Ogłoszenia Polskich Artystów Plastyków

Bezpłatne ogłoszenia artystyczne. Bezpłatne ogłoszenia twórców rękodzieła. Handel polską sztuką.

Promowane tutaj strony bezpłatnych ogłoszeń artystycznych i rękodzieła sponsorowane są przez ogólnopolski i znany portal projektowania stron internetowych.

Przyjazne serwisy

budowa stron internetowych

znalezionych: 63, strona 1 z 4
««  -  1  2  3  4  -  »»

handel sztuka
Akryl na płótnie, obraz ''Kot jesienny'' artystki plastyka Adriany Laube
Data: Niedziela, 16. października 2016, 01:42:33
Obraz, akryl na płótnie ''Kot jesienny'' artystki plastyka Adriany Laube. Pełen wykonanych z wielką starannością detali. Wymiary: 50cm x 70cm
Będzin ogłoszenie art »»
handel sztuka
obrazy olejne Obraz ,,Magnolia,,
Data: Środa, 12. października 2016, 18:31:34
Obraz olejny w ramie ,,Magnolia,, rozm płótna 40x30 cm , rama 51x41 cm .Cena obrazu wraz z ramą 600 zł. Zapraszam do odwiedzenia mojej witryny on-line Strony Galerii on-line wypełniają prezentacje obrazów olejnych , oraz akwareli mojego autorstwa. Witryna stanowi przegląd mojej twórczości artystycznej , prac powstałych na przestrzeni kilku lat. Niektóre obrazy prezentowane są w ramach. Każdą z ram tworze indywidualnie dla obrazu , nadając jej fakturę i wyraz, tak , aby stała się ona elementem kompozycji wybranego obrazu, podkreślała jego kadr , wydobywała kolorystykę , podkreślała kolorystykę obrazu , jednocześnie wyznaczając subtelnie granice płótna. Na malaturę obrazów składają się nie zliczone ilości pociągnięć pędzla i szpachelki. Gruba wyczuwalna faktura farby , bogata tonacja barw. www.jolantafrankiewicz.netgale ria.pl. Zapraszam do odwiedzin , oraz zakupu ,Informacji o cenie oraz rezerwacji można dokonac telefonicznie lub mailowo. Wskazówki na stronie www. Jola Frankiewicz
Kutno ogłoszenie art »»
handel sztuka
Portrety zwierząt
Data: Piątek, 07. października 2016, 21:53:40
Serdecznie zapraszam do galerii malarstwa "Portrety zwierząt" Obrazy powstają na specjalnie przygotowanych przeze mnie, niepowtarzalnych deskach oraz na płótnie. Maluję portrety kotów, psów, koni, krów i innych zwierząt. W rustykalnym klimacie tworzę wiejskie pejzaże i bukiety polnych kwiatów. Moje obrazy przywołują sielskie klimaty natury - łany zbóż pachnące słońcem, pianie koguta o poranku. Zapraszam do odwiedzin. Katarzyna Niemczak.
Olsztyn ogłoszenie art »»
handel sztuka
Wiejskie pejzaże, rustykalne klimaty w Twoim domu
Data: Piątek, 07. października 2016, 21:52:03
Serdecznie zapraszam do galerii malarstwa "Portrety zwierząt" Obrazy powstają na specjalnie przygotowanych przeze mnie, niepowtarzalnych deskach oraz na płótnie. Maluję portrety kotów, psów, koni, krów i innych zwierząt. W rustykalnym klimacie tworzę wiejskie pejzaże i bukiety polnych kwiatów. Moje obrazy przywołują sielskie klimaty natury - łany zbóż pachnące słońcem, pianie koguta o poranku. Zapraszam do odwiedzin. Katarzyna Niemczak.
Olsztyn ogłoszenie art »»
handel sztuka
drzewa genealogiczne
Data: Poniedziałek, 03. października 2016, 11:56:42
