Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków

Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką.

Promowane tutaj strony bezpłatnych ogłoszeń artystycznych i rękodzieła sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

Przyjazne serwisy

budowa stron internetowych

znalezionych: 6, strona 1 z 1

Marek Starzyk/ Gazetowe obrazki – wystawa w Galerii Miejskiej we Wrocławiu
Data: Wtorek, 31. stycznia 2017, 13:18:55
Marek Starzyk/ Gazetowe obrazki Galeria Miejska we Wrocławiu 27.01.2017 – 23.02.2017 Wstęp wolny Kurator wystawy: Małgorzata Micuła Wystawa „Gazetowe obrazki” jest pierwszą wystawą retrospektywną zmarłego w 2011 r. Marka Starzyka. Warszawiaka z pochodzenia, który całe swoje dorosłe życie związany był z Wrocławiem, gdzie ukończył studia (1988 r.) i współtworzył lokalne środowisko artystyczne. Prace artysty są komentarzami do spraw bieżących, politycznych oraz społeczno-kulturalnych uwarunkowań rzeczywistości, pełne są przy tym odniesień do historii, filozofii i literatury. To, co szczególnie fascynowało Starzyka, to opresyjne mechanizmy działania rzeczywistości, międzyludzkie relacje i formatujące je napięcia, hierarchia, zależności, manipulacje. Link do spotu promującego: https://www.youtube.com/watch? v=NLDWzahUKrM
Wrocław ogłoszenie art »»
handel sztuka
Twoje wydarzenie artystyczne w naszej przestrzeni - konkurs
Data: Niedziela, 29. stycznia 2017, 14:00:53
Konkurs organizowany przez kolektyw ŻyWa Pracownia ma charakter otwarty - do udziału zapraszamy wszystkich bez względu na wiek i doświadczenie artystyczne. Przyjmujemy zgłoszenia indywidualne i zespołowe. W ramach organizowanego w przestrzeniach ŻyWej Pracowni wydarzenia można prezentować prace w technikach: malarstwo, rysunek, fotografia, grafika, instalacje, video art, performance, rzeźba, techniki własne… Projekty muzyczne równie mile widziane. . Maksymalny czas wystawiania prac to 2 tygodnie. Wydarzenia w ramach konkursu organizowane będą w przestrzeni ŻyWej Pracowni od 1 marca do 22 grudnia 2017 r. Wydarzenie można zorganizować maksymalnie 1 raz. Jedna osoba/zespół może zgłosić kilka różnych projektów. Wystawienie prac przez uczestnika konkursu jest nieodpłatne. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 lutego 2017 roku. Wyniki konkursu podamy 28 lutego 2017 roku szczegóły na stronie: http://zywapracownia.pl/wydarz y-sie-w-zywej-konkurs/
Kraków ogłoszenie art »»
handel sztuka
Jubileuszowa wystawa Galerii Miejskiej we Wrocławiu 25/25
Data: Środa, 28. grudnia 2016, 16:00:13
Wystawa 25/25 to podsumowanie ćwierćwiecza istnienia Galerii Miejskiej we Wrocławiu. Ekspozycja stanowi nie tylko rozrachunek dotyczący jej założeń programowych, jakości zrealizowanych wydarzeń, ogólnego wpływu na kulturowy mikroświat Wrocławia, ale także ogólnych zmian w sferze sztuki, estetyki, strategii wystawienniczych czy w końcu, sposobach patrzenia i pisania o sztuce. W wystawie bierze udział 25 twórców, są to Maciej Albrzykowski, Marcin Berdyszak, Jan Chwałczyk,Tomasz Domański, Wanda Gołkowska, Alojzy Gryt, Grażyna Jaskierska-Albrzykowska, Zdzisław Jurkiewicz, Wojciech Kaniowski, Teresa Klaman, Paulina Komorowska-Birger, Anna Kutera, Romuald Kutera, Christos Mandzios, Daria Milecka, Eugeniusz Minciel, Tomasz Niedziółka, Przemysław Pintal, Leon Podsiadły, Barbara Ropelska, Janina Rudnicka, Marek Sienkiewicz, Elżbieta Terlikowska, Zofia Tkaczyk, Maria Wrońska. 25/25 Galeria Miejska we Wrocławiu 16.12.2016 – 18.01.2017 Wstęp wolny Kurator wystawy: Mirosław Jasiński
