co roku decyzję o przedłużaniu abonamentu, doceniając również nasze starania mające skutecznie reklamować Państwa witrynę oraz sprowadzić pod Wasz adres jak największą liczbę gości zainteresowanych tematami artystycznymi. A dzisiaj do Netgalerii zapraszamy również Ciebie ... Sprawdź nas!
internet ogłoszenie art »»

znalezionych: 11, strona 1 z 1

Polska sztuka w internecie. Polskie rękodzieło i twórczość regionalna. Portal dla artystów, kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce.

zakładanie strony

WIADOMOŚCI O SZTUCE. HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI. POPULARNE SERWISY KULTURALNE. SPRZEDAŻ PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

mapa strony @ ekspozycje.pl