Maluję drzewa genealogiczne z portretami na podstawie zdjęć. Podpisy na szarfach wykonane są ozdobną pisanką. Technika - tempera na kartonie lub obraz na płótnie. Na obrazie można umieścić dodatkowo dedykację na dużej szarfie , wpleść pejzaż etc. Istnieje także możliwość zamówienia obrazu w ramie.
Poznań ogłoszenie art »»
handel sztuka
Grupa naN, wystawa pt. Współrzędne barwy - Galeria Schody – 6-16.10.2016
Data: Niedziela, 02. października 2016, 22:21:12
Tytuł multimedialnego projektu krakowskiej grupy odnosi się do ulubionej barwy Johanna Wolfganga Goethego – magenty. Barwa ta nie występuje w widmie światła białego; można ją uzyskać poprzez addytywne zmieszanie barw znajdujących się na krawędziach spectrum: fioletowej i czerwonej. Goethe umieścił swój ulubiony kolor w centralnej części koła barw jako łącznik pomiędzy krańcami spectrum. To jednocześnie barwa, którą Goethe utożsamiał ze stanem ducha bliskim poetyckiego uniesienia, oddającą duchowość sztuki, jakby chciał na stałe oznaczyć stan mentalny, który dla niego był Faustowską iluminacją – chwilą prawdy o zagadce istnienia Świata. Dla artystów to fenomen, synonim poszukiwań twórczych, kreatywności, przekraczania granic, poszukiwania nowych wartości estetycznych i formalnych.
Warszawa ogłoszenie art »»
handel sztuka
Obrazy na zamówienie Milena Olesinska
Data: Sobota, 01. października 2016, 09:41:25
Szanowni Państwo; od wielu lat zajmuję się zawodowo malarstwem .Oferuję Państwu obrazy olejne o dowolnej wielkości stworzone na Państwa indywidualne zamówienie. Obrazy dekoracyjne, portrety malowane ze zdjęcia, pastele, grafiki ,które nie tylko ozdobią Państwa dom lub biuro, ale także nadadzą tym wnętrzom orginalny i wyjątkowy charakter. Obrazy wykonuję tradycyjną techniką malarską (nie nadruki na płótnie !!)dlatego mają Państwo gwarancję ich całkowitej niepowtarzalności. Cena obrazów zależy od formatu oraz rodzaju pracy np. obraz olejny lub rysunek ( Np. portrety jednej osoby pełen kolor wykonany kredkami pastelowymi o wymiarach 70cm na 50cm 150 zł.)Zlecenia wykonuję na terenie całego kraju. Obrazy wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej odpowiednio zabezpieczone i ubezpieczone Serdecznie pozdrawiam : Milena Olesińska
szczecin ogłoszenie art »»
handel sztuka
Portrety Milena Olesinska
Data: Sobota, 01. października 2016, 09:39:20
Portrety na zamówienie – portrety realistyczne,na płótnie farbami olejnymi, lub w rysunku – czarno białe wykonane ołówkiem lub wielokolorowe kredkami pastelowymi.Portrety maluję ze zdjęć nadesłanych przez klienta. Cena portretu zależy od formatu i ilości portretowanych osób,oraz rodzaju pracy np. obraz olejny lub rysunek ( Np. portrety jednej osoby pełen kolor wykonany kredkami pastelowymi o wymiarach 70cm na 50cm 150 zł.) Obrazy wykonuję tradycyjną techniką malarską, dlatego mają Państwo gwarancję ich niepowtarzalności. Zlecenia wykonuję na terenie całego kraju. Obrazy wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej odpowiednio zabezpieczone i ubezpieczone Serdecznie pozdrawiam : Milena Olesińska
szczecin ogłoszenie art »»
handel sztuka