Wrocław ogłoszenie art »»
wydarzenia artystyczne, informator kulturalny, zaproszenia
Data: Niedziela, 03. lipca 2011, 00:27:51
Wydarzenia Artystyczne - ogólnopolski, branżowy serwis internetowy, o tematyce związanej z polską kulturą, sztuką, rzemiosłem oraz rękodziełem - w szerokim rozumieniu tych pojęć. Zapraszamy do sprawdzenia informatora sztuki, ale zachęcamy też do zakładania bezpłatnych kont. Można tu publikować informacje o lokalnych imprezach kulturalnych wraz z prezentacją wygodnej mapki dojazdu. Portal za pomocą własnej wyszukiwarki - kontaktuje zainteresowanych kulturą: Organizatorów wystaw, Artystów oraz Pasjonatów sztuki.
internet ogłoszenie art »»
Witryny artystyczne - budowa, zakładanie, instalacja.
Data: Czwartek, 14. października 2010, 22:20:52
Zakładanie witryn internetowych. W profesjonalnej ofercie Polskiej Netgalerii znajdą Państwo mnóstwo szablonów, skryptów i wzorów witryn internetowych, które możemy w ciągu 2-3 dni zbudować, zainstalować i udostępnić Państwu do samodzielnej już edycji. Oczekujemy tylko na Państwa kontakt i zainteresowanie ... Nasze strony są samoobsługowe! Oznacza to, oznacza to, że samodzielnie wprowadzają Państwo treść i zdjęcia na stronach. W galeriach nie ma limitów podstron, kategorii, opisów i fotografii. My budujemy stronę, instalujemy ją na serwerze, a Państwo za pomocą zwykłej przeglądarki wprowadzają teksty, opisy galerii i same zdjęcia. Takie rozwiązanie pozwoli Wam w prosty sposób, za pomocą zwykłej przeglądarki - kontrolować i zmieniać zawartość własnej galerii, podstron i wszystkich treści witryny. Chcemy podkreślić, że do obsługi takich witryn nie jest potrzebna żadna znajomość programowania, ani języków html, czy PHP. Do zarządzania własną profesjonalną i efektowną witryną wystarczą umiejętności podobne do napisania e-maila lub wystawienia towaru na Allegro. W każdej też chwili mogą Państwo oczekiwać pomocy z naszej strony, Nigdy nie pozostawiamy naszych Klientów z problemami.
internet ogłoszenie art »»
Polskie Galerie
Data: Wtorek, 04. września 2007, 16:47:23
netGaleria Sztuki na którą Cię stać ... Tworzymy witryny dla polskich artystów od wielu lat. W ciągu kilku dni możesz pochwalić się własną galerią z doskonałym adresem na wizytówkach, ulotkach, folderach i publikacjach wystawowych ... Stawiamy na prostotę, szybkość działania i przejrzystość Waszych stron. Forma budowanych galerii nie może zagłuszać Państwa twórczości. Na naszych stronach znajdziecie Państwo wyłącznie swoją sztukę! Mamy kilka prostych propozycji spełniających wszystkie Wasze oczekiwania.
internet ogłoszenie art »»

znalezionych: 6, strona 1 z 1

Polska sztuka w internecie. Polskie rękodzieło i twórczość regionalna. Portal dla artystów, kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce.

zakładanie strony

WIADOMOŚCI O SZTUCE. HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI. POPULARNE SERWISY KULTURALNE. SPRZEDAŻ PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

polskie skrypty stron @ ekspozycje.pl