Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków

Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką.

Promowane tutaj strony bezpłatnych ogłoszeń artystycznych i rękodzieła sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

Przyjazne serwisy

budowa stron internetowych

kontakt

Skontaktuj się w ważnych sprawach ...
 
 
W sprawach bardzo pilnych i bardzo ważnych można skontaktować się z nami.
Administracja codziennie otrzymuje wiele różnych listów od Państwa, aby otrzymać odpowiedź, uzyskać pomoc lub zmienić treść konkretnego ogłoszenia - MUSI być spełniony jeden z poniższych warunków:
 
1. W przypadku konieczności jakiejkolwiek interwencji, poprawek lub zmian w publikowanych ogłoszeniach - administracja wymaga linku zwrotnego na reklamowanej w ogłoszeniu witrynie. Oto konieczny kod linka:
<a href="http://www.ekspozycje.pl">ogloszenia artystyczne</a>
Zapytania i problemy związane z konkretnym ogłoszeniem zawsze powinny zawierać: 
ID ogłoszenia (unikalny numer wpisu), imię i nazwisko autora oraz e-mail, który służył do potwierdzenia emisji i wysłać wiadomość pod adres: portal@ekspozycje.pl
 
 
2. Jeśli nie mają Państwo ochoty lub możliwości zamieszczenia linku do naszego serwisu - zmian w ogłoszeniu można dokonać za pomocą specjalnego formularza. Wchodząc na tę stronę prosimy wypełnić dokładnie wszystkie pola. Administracja zmieni Państwa ogłoszenie w ciągu 48 godzin.Administracja
Serwis Ogłoszeń
portal@ekspozycje.pl 

Polska sztuka w internecie. Polskie rękodzieło i twórczość regionalna. Portal dla artystów, kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce.

zakładanie strony

WIADOMOŚCI O SZTUCE. HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI. POPULARNE SERWISY KULTURALNE. SPRZEDAŻ PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

polskie skrypty stron @ ekspozycje.pl