Obraz zatytułowany: "Początek lata"
Data: Środa, 28. września 2016, 23:26:31
Na sprzedaż posiadam własnoręcznie namalowany obraz zatytułowany "Początek lata" Obraz ten jest kwintesencją mojej pracy, jako artysty malarza. Jego wymiary to 20 × 20. Całość wykonana jest farbami akrylowymi i tworzy ciekawą kompozycję zamkniętą w przemyślanej kolorystyce. Awers jest Państwu dobrze widoczny na zdjęciu natomiast rewers i boki są doskonale wykończone tak, że przykrywanie ich jakąkolwiek ramą jest całkowicie zbędne no chyba, że ktoś uzna to za stosowne. Działam w wielu obszarach sztuki nieskrępowanego tworzenia, ponieważ w nich właśnie czuję się, jak ryba w wodzie. Piszę tomiki wierszy oraz opowiadania i choć na razie pozostaję w cieniu to wciąż mam ogromną nadzieję, że kiedyś odmienię swój los i skończę z prześladującym mnie pechem raz na zawsze. Może to są tylko marzenia ale choćby nawet to warto dla nich żyć. Sprzedaję ten obraz tylko dlatego, że nie mam na chleb i na rachunki. Ten kraj niestety nie sprzyja ludziom z potencjałem twórczym i to jest obrzydliwe. Dość jednak tego narzekania. Zapraszam wszystkich chętnych do zakupu mojego dzieła. A być może ktoś z Państwa chciałby nawiązać ze mną współpracę to także jestem otwarty na konkretne propozycje. Pozdrawiam serdecznie. "Duch"
Wrocław ogłoszenie art »»
handel sztuka
obraz akwarelowy
Data: Niedziela, 25. września 2016, 00:07:52
Oferuję akwarelę własnego autorstwa pt. \"Nad Nysą Szaloną\" o wymiarach wys. 23,5 x szer. 30 cm. (przed oprawieniem). Praca wykonana jest na bardzo dobrym papierze Canson – Montval 300g/m2 przy użyciu doskonałych farb firmy Talens - Rembrandt i Winsor&Newton oraz Sennelier. Obraz został zabezpieczony werniksem do akwareli i nie posiada ramy. Wysoka jakość materiałów, których użyłam sprawi, że obraz będzie przez bardzo długi czas cieszył oko niezmienne żywymi kolorami. Maluję również akwarele na zamówienie do max formatu 50 x 70 cm. Praca zapakowana jest do wysyłki w kartonową tubę, co zabezpiecza przed uszkodzeniem. Pozostałe moje prace można obejrzeć w galerii na Faceboku, której adres podałam jest w ogłoszeniu.
Karpacz ogłoszenie art »»
handel sztuka
obraz olejny, pejzaż "Jesień w Bystrzycy"
Data: Sobota, 24. września 2016, 23:59:27
Oferuję obraz olejny własnego autorstwa pt. "Jesień w Bystrzycy" o wymiarach wys. 41 x szer.33cm. Maluję również obrazy na zamówienie do formatu wys. x szer. 100cm. Prace wykonuję na profesjonalnych płótnach, farbami bardzo dobrej jakości firmy Talens oraz Winsor&Newton, co daje gwarancję żywych kolorów odpornych na blaknięcie. Obraz zabezpieczony jest matowym werniksem damarowym i nie posiada ramy. Pozostałe moje prace można obejrzeć w galerii na Facebooku, której adres jest w ogłoszeniu.
Karpacz ogłoszenie art »»
handel sztuka
Usunięcie genu śmierci, II
Data: Sobota, 24. września 2016, 20:30:20
Idą nowe możliwości inżynierii genetycznej- likwidacja śmierci! Trzeba wyrwać tego chwasta, hamującego postęp naukowo- techniczny! Ludzkość ma dosyć tego barbarzyństwa i przestępstwa!
Wrocław ogłoszenie art »»
Obrazy olejne na zamówienie.
Data: Środa, 21. września 2016, 17:46:39
Oferuję swoje usługi w zakresie malarstwa olejnego na podobraziu płóciennym bądź płycie pilśniowej. Głównym tematem jakimi się zajmuję to portret oraz akt kobiecy, ale podejmuję swoje działania w każdej tematyce. Cena zależy od wielkości podobrazia, tematu oraz detali i jest ustalana indywidualnie w zależności od wymagań zainteresowanego obrazem. Więcej informacji na mój temat pod adresem: http://mateuszdolatowski.dapor tfolio.com/. Zapraszam do współpracy.
Michałowo ogłoszenie art »»
handel sztuka
Akt ,akwarela,kobieta
Data: Poniedziałek, 19. września 2016, 10:07:27
auror-Joanna Małoszczyk Akwarela wykonana na BIAŁYM papierze artistico 300g/m2 akt ROZMIAR PRACY 30,5 x45,5 cm praca oryginalna na odwrocie sygnowana i datowana sprzedawana z certyfikatem przesyła w Polce GRATIS
Gryfów Śląski ogłoszenie art »»
handel sztuka
Obrazy na deskach malowane
Data: Poniedziałek, 12. września 2016, 20:47:32
Serdecznie zapraszam do galerii malarstwa "Portrety zwierząt" Obrazy powstają na specjalnie przygotowanych przeze mnie, niepowtarzalnych deskach oraz na płótnie. Maluję portrety kotów, psów, koni, krów i innych zwierząt. W rustykalnym klimacie tworzę wiejskie pejzaże i bukiety polnych kwiatów. Moje obrazy przywołują sielskie klimaty natury - łany zbóż pachnące słońcem, pianie koguta o poranku. Zapraszam do odwiedzin. Katarzyna Niemczak.
Olsztyn ogłoszenie art »»
handel sztuka
Kwiaty polne, rustykalne klimaty w Twoim domu.
Data: Poniedziałek, 12. września 2016, 20:45:36
Serdecznie zapraszam do galerii malarstwa "Portrety zwierząt" Obrazy powstają na specjalnie przygotowanych przeze mnie, niepowtarzalnych deskach oraz na płótnie. Maluję portrety kotów, psów, koni, krów i innych zwierząt. W rustykalnym klimacie tworzę wiejskie pejzaże i bukiety polnych kwiatów. Moje obrazy przywołują sielskie klimaty natury - łany zbóż pachnące słońcem, pianie koguta o poranku. Zapraszam do odwiedzin. Katarzyna Niemczak.
Olsztyn ogłoszenie art »»
kopie obrazow olejnych
Data: Poniedziałek, 12. września 2016, 12:44:18
maluje olejne kopie obrazow olejnych dawnych mistrzow malarstwa polskiegoi 19 i 20 wieku, ale moge namalowac kazdy inmny6 obraz olejny, obecnie mam gotowe 2 kopie Kossaka, jedna Matejki oraz jedna Gierymskiego, posluguje sie takze technika akwareli oraz pastelu, telefon 575377247
Krakow ogłoszenie art »»
handel sztuka
Obraz olejny Timorinelt, Figielek
Data: Poniedziałek, 12. września 2016, 12:03:52
Olej/płótno 60x80 cm, werniksowany, sygnowany, certyfikat autentyczności. Autor Timorinelt - Dawid Figielek, rok 2016.
Gorzów Wielkopolski ogłoszenie art »»

znalezionych: 63, strona 1 z 4
««  -  1  2  3  4  -  »»

Polska sztuka w internecie. Polskie rękodzieło i twórczość regionalna. Portal dla artystów, kolekcjonerów i miłośników sztuki. Sztuka współczesna, wydarzenia kulturalne w Polsce.

zakładanie strony

WIADOMOŚCI O SZTUCE. HANDEL DZIEŁAMI SZTUKI. POPULARNE SERWISY KULTURALNE. SPRZEDAŻ PRAC ARTYSTYCZNYCH.

ART OGŁOSZENIA ARTYSTYCZNE

polskie skrypty stron @ ekspozycje.